[ad_1]

REVERB یک مجموعه مستند از است اصل CBSN. آخرین قسمت ها را پخش کنید “نبرد با سلاح ، قسمت اول“و”نبرد با سلاح ، قسمت دوم، “در پخش کننده های ویدیو در این صفحه یا نمایش برتر CBSN ، یکشنبه ، 15 نوامبر ، از ساعت 20:00 ، 23:00 و 02:00 ET.


در یک صبح سرد زمستانی در فوریه گذشته ، زنی به نام سامانتا تفنگ نیمه اتوماتیک AR-15 خود را در پارکینگ کنار کتابخانه عمومی تیمبروک در شهرستان کمپبل ، ویرجینیا جمع آوری کرد. شوهرش ، چاد ، یک AR-15 در دست داشت و اظهار داشت: “من اعتماد می کنم که در کنار همسرم اسلحه بگیرم. من شلیک او را دیده ام.”

سامانتا یکی از انگشت شمار زنانی بود که در فراخوان داوطلبان برای پیوستن به گروهی به نام نظامیان شهرستان کمبل شرکت می کرد. به همراه چاد و سامانتا (که خواستار حفظ نام خانوادگی خود بودند) ، بیش از 200 نفر در این مراسم شرکت کردند که بیشتر آنها اسلحه حمل می کردند.

کورت فیگل ، فعال محافظت از اسلحه و سازمان دهنده شبه نظامیان ، به این گروه گفت: “ما امروز اینجا هستیم تا برای همه استبدادانی که سعی در خلع سلاح ما دارند یک پیام روشن و جمعی ارسال کنیم: ما عمل نمی کنیم.”

تشکیل پلیس شهرستان كمبل بخشی از جنبش وسیع تری است كه توسط فعالان محافظت از اسلحه سازماندهی شده و قوانین ویرجینیا را كه در سال 2020 تصویب شده است دفع می كنند. قانون پرچم قرمز و بررسی های جهانی در خرید اسلحه ، نقض حق آنها در اصلاحیه دوم برای حمل اسلحه. قانون گذاران ویرجینیا پیشنهادات بحث برانگیزتری را مبنی بر ممنوعیت سلاح های نیمه اتوماتیک و مجلات با ظرفیت بالا به تعویق انداختند. هنوز هم فعالان اسلحه در حال آماده سازی برای ممنوعیت احتمالی در آینده هستند.

فیگل گفت: “ما عمل نمی كنیم. ما سلاح های خود را تسلیم نخواهیم كرد.”

سپس ویرجینیا به میدان نبردی برای بحث سیاست تسلیحاتی تبدیل شد دموکراتها هر دو مجلس قانونگذار ایالت را جارو کردند در سال 2019 بر روی یک سکوی امنیتی اسلحه تقویت کنترل دموکراتیک بر دولت ایالتی.

سیاست سلاح مدتهاست که در ایالات متحده بحث برانگیز است. اگرچه حمایت از قوانین سختگیرانه اسلحه در حال افزایش است ، اما این کشور همچنان در خطوط چریکی به شدت تقسیم شده است. نظرسنجی مرکز تحقیقات پیو در سال 2019 نشان داد که 60 درصد آمریکایی ها معتقدند قوانین اسلحه باید سخت تر از 52 درصد دو سال قبل باشد. اما همین نظرسنجی همچنین نشان داد که 80 درصد جمهوری خواهان معتقدند حمایت از حقوق اسلحه مهمتر از کنترل مالکیت اسلحه است ، در حالی که تنها 21 درصد دموکرات ها موافق هستند.

در ویرجینیا ، مدافعان حقوق اسلحه اکثریت قانونگذار دموکرات را رد کردند. بیش از 90 شهرستان و شهرداری در این ایالت مصوبات اصلاحیه دوم را در مخالفت با اجرای برخی قوانین اسلحه تصویب کرده اند. و خواستار تشکیل شبه نظامیان محلی بود که به جنبش خود “دندان” بدهند.

فیگل گفت: “اگر شماره ها را داشته باشیم ، می توانیم بیانیه را بایگانی كنیم – خلع سلاح نخواهیم شد”. “[The Second Amendment] نه برای شکار این در مورد دفاع شخصی نیست. این در مورد تیراندازی به صورت استبداد است. ”


CBSN Originals “نبرد با سلاح ، قسمت دوم”

25:04

جنبش شبه نظامیان حتی در برخی از مناطق از مقامات محلی پشتیبانی می کردند. در ماه مارس ، هیئت نظارت بر شهرستان كمبل قطعنامه ای را برای حمایت از شبه نظامیان تصویب كرد. سرپرست مت کلین از طریق ایمیل به سی بی اس نیوز گفت: “این قطعنامه تاریخی بود. تا آنجا که من می دانم ، از زمان جنگ داخلی تاکنون هیچ شبه نظامی مشروطه وجود نداشته است.

مری مک کورد ، مدیر حقوقی انستیتوی قانون اساسی و دفاع در دانشگاه جورج تاون ، نگران تحولات است. وی گفت: “من دوست ندارم از” شبه نظامیان “بدون” غیرقانونی “یا” هوشیاری “در مقابل آن استفاده كنم. اصطلاح شبه نظامی برای برخی از افراد می تواند نشانگر یك گروه قانونی باشد و آنها قانونی نیستند.”

بسیاری به اصطلاح گروه های پلیس برای توجیه اقتدار در قانون اساسی از عبارت “شبه نظامیان کاملاً منظم” در اصلاحیه دوم استفاده می کنند. اما مک کورد می گوید آنها اشتباه کردند.

