[ad_1]

معاملات در الپاسو در روز جمعه بازگشایی شد ، کمتر از 24 ساعت پس از لغو حکم تعلیق قاضی منطقه توسط دادگاه تجدیدنظر ، زیرا این شهر با یکی از بدترین موارد درگیر است شیوع COVID-19 در کشور. در روز شنبه، گفت شهر الپاسو گزارش 1512 مورد جدید COVID-19 و 15 مورد مرگ اضافی.

روز شنبه ، هشتمین دادگاه تجدیدنظر الپاسو در روزهای پنجشنبه و جمعه حکم داد که قاضی منطقه ریکاردو سامانیگو نمی تواند جایگزین فرمان گرگ ابوت فرماندار تگزاس در 7 اکتبر شود. در 29 اکتبر ، سامانیگو دستور یک ماهه برای تعطیل کردن مشاغل ناچیز صادر کرد ، اما توسط گروهی از صاحبان رستوران و وکیل تگزاس کن پاکستون به چالش کشیده شد.

به نظر اکثریت 2-1 ، قضات گفتند: “همانطور که یک بنده نمی تواند دو ارباب داشته باشد ، عموم مردم نمی توانند دو مجموعه قانون داشته باشند ، بخصوص در یک بیماری همه گیر و زمانی که این قوانین مجازات های کیفری دارند که به طور قابل توجهی بر زندگی تأثیر می گذارد. از مردم و معیشت. ”

در بیانیه ای ، پاكستون وی را “راه حلی خارق العاده” خواند و سامانیگو را “ظالم” خواند. من اجازه نمی دهم گروه های سیاسی متقلب از طریق دستورات غیرقانونی اجرایی اقدام به كشتن مشاغل كوچك و اجتماعات تعطیل كنند. پاکتون در توییتر خود نوشت.

سامانیگو جواب داد به پکستون در یک توییت که می گوید “آنقدر تأسف آور است که پاکسون ، دادستان کل تگزاس ، فرصتی را پیدا می کند که به جای اینکه به ال پاسو بیاید و از کنار من به سردخانه سیار با 144 ال پاسوان برسد ، لاف بزند.” ؛ یا به خانواده 741 رأی دهنده وی که در اثر COVID-19 درگذشتند تسلیت بگوید. ”

وی همچنین روز جمعه گفت که “گفتن اینکه من از حکم دادگاه ناامید شده ام یک اظهارنظر بزرگ خواهد بود” ، طبق El Paso KDBC وابسته به CBS. وی به ساکنان این شهر یادآوری کرد که محدودیت های ایالتی هنوز هم ادامه دارد ، که تجارت ناچیز را به ظرفیت 50 درصد محدود می کند ، در حالی که بارها را کاملاً بسته نگه می دارد و رستوران ها را مجبور به تعطیلی در ساعت 21:00 می کند. هنوز لازم است

براساس KDBC ، برخی از مشاغل تقریباً بلافاصله جمعه باز می شوند. صاحب یک رستوران به KDBC گفت که او می فهمد همه گیری جدی است ، اما آنها همچنین کارمندانی دارند که باید مراقب باشند.

“این تقریباً یک سیرک است. شما هر روز از خواب بیدار می شوید و فکر می کنید ،” آیا می توانید آن را باز کنید؟ ” میتونی ببندی؟ او گفت: “آیا می توانی آن را بیرون بیاوری؟ آیا می توانی مردم داشته باشی؟” “این برنامه ریزی برای شما را دشوار می کند. شما می دانید که چه زمانی به بودجه می رسید ، بنابراین می توانید از پس آن برآیید تا همه بتوانند درآمد کسب کنند و زندگی خود را به روشی که ما لیاقت آن را داریم انجام دهیم.”

در هفته های اخیر ، El Paso با افزایش موارد COVID-19 روبرو شده است ، به طوری که تعداد کل موارد در این شهر از بیش از 30،000 در 14 اکتبر به بیش از 72،000 در 14 نوامبر افزایش یافته است. این شهرستان سومین مورد بزرگ COVID-19 در این ایالت است ، جایی که اوایل این هفته ، ویروس کرونا ویروس بیش از 1 میلیون نفر است.[ad_2]

منبع: elitenews.ir