[ad_1]

پسندیدن او فکر می کند فرصت کاندید شدن برای ریاست جمهوری ، سناتور اوهایو ، شرود براون اعلام کرد وی آنچه را “تور کرامت” در کشورهای اولیه اولیه برای ارتقا positions مواضع سیاسی خود خواند ، آغاز کرد.

وی سه شنبه شب در بیانیه ای گفت: “شأن کار به این معناست که سخت کوشی باید هزینه همه را بپردازد ، صرف نظر از اینکه کی باشید یا چه نوع کاری را انجام دهید.” “وقتی شغل دارای عزت باشد ، همه می توانند از عهده مراقبت های بهداشتی ، تحصیلات و مسکن برآیند. آنها قدرت برنامه و امنیت اقتصادی خود را برای تشکیل خانواده ، پرداخت هزینه های کودکستان و دانشگاه ، مرخصی گرفتن برای مراقبت از خود یا خانواده خود دارند. وقتی بیمار هستید و برای بازنشستگی پس انداز می کنید. ”

براون قصد دارد از آیووا ، نیوهمپشایر ، نوادا و کارولینای جنوبی بازدید کند – همه ایالت هایی که در اوایل برنامه اصلی رئیس جمهور برای انتخابات 2020 قرار دارند.

وی در ماه نوامبر به انتخابات مجدد برخاست ، حتی در حالی كه جمهوری خواهان ادعای كرسی های انتخاب شده دیگر در سراسر كشور را داشتند. او به خاطر موضع اقتصادی پوپولیستی و بی اعتمادی به تجارت آزاد مشهور است. براون کاندیداتوری برای ریاست جمهوری را رد نکرده و کمیسیون تحقیق را اعلام نکرده است – حداقل نه. اگر این جهش را انجام دهد ، به چندین همکار دیگر کاپیتول هیل – از جمله دو سناتور زن ، سناتور ماساچوست ، الیزابت وارن ، و سناتور کنونی نیویورک ، کیرستن گلیبراند ، می پیوندد.

او سه شنبه شب اعلام کرد که هست راه اندازی کمیسیون مطالعه برای رئیس جمهور. گیلیبراند در پخش “نمایش دیرهنگام با استیون کولبرت” که روز سه شنبه پخش شد ، کلاه خود را برای نامزدی دموکرات ها به حلقه انداخت.

وی گفت: “بله. من امشب کمیته مطالعاتی را به رئیس جمهور ایالات متحده ارائه می دهم.”

[ad_2]

منبع: elitenews.ir

ایندکسر