مک کورد توضیح داد: “در اصلاحیه دوم یک منطقه خاکستری وجود دارد و س questionsالات بی پاسخ زیادی وجود دارد ، اما این یکی از آنها نیست.” “طبق قانون اساسی ایالات متحده ، كنگره توانایی فراخوانی و تنظیم شبه نظامیان را از طریق قانون شبه نظامیان كه گارد ملی ایجاد كرده ، دارد.” کشورهایی مانند ویرجینیا چارچوب مشابهی دارند که در آن استاندار می تواند با پلیس تماس بگیرد. مک کورد گفت: “هیچ کس دیگری این قدرت را ندارد.”

پاتریک چارلز ، مورخ و تحلیلگر حقوقی گفت که تشکیل شبه نظامیان در ویرجینیا پیرامون سیاست اسلحه قابل توجه بوده است. وی گفت: “این نشان می دهد سیاست ما تا چه حد قطبی است.”

وی همچنین بین بیان بیانیه قوی و عبور از مرز برای اقدام نظامی تفاوت قائل شد. “من می گویم این می تواند خیانت باشد. آیا آنها فقط از طرف اصلاحیه اول “من خودم را شبه نظامی اعلام می کنم” عمل می کنند؟ یا آنها اعمال پلیس تحریم شده توسط دولت را انجام می دهند؟ اگر آنها مرحله دوم را انجام دهند ، یعنی. شاید خیانت. “

همه 50 کشور سازمان های شبه نظامی را ممنوع می کنند.

کورت فیگل گفت که با کارشناسان حقوقی مخالف است. “ما حق اجتماع مسالمت آمیز را داریم و حق داریم از جوامع خود محافظت کنیم. نه به اندازه هوشیاری ، اما اجازه نمی دهیم مردم در شهر ما غلت بزنند و آن را مانند پورتلند و سیاتل بسوزانند.”

فروش سلاح در ایالات متحده ، آنها از ماه مارس افزایش یافته اند ، به دلیل ترس از بیماری همه گیر ویروس کرونا و اعتراضات این تابستان به دلیل بی عدالتی نژادی و بی رحمی پلیس. در ماه اکتبر ، چک های پس زمینه مورد نیاز در مقایسه با اکتبر 2019 حدود 60٪ افزایش یافت.

چاد ، که در امور مالی کار می کند ، گفت که او و سامانتا ، یک معلم معلم ، در مسائل دیگری به جز اسلحه و متمم دوم ، از نظر اجتماعی لیبرال هستند. وی گفت: “اما اگر من از این حق صرف نظر كنم ، دیگر كاری از دست من بر نمی آید تا از حقوق دیگرم محافظت كند.”

وی ادعا می کند که شبه نظامیان منطقه “ذاتاً ضد دولت نیستند” ، اگرچه وی افزود: “در صورت مستبد شدن احتمالاً افراد ضد امنیتی در دولت وجود دارند.”

فیگل در تنظیم تسلیحات جایی برای حد وسط نمی بیند. وی گفت: “من علاقه ای به سازش با مخالفان ندارم ، كه می خواهد در اصلاحیه دوم آزادی من را محدود كند. این درست است.”

kurt.jpg
کورت فیگل ، در مرکز ، در یک گردهمایی برای پلیس شهرستان کمپبل در ویرجینیا.

اخبار CBS


لری هاس ، یک وکیل ارشد ائتلاف برای جلوگیری از خشونت علیه سلاح ، گفت که موضع شبه نظامیان “همان تعریف یک قیام است:” من قانون را دوست ندارم ، بنابراین آن را نادیده می گیرم و برای ترساندن شما از اسلحه خود استفاده می کنم. ”

هاس گفت: “اصلاحیه دوم قابل تنظیم است. این آیین نامه به عنوان قانون اساسی شناخته شده است.” وی پس از زخمی شدن دخترش امیلی در تلاش برای جلوگیری از خشونت بود تیراندازی گسترده در ویرجینیا تک در سال 2007 ، جایی که 32 نفر کشته شدند.

مک کورد گفت ، “طرفداران حقوق اسلحه می توانند مخالفت خود را با قانون ایمنی اسلحه با بیان و حق درخواست از دولت خود اعلام کنند … آنها هیچ قانون اساسی و اختیاری برای سازماندهی به عنوان سازمان های شبه نظامی خصوصی مسلح ندارند ، برای مقابله با دولت با استفاده از تاكتیك های اجباری و مرعوب كننده. ”

وی بهار میشیگان را در بهار گذشته هنگامی که معترضین و پلیس را به شدت مسلح کرد ذکر کرد به خانه دولت نزدیک شد برای مقابله با محدودیت های همه گیر فرماندار. (چندین مرد شرکت کننده در این پرونده متهم شدند طرح آدم ربایی ادعایی فرماندار گرچن ویتمر.)

“آنها توانایی استقرار در مجامع عمومی را ندارند در حالی که مسلح هستند ، با هم سازمان می یابند و اقتدار عمومی را برای محافظت از اموال تحمیل می کنند. [or] مجسمه هایی که در تابستان در جریان اعتراضات عدالت نژادی مشاهده کردیم. “

اما ناامیدی برای چاد و سامانتا در حال افزایش است که فکر می کنند قوانین ویرجینیا بیش از حد است. چاد گفت: “این فقط احساس می کند ارزش های ما ارزشهایی هستند که همیشه مورد حمله قرار می گیرند و ما باید دائما از حق خود برای داشتن اسلحه دفاع کنیم.”

“حتی اگر نظر آنها درست باشد و [the militia] غیرقانونی است ، من نمی دانم که برای من مهم است ، زیرا تمام نیروهای نظامی از حقوق ما محافظت می کنند. “

[ad_2]

منبع: elitenews.ir