شعبه خانم آسیا خانم می خواهد از تاج خود برای مبارزه با اصلاحات زندان استفاده کند


زمانی که آسیا برانچ به تاریخ پیوست ، و تبدیل به اولین سیاه پوست می سی سی پی شد که برنده مسابقه خانم ایالات متحده آمریکا شد ، ذهن او از بین رفت. برانچ پس از تأیید اینکه سخنگو در واقع نام او را گفته است ، به CBS News گفت که “این لحظه ای از شادی و سپاسگذاری خالص بود.”

روز دوشنبه ، جوان 22 ساله از بونویل توسط الویس پریسلی در ممفیس به عنوان خانم ایالات متحده آمریکا در گریس لند شناخته شد. انتخابات که معمولاً در بهار برگزار می شود ، به دلیل موکول شدن به تعویق افتاد پاندمی ویروس کرونا. اما برای برانچ ، شرایط مربوط به تاجگذاری باعث شد تا وی خصوصاً پیروز شود. “لحظه ای بود که ما فکر می کردیم آیا مسابقه حتی می تواند اتفاق بیفتد. و بنابراین پیروزی در آن زمان واقعا هیجان انگیز و فقط نوعی آزاد کننده است ، زیرا بسیاری از مردم معتقدند که 2020 برنده خواهد شد” ، من چیز خوبی نیاوردم ، اما می دانید ، این امید من را برگرداند که اتفاقاً اتفاقات خوبی می افتد. ”

برانچ از 17 سالگی فقط در مسابقات شرکت می کند ، تجربه ای که به گفته او “مهارتهای مختلف زندگی را به او آموخته” و به او اجازه داده تا آنچه را که هست بغل کند. اما بخش مهمی از ورود به آینده او ، آغوش گرفتن از گذشته بود. ششم از هشت خواهر و برادر ، زندگی برانچ برای همیشه تغییر می کند وقتی پدرش به جرم توطئه برای سرقت و آدم ربایی زندانی شد. او در آن زمان 10 ساله بود ، که باعث شد او “در سن بسیار کمی بزرگ شود” و به مادرش کمک کند تا از دو خواهر و برادر کوچکتر خود مراقبت کند.

حتما بخوانید:
پیش بینی نادرست زلزله بدون پشتوانه علمی * سرخات نیوز

برانچ گفت: “پدر من 10 سال از زندگی من در زندان بود و این امر خانواده ما را به شدت تحت تأثیر قرار داد.” “او بنیان خانه ما و منبع اصلی درآمد ما بود ، بنابراین ما زمان بسیار سختی را از دست دادیم که او را از دست دادیم.” او گفت که این تجربه به او الهام بخشیده است تا شروع به حمایت از اصلاحات زندان کند.

برانچ گفت: “من فکر می کنم مردم خانواده ای را که پس از زندانی شدن یکی از والدین یا سرپرستشان ترک شده فراموش می کنند. “من همیشه می گویم این یک حکم مشترک خانوادگی است ؛ شما می دانید ، پدر من ممکن است زندانی شده باشد ، اما ما نیز در دنیای خارج متحمل رنج شدیم. اما من فهمیدم که تعداد بسیاری از افراد دیگر نیز از همین شرایط رنج می برند این انگیزه به من ایجاد کرد که واقعاً می خواهم صدایی برای افراد غیر شنیده باشم و برای فرزندان دیگری که ممکن است فکر و انگیزه مشابهی نداشته باشند و پدر و مادرم به من داده اند ، الگویی برای آنها قرار دهم. “

شاخه ، فارغ التحصیل اوله میس ، از تجربه خود برای راه اندازی ابتکاری با عنوان “یافتن راه خود: توانمند سازی فرزندان والدین محروم” استفاده کرد. یکی از افتخارآمیزترین اقدامات وی نامه های عشق نام دارد که لوازم التحریر را به زندانیان اهدا می کند تا آنها بتوانند با خانواده های خود ارتباط برقرار کنند. در یکی از خاطرات خوب او ، این برنامه به یک زندانی اجازه داد تا با پسر حیرت زده خود ارتباط برقرار کند ، داستانی که برانچ می گوید “موفقیت این برنامه ها را نشان می دهد”.

