شنبل آمریکایی Caeleb Dressel در مدت 40 دقیقه دو رکورد جهانی را شکست


شنبل آمریکایی Caeleb Dressel شنبه در دو مسابقه کوتاه در فینال مسابقات لیگ بین المللی شنا در بوداپست ، مجارستان یک جفت رکورد جهانی ثبت کرد. بازیکن 24 ساله اهل فلوریدا تنها در 40 دقیقه رکورد پروانه و سبک آزاد را شکست.

دارسل که انتظار می رفت یکی از بهترین ستارگان المپیک توکیو در تابستان سال آینده باشد ، با تماس با زمان 47.78.

حدود 40 دقیقه بعد ، Dressel 50 سبک آزاد را با 20.16 به دست آورد و رکورد دوره کوتاه خود را با 0.08 تحت الشعاع قرار داد.

Dressel پس از شکستن این رکورد به BBC Sport گفت: “این یک روز واقعا هیجان انگیز بود و من از هوا بسیار خوشحالم.” “این یک پارک تفریحی برای شناگران است و من این فصل را در ISL دوست دارم ، اما ما می خواهیم این را به عنوان یک تیم ببریم – این هدف نهایی است.”

در 100 مگس ، Dressel مارک 48.08 که توسط Chad Le Kloss آفریقای جنوبی در مسابقات جهانی مسیر کوتاه 2016 قرار داده بود را شکست.

لو چلو در مسابقه روز شنبه در دونا آرنا در ساعت 48.45 دوم شد.

Dressel همچنین در 100 پرواز با زمان 49.50 در جام جهانی تابستان گذشته در گوانگجو ، کره جنوبی رکورددار مسافت طولانی است.

Dressell موفق به