[ad_1]

سناتور جمهوری خواه پات تومی از پنسیلوانیا تماس گرفت رئیس جمهور ترامپیک پیشنهاد بی اساس است که آرا illegal غیرقانونی روز جمعه در مصاحبه با “سی بی اس امروز” در مسابقه ریاست جمهوری “بسیار نگران کننده” شمرده شدند. توومی به مجری برنامه ، آنتونی میسون گفت: “هیچ مدرکی وجود ندارد که کسی به من نشان داده باشد – یا کسی که من از او آگاه هستم – فساد گسترده یا کلاهبرداری.”

این سناتور گفت که از تلاش های انتخاباتی ترامپ برای نزدیک کردن ناظران به کارگران انتخابات فیلادلفیا هنگام شمارش آرا حمایت می کند. وی گفت: “این یک مشکل واقعی است.” “این نیاز به اصلاح دارد. این صحیح نیست ، اما اثبات وجود کلاهبرداری یا سرقت گسترده نیست.”

تامی در پاسخ به سوال گیل کینگ ، میزبان مشترک ، در مورد ادعای دروغ آقای ترامپ مبنی بر اینکه او قبلاً پیروز شده است ، تامی گفت: “تا شمردن آرا ، شما نمی توانید در یک انتخابات پیروز شوید ، بنابراین ما باید این روند را تکمیل کنیم.”

پنسیلوانیا یکی از انگشت شمار ایالت هایی است که هنوز خیلی نزدیک هستند ، اما معاون سابق رئیس جمهور است جو بایدن صبح جمعه در شمارش معکوس در ایالت کیستون پیش افتاد. با کسب 20 رأی انتخاباتی در پنسیلوانیا بایدن بالاتر از 270 مورد لازم برای کسب ریاست جمهوری قرار خواهد گرفت.

توومی گفت که او به آقای ترامپ رأی داد ، اما سناتور گفت که او می خواهد رئیس جمهور بعدی “کسی باشد که به طور قانونی برنده کالج انتخابات شود و من هر کسی را قبول می کنم. این راهی است که فکر می کنم ما در حال نزدیک شدن به این هستیم “.

این سناتور تأخیر در گزارش نتایج ایالت را به تعداد “سرسام آور” آرا submitted ارائه شده توضیح داد. وی گفت: “كلاه من روی مردم ، نظرسنجی ها ، مسئولان انتخابات ، افرادی است كه آرا را می شمارند.” “آنها بسیار سخت کار می کنند ، اکثریت قریب به اتفاق آنها تمام تلاش خود را با صداقت کامل انجام می دهند.”

وی تصمیم دیوان عالی کشور مبنی بر شمارش آرا ارسال شده از طریق پست را که تا روز انتخابات با تمبرهای پستی مشخص شده بود و ظرف سه روز بعد تحویل داده شده بود ، مغایر قانون اساسی خواند و گفت که این آرا ممکن است قانونی باشد چالش ها. تومی گفت که این پرونده های قضایی بخشی از روند انتخابات است و وی گفت که این روند باید حل شود.

وی گفت: “در صورت بروز هرگونه تخلف ، باید هوشیار بمانیم.” “این باید برطرف شود ، اما می دانید ، ما فرایندی داریم که کارساز است. بیایید آن را تمام کنیم.”

در همین حال ، طرفداران ترامپ به شمارش آرا در فیلادلفیا ، جایی که پلیس گفته است ، اعتراض کرده اند توطئه ادعایی را ببندید توسط دو نفر برای حمله به مرکز شمارش خبرنگار سی بی اس نیوز ، جریکا دانکن گزارش داد که مقامات دو مرد را پس از دریافت گزارشی مبنی بر رانندگی هامر از کشور با برنامه های احتمالی برای حمله به این مرکز ، بازداشت کردند.

[ad_2]

منبع: elitenews.ir

ایندکسر

کولر گازی اقساطی