حتما بخوانید:
پروژه های CBS News بایدن برنده جورجیا ، ترامپ برنده کارولینای شمالی شد
کلون آسیا
کلون آسیا

با احترام از خانم ایالات متحده آمریکا / بنیامین آسکیناس


در حالی که هدف فعالیت وی کمک به خانواده های زندانیان است ، وی این کار را درمانی برای خود می داند. “توانایی کمک به دیگران به من در بهبودی کمک کرده است ، و این همان چیزی است که باعث می شود من ادامه دهم ، داستان دیگران را بشنوم ، و داستان هایم را با آنها در میان بگذارم تا نشان دهد که شما می دانید ما برخی از آنها را پشت سر گذاشته ایم. و همان چیزها. شما به شخصی احتیاج دارید که بتواند با شما تماس بگیرد تا حرفهای شخصی را بشنود. ”

“مهم نیست که از کجا آمده اید ، سابقه شما ، آنچه دارید ، آنچه ندارید. اگر تصمیم خود را تعیین کنید و واقعاً سخت کار کنید و آنچه لازم است انجام دهید ، می توانید این اتفاق را بیاندازید. و اغلب کودکان والدین زندانی این آمارهای منفی ، زیرا هیچ راهنمایی ندارند و کاری که من می خواهم انجام دهم این است که به آنها کمک کنم راه خود را پیدا کنند و آنها را در مسیر درست قرار دهند ، کسی را نگهداری می کند که از آنها مراقبت می کند و می خواهد ما آنها را موفق ببینیم. ” ، او گفت.

چند ماه آینده انتقال بروچ به خانه جدید خود در نیویورک و مسئولیت های جدید خود به عنوان خانم ایالات متحده است. در حالی که هدف اصلی وی صرف قاعده خود در جهت گسترش مثبت گرایی است ، تمرکز وی بر اصلاح عدالت کیفری هنوز در راس ذهن او قرار دارد. او امیدوار است که برنامه نامه نامه عشق خود را در سراسر کشور ارائه دهد و می خواهد به دفاع از لغو مجازات اجباری ، که بسیاری از فعالان آن را حامی حبس دسته جمعی می دانند. برانچ گفت: “همانطور که دو نفر یکسان نیستند ، هیچ دو جنایتی یکسان نیستند و نباید با آنها چنین برخورد شود.”

در سال 2018 ، او در یک میزگرد با رئیس جمهور ترامپ و سایر قانون گذاران شرکت کرد تا درباره قانون مرحله اول بحث کند. وی گفت امیدوار است که به کار با قانونگذاران در مورد اصلاح زندان ادامه دهد. برانچ گفت: “من خوشحالم که در هر مکالمه ای هستم که تصمیم گیری می شود و نظرات شنیده می شود.” “من خوشحال خواهم شد که با رئیس جمهور منتخب بایدن دیدار کنم و در مورد اصلاح عدالت کیفری صحبت کنم.”

در روزهای اخیر ، برانچ انتقاداتی را برای این دیدار با آقای ترامپ و خواندن سرود ملی در یکی از راهپیمایی های وی دریافت کرده است ، که به گفته وی توافق نامه قراردادی با خانم آمریکاست. برخی مصوبات رئیس جمهور را در نظر گرفتند ، اما برانچ مخالفت کرد.

وی به CBSN گفت: “من آن را برای تصویب نمی پذیرم.” “من هرگز عقاید سیاسی شخصی خود را ابراز نکرده ام ، اما مردم فرضیات و عنوان نظرات خود را دارند ، اما من انتظار داشتم كه واكنشی نشان دهد و این خوب است. من فقط امیدوارم كه مردم این تصور را كه من از رئیس جمهور ترامپ حمایت می كنم متوقف كنند ، زیرا من هرگز نگفتم یا نه. “

برانچ گفت که نقش جدیدش به او این فرصت را داده است تا الگوی دختران جوانی باشد که خود را در او می بینند. وی گفت: “من خوشحالم که این نمونه را برای سایر اقلیت های جوان قرار می دهم ، زیرا فکر می کنم باید تنوع بیشتری را در جهان ببینیم.” “من سپاسگزارم که بخشی از این جنبش هستم. خیلی جالب است که فقط برای کسی این مثال باشد و بدانید که من دختران جوان سیاه پوست دیگری را نیز به من نگاه می کنم و می توانم مثالی باشم تا نشان دهم که آنها می توانند به هر یک از رویاهای وحشیانه خود برسند. برای من ، این بسیار دلخراش است. “

و به همه دختران جوان سیاه پوستی که اکنون می توانند به اولین خانم می سی سی پی خانم ایالات متحده نگاه کنند ، برانچ یک حرف برای گفتن دارد: “دیگر به خودت شک نکن.”

“من آنقدر احساس می کنم که احساس فرومایگی نسبت به آرزوها و آرزوهایمان می کنیم و اعتبار کافی به خود نمی دهیم. احساس می کنیم آنچه لازم است را نداریم. من می گویم (خودم) و هر دختری که به بالا نگاه می کند ، دیگر به خود شک نکنید و واقعاً تلاش کنید تا به هر آنچه آرزو دارید تبدیل شوید. ”


منبع: elitenews.ir