سوفیا لورن در “زندگی پیش رو”


در کارنامه 70 ساله وی ، بازی لورن در فیلم صوفیا در زندگی پیش رو قابل توجه است. اولین بار در این هفته از Netflix پخش می شود ، این اولین فیلم لورن در یک دهه اخیر است و تماشای آن در صفحه نمایش مانند این است که با شخصی که مدتی است او را ندیده اید ، همگام شوید. ما هستند همه فقط کمی بزرگتر هستند.

لورن به ست داون گفت: “زمان آن فرا رسیده بود که در سن من شروع کنم ،” که من قصد ندارم به شما بگویم – و شاید شما قبلاً آن را بدانید. اما جالب است. جالب است. فوق العاده است. “

همانطور که به طور عمومی شناخته شده است ، ما فاش خواهیم کرد: خانم لورن در حال حاضر 86 ساله است. “همه پیر می شوند – منظور من هم است! من مقدس نیستم! من هم. چه کاری می توانم انجام دهم؟ آیا باید ترسید؟ چرا” این فوق العاده است. و به هر حال من برای سن خود عالی هستم ، فکر نمی کنید؟ “

“اوه ، من کاملا موافقم!” سپیده پاسخ داد.

باشه.

در طول زندگی حرفه ای خود ، او قطعا نقش های غیر جذاب را بازی کرد. آخرین خانم وی مادام رزا یک روسپی سابق است که از فرزندان سایر کارگران جنسی مراقبت می کند.

the-life-forward-netflix.jpg
ابراهیما گای و سوفیا لورن در زندگی پیش رو.

REGINE DE LAZZARIS AKA GRETA / NETFLIX


او در حاشیه جامعه ایتالیا زندگی می کند ، دقیقاً مانند لورن در فقر با مادری مجرد و مجرد در حومه ناپل بزرگ شده است.

لورن گفت: “به همین دلیل من فیلم را ساختم – این فیلم بسیاری از مادرم را به یاد من آورد.” “مادرم کاملاً چنین بود. از درون بسیار شکننده بود ، اما قدرتمند به نظر می رسید.”

روابط خانوادگی در اینجا متوقف نمی شود. این فیلم توسط ادواردو پونتی ، پسرش کارگردانی شده است.

پس رئیس ستاد کیست؟ لورن گفت: “او وانمود می کند که نیست ، اما رئیس است.”

ادواردو کوچکتر از دو پسری است که لورن با همسر فقیدش کارلو پونتی ، تهیه کننده فیلم داشت ، که ابتدا او را در نوجوانی کشف کرد (سپس صوفیا ویلانی SciColone نامیده شد) در یک مسابقه زیبایی رومی. برای سومین بار مادر و پسر با هم متحد می شوند.

the-life-forward-edoardo-ponti-sophia-loren.jpg
ادواردو پونتی مادرش را در صحنه فیلم زندگی پیش رو کارگردانی کرد.

REGINE DE LAZZARIS AKA GRETA / NETFLIX


Doane از پونتی پرسید: “آیا شما همیشه مادر خود را برای این نقش در نظر داشته اید؟”

لورن مداخله کرد: “من می خواهم او این کار را انجام دهد!”

پونتی گفت: “من فکر نمی کنم کسی بتواند نقش شخصیت مادام رزا را همانطور که خودش بازی می کرد ، بگیرد.”

دونه گفت: “این منبع کاملاً خوبی برای خانواده است.”

“اگر معلوم شد مادرم چنین بازیگر شگفت انگیزی است و من کارگردان بودم ، این کار را می کردم ادم سفیه و احمق اگر او مادرم را در فیلم های من پرتاب نکند ، “پونتی گفت.

داستان دوستی بعید بین یک بازمانده هولوکاست و یک مهاجر مسلمان 12 ساله از سنگال ، مومو ، با بازی ابراهیم گوئیه توصیف می کند. این اولین نقش بازیگری وی است. لورن گفت: “او واقعاً مانند کسی بود که همیشه در این حرفه بوده است. من فکر می کنم او برای آن به دنیا آمده است. من فکر می کنم چنین است.”

تعارف کمی از لورن نیست ، که در برابر بزرگترین ستارگان هالیوود بازی کرد: کلارک گیبل ، پل نیومن ، مارلون براندو و کری گرانت.

Doane از پونتی پرسید: “آیا حتی تصور می كردی این بازیگر كاملاً آزمایش نشده را در كنار مادرت در این نقشهای اصلی قرار دهی؟”

“خدا را شکر که نکردم!” او پاسخ داد. “برای اطمینان از اینکه او با مادرم راحت است ، در واقع ، ما همه در هنگام تیراندازی زیر یک سقف با هم زندگی می کردیم تا او بتواند او را همانطور که من می بینم ببیند.”

