شبیه سازی حیوان خانگی: باز هم ، بهترین دوست انسان


چه اتفاقی می افتد که خداحافظی بیش از حد درد می کند؟

دیوید و آلیشیا چیرهارت آزمایشگاه زرد خود ، مارلی را می پرستیدند ، اما آنها هرگز به طور دقیق میزان آن را نمی دانستند ، تا آن روز در سال 2014 ، هنگامی که با او به تپه های نزدیک خانه خود در سن دیگو سفر کردند.

دیوید به یاد می آورد: “آلیشیا از راهرو بیرون آمد تا عصای خود را بدست آورد تا از راهرو کمک کند.” “و ناگهان ، همانطور که مارلی به سمت من شلیک کرد ، او شروع به پنجه زدن به زمین کرد ، جایی که آلیشیا دست به چوب کرد. و من نمی دانستم که چه خبر است. آلیشیا عقب رفت.

وی به خبرنگار تریسی اسمیت گفت: “وقتی از نزدیک نگاه کردم ، دیدم که این یک مار زنگی است.”

در این مسیرها ، که بسیار شیب دار و مایل از هر بیمارستان فاصله دارد ، اغلب جغجغه پیدا می شود. و چیرهارت ها هیچ تلفن همراهی با خود نداشتند. برای آلیشیا که چهار ماهه باردار بود ، نیش مار می تواند یک فاجعه باشد. خوشبختانه مارلی 12 ساله مار را ترساند – و چند ماه بعد ، مادی ، دختر اول Tshirharts به دنیا آمد. دیوید گفت: “مارلی خانواده ام را نجات داده بود.” “و سپس احساساتی شدیم و تازه فهمیدیم که چقدر خوشحال هستیم که او در آن لحظه این کار را انجام داده است.”

اما در آن زمان ، مارلی به سرطان مبتلا شده بود و در آخر هفته 2014 شکرگذاری ، مشخص شد که پایان کار نزدیک است.

آلیشیا گفت: “من فقط آخرین چیزی را كه به او گفتی به خاطر می آورم ، این است كه می دانی ، مدام می گفتی:” از اینکه بهترین سگ هستی متشکرم “،” آلیشیا گفت: “و من فقط گریه می کردم و دست او را گرفته بودم.

دیوید گفت: “او ، بله ، هر کاری کرد ، می دانید فقط از روی عشق بود.”

و عشق آنها به مارلی چنان قوی بود که نتوانستند تسلیم شوند. بنابراین ، Tshirharts به ViaGen Pets از آستین ، تگزاس متوسل شد ، شرکتی که صدها حیوان خانگی را برای بسیاری از صاحبان قدرشناس شبیه سازی کرده است ، از جمله (به گفته مدیر خدمات مشتری ViaGen ، ملین رودریگز) باربرا استرایسند“ما بله – سگ او مرد. و من فکر می کنم او می دانست که ما چه کار می کنیم ، و ما خیلی سریع توانستیم نمونه برداری کنیم. و در واقع ، بیش از یک توله سگ متولد شد.”

marley-and-his-clone-ziggy-620.jpg
مارلی و کلون او آزمایشگاه زرد ، زیگی.

اخبار CBS


رودریگز گفت این کار به این صورت است: دامپزشک شما از حیوان خانگی شما یک نمونه دستمال کاغذی گرفته و آن را به ViaGen می فرستد.

و با پرداخت حدود 50،000 دلار ، این شرکت سلولها را پرورش می دهد ، رویان ایجاد می کند ، آنها را در یک رحم جایگزین می کند و یک کلون به عزیزان شما تحویل می دهد.

اما گروه های مدافع حقوق حیوانات می گویند اجبار سگ ها و گربه ها به جای کلون ها کاملا غیرانسانی است.

اسمیت پرسید ، “آیا می دانید Humane Society می گوید شبیه سازی حیوانات خانگی باید ممنوع باشد؟”

رودریگز گفت: “من این را می فهمم.” “و آنها مطمئناً حرفی برای گفتن دارند. ما مشتری های زیادی داریم که اگر چنین باشد بسیار ناراحت می شوند. بنابراین ، ما دائماً بازخورد مثبت می گیریم ، یادداشت های شکرگذاری فوق العاده ای می گیریم که مشتریان ما بسیار خوشحال هستند که این چیزی است که ما ارائه می دهیم. “

و خوشحال است که کلمه عملیاتی در Chirharts است.

شاخه مارلی ، زیگی ، یک توپ زرد فراوان است. اما برای دیوید و آلیشیا ، او چیزی کمتر از مارلی ، متولد شده نیست.

آلیشیا گفت: “آنها با سگ زنگ خانه را زدند و من فقط پنج دقیقه با دهان باز در آنجا ایستادم ، زیرا فقط نمی توانستم باور كنم كه دقیقاً چه شكلی است.”

دیوید گفت: “او دقیقاً دوقلوی مارلی است. بنابراین من حدس می زنم او در همان محیط باشد.” بنابراین او واقعاً همان سگ شد. “

و در حالی که شبیه سازی حیوانات خانگی هنوز بحث برانگیز است ، حداقل برای برخی از این ممکن است به این معنی باشد که با مقدار مناسب عشق ، علم و پول ، شما هرگز واقعاً نباید خداحافظی کنید.


برای اطلاعات بیشتر:


داستانی به تهیه کنندگی جان د آملیو. ویراستار: رمینگتون کورپر.


منبع: elitenews.ir

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*