سناتور کلی لوفلر پس از نتیجه مثبت قبلی ، آزمایش COVID-19 را منفی کرد


دفتر سناتور آمریكا كلی لوفلر روز یكشنبه اعلام كرد پس از مثبت بودن آزمایش سریع جمعه شب آزمایش COVID-19 در تست PCR منفی بوده است. دفتر وی گفت که وی همچنان در قرنطینه باقی خواهد ماند تا زمانی که نتایج منفی مداوم دریافت کند.

سخنگوی ستاد انتخاباتی وی شنبه شب در بیانیه ای گفت ، جمهوریخواه از جورجیا صبح جمعه دو آزمایش سریع برای COVID انجام داد که منفی بود. لوفلر روز جمعه با معاون رئیس جمهور مایک پنس و سناتور آمریکایی دیوید پوردو در مسابقه دو جدال سنا که بسیار مورد اختلاف بود مبارزه کرد.

در بیانیه آمده است که وی جمعه شب آزمایش جدیدی دریافت کرده و نتایج مثبت است. لوفلر صبح شنبه دوباره آزمایش شد و نتایج غیرقابل قبول بود. آزمایش های سریع بیشتر از آزمایش PCR منجر به نتیجه مثبت کاذب می شوند.

مبارزات انتخاباتی وی روز یکشنبه گفت که هیچ علامتی وجود ندارد. در این بیانیه آمده است که لوفلر از دستورالعمل CDC پیروی می کند و افرادی را که با آنها در تماس مستقیم است ، آگاه می کند.

سخنگوی وی روز یکشنبه گفت ، پنس انتظار دارد نتایج آزمایش متقاعد کننده تری را ببیند تا ببیند آیا او صلاحیت “تماس نزدیک” با لوفلر را دارد یا خیر.

دوین او به خبرنگاران گفت: “منتظر پنس معاون رئیس جمهور در حالی که منتظر آزمایش تأییدی از سناتور لفلر است ، در حال رایزنی منظم با واحد پزشکی كاخ سفید است و دستورالعمل های CDC را دنبال می كند و همچنین در سایر شرایط در تماس نزدیك ،”

لوفلر روز جمعه در کمپینی با پنس و پردو در جورجیا ظاهر شد. در هفته های اخیر ، او چندین تجمع با جمعیت جمع شده در اطراف و بسیاری از مخاطبان با نقاب برگزار کرده است.

لوفلر در انتخابات دور دوم 5 ژانویه با رافائل وارنوک دموکرات روبرو می شود ، یکی از دو مسابقه ای که مشخص می کند کدام حزب کنترل سنا را در اختیار دارد.

در مسابقه دیگر ، پوردو و جان اوسوف دموکرات حضور خواهند داشت. جمهوریخواهان پس از کسب 50 کرسی سنا در کنگره جدید ، به کرسی دیگری برای کنترل احتیاج دارند. پاکسازی دموکراتیک انتخابات دور دوم گرجستان منجر به سنا 50-50 می شود که به کمال هریس ، معاون رئیس جمهور تازه انتخاب شده رأی می دهد تا مجلس را به سمت دموکرات ها منتقل کند.

کمی بیشتر از یک ماه برای شرکت در انتخابات و مبارزات انتخاباتی شدید ، بلافاصله مشخص نشد که این آزمایشات چه تاثیری بر توانایی تبلیغات لوفلر خواهد داشت. هشدار توییت شنبه شب که او دعا کرد تا نتایج آزمایش او منفی شود.

ماه گذشته دو کارمند لوفلر آزمایش COVID-19 مثبت داشتند. در آن زمان ، در بیانیه ای از دفتر وی ، آزمایش بعدی برای لوفلر منفی بود.
منبع: elitenews.ir

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*