Doane گفت: “بنابراین ابراهیما قصد داشت صبح بیدار شود ، و سوفیا لورن قرار بود در آشپزخانه باشد و او قبل از اینکه ما اخراج کنیم گفت:” من برای شما صبحانه درست می کنم؟ “

پونتی گفت: “راست ، درست”. “زیرا این تنها راه برقراری ارتباط صحیح بود تا آنها یکدیگر را بشناسند.”

این راهی برای بازیگر جوان بود که لورن را به عنوان یک مادر ایتالیایی ببیند ، نه به عنوان یک ستاره سینما. صبح یکشنبه نیز متوجه آن شد. اگر اقدامات احتیاطی ویروس کرونا از مصاحبه ما پشتیبانی نمی کرد ، لورن ، در خانه ای در سوئیس ، گفت که از ما استقبال می کند و ماکارونی می پزد. او گفت: “ما دفعه دیگر این کار را خواهیم کرد!”

لورن اولین نفری بود که توانست اسکار بهترین بازیگر زن فیلم خارجی زبان ، “دو زن” سال 1961 را از آن خود کند. برای دهه ها ، او با استعداد خود مخاطبان را خیره کرده است ، اما در مورد زیبایی او کارهای زیادی انجام شده است.

صوفیا لورن در سال 1958

بایگانی عکس CBS از طریق گتی


Doane پرسید ، “برای شخصی که چنین نمادی از زیبایی بوده است ، تعریف شما از زیبایی چگونه تغییر کرده است؟ یا درست است؟”

لورن گفت: “مهم نیست که شما چه شکلی هستید.” “شاید این مهم در فیلم ها باشد. اما این همان چیزی است که شما باید در خود ، در روح خود ، در همه چیز به من بدهید. راه اعتقاد شما به مسائل ، راهی که در کنار خانواده هستید. همانطور که در کنار خانواده هستید. این زندگی شماست ، واقعاً زندگی خوبی است. ”

لورن تقریباً یک دهه از بازیگری فاصله گرفته بود و زمانی را به خانواده خود اختصاص داده بود تا اینکه حق با کارگردان مناسب ظاهر شد.

Doane پرسید ، “کار با پسرت چگونه است؟”

“نه ، خوب نیست. خوب نیست. اصلاً خوب نیست. خیلی بد ، خیلی بد!” او گفت. “از آنجا که او من را خیلی خوب می شناسد ، او همیشه می داند که چگونه دکمه سمت راست را فشار دهد تا من بتوانم واکنش نشان دهم و آنچه را که فکر می کند باید انجام دهم انجام دهم.”

پونتی گفت: “مادرم به هر فیلم سینمایی نزدیک می شود گویی که اولین فیلمش است. و بخشی از روند کار او این است که” اوه خدای من ، من نمی توانم. و بخشی از روند من این است: “نه ، نه ، نه. البته شما می توانید.”

“جدی می گویی؟ او واقعاً شک دارد؟” دون پرسید.

“هر روز.

دوین از لورن پرسید که آیا با پسرش موافق هستی؟ “بله ، بله ، بله ، من می دانم که او حق دارد ، او من را می شناسد.”

spohia-loren-and-son-edoardo-ponti-مصاحبه -620.jpg
سوفیا لورن و پسرش ، کارگردان ادواردو پونتی.

اخبار CBS


فیلم آنها قبلاً اسکار ایجاد کرده است و آنها علاقه زیادی به پیام های تحمل و ارزش خانواده های غیر سنتی دارند. لورن گفت: “اگر این فیلم بتواند تماشاگر را دوست داشته باشد تا دیگران را دوست داشته باشد و زندگی او را در حد كامل بگذراند ، پس همه چیز ممكن است.”

دویین گفت: “مطمئناً چیزی برای اینکه بتوانید دور هم جمع شوید و با شخصی که دوستش دارید یک محصول خلاقانه بسازید و سپس آن را برای دیدن دنیا قرار دهید؟”

لورن پاسخ داد: “مطمئناً. کاملا.”

پونتی افزود: “این برای روح من خوب است.”

چگونه “چون او همه چیزهایی را که من دوست دارم تراز می کند: شغل من ، مادرم ، قصه گویی. او همه چیز را مرتب می کند.”

لورن او را بوسید.زیبا. زیبا. من پسر خوبی دارم! “

“من هم مادر خوبی دارم!” گفت پونتی.

“من به تو خواهم گفت. این مطمئناً!” او خندید

برای تماشای تریلر فیلم “The Life Ahead” ، روی پخش کننده ویدیوی زیر کلیک کنید.


زندگی پیش رو تریلر رسمی نت فلیکس از جانب
نت فلیکس در یوتیوب


برای اطلاعات بیشتر:


داستانی به تهیه کنندگی میکائلا بوفانو. تدوینگر: برایان رابینز.


منبع: elitenews.ir

حتما بخوانید:
پشت اجاره یا رهن خود هستید؟ در اینجا آنچه باید انجام شود