سناتور ریک اسکات سناتور فلوریدا از نظر ویروس کرونا مثبت بود


ریک اسکات سناتور جمهوری خواه از فلوریدا صبح جمعه اعلام کرد که آزمایش COVID-19 مثبت است و به تعدادی از مقامات آمریکایی که اخیراً به این ویروس مبتلا شده اند پیوست.

اسکات در بیانیه ای گفت: “بعد از چند تست منفی ، متوجه شدم که امروز صبح مثبت هستم.” “من احساس خوبی دارم و علائم بسیار خفیفی دارم. تا زمانی که بازگشت به واشنگتن دی سی امن نباشد ، از خانه در ناپل کار خواهم کرد.”

تیم اسکات گفت که تعدادی از تست های سریع منفی بودند ، اما آزمایش دقیق PCR روز سه شنبه صبح جمعه مثبت بود.

اسکات ، که رئیس جدید مبارزات انتخاباتی سنا است ، هفته گذشته با سناتورهای جمهوری خواه دیوید پوردو و کلی لوفلر پیکار کرد دور دوم ژانویه در گرجستان. در مراسم داخل سالن ، اسکات ماسک زده بود ، اما آن را درآورد تا در جمع صحبت کند. عکس ها نشان داد بسیاری از افرادی که در این مراسم شرکت کرده بودند از ماسک استفاده نمی کردند.

کمپین سناتورهای دیوید پوردو و کلی لوفلر در کامینگ ، جورجیا
سناتور کلی لوفلر پس از سخنرانی سناتور ریک اسکات (R-FL) در یک مراسم پیش از انتخابات برای سناتورهای دیوید پوردو و لوفلر در کامینگ ، جورجیا ، ایالات متحده ، 13 نوامبر 2020 ، روی صحنه رفت.

اتاق ها / روترهای داستین


روز شنبه ، اسکات 67 ساله در توییتر اعلام کرد که با شخصی که آزمایش ویروس مثبت داشته است تماس گرفته است. در حالی که در آن زمان آزمایش منفی داد ، سناتور گفت که قرنطینه را در خانه اش در ناپل آغاز می کند.

اسکات استفاده از ماسک و فاصله اجتماعی را علناً گسترش می دهد جمهوری خواه به چالش کشیدن دستورالعمل های بهداشت عمومی ادامه دهید.

اسکات گفت: “من می خواهم به همه یادآوری کنم که مراقب باشند و اقدامات صحیحی را برای محافظت از خود و دیگران انجام دهند.” “ماسک بزن. فاصله اجتماعی. اگر با شخص مثبتی مثل من تماس برقرار کنی قرنطینه می کنی.”

اسکات به آمریکایی ها یادآوری کرد که به ویژه در فصل تعطیلات آینده مراقب باشند ، و از مردم خواست که گوش دهند راهنمایی از متخصصان بهداشت.

وی گفت: “با نزدیک شدن به شکرگذاری ، ما می دانیم که این تعطیلات امسال متفاوت خواهد بود. اما به مقامات بهداشت عمومی گوش فرا دهید و دستورالعمل های آنها را دنبال کنید.” “ما این را با هم برنده خواهیم شد ، اما همه ما باید مسئولیت پذیر باشیم. من می خواهم از همه متخصصان شگفت انگیز بهداشتی كه شبانه روز برای مراقبت از بیماران تلاش می كنند ، تشكر كنم و دعا می كنم تا شكرگذاری بعدی COVID-19 برای ما از گذشته باشد. “

اسکات دومین سناتوری است که ویروس کرونا را در این هفته به نتیجه رساند. سناتور چاک گراسلی از آیووا، دومین سناتور مسن و سوم در صف جانشین رئیس جمهور ، در اوایل هفته جاری اعلام کرد که آزمایش COVID-19 مثبت است.

طبق گزارش دانشگاه جان هاپکینز ، ایالات متحده بیش از 187،000 مورد جدید را در روز پنجشنبه گزارش کرد که یک رکورد جدید است. این هفته همچنین این کشور از 250،000 مرگ و میر عبور کرد – بالاترین رقم ، بیشتر از همه ملت ها.
منبع: elitenews.ir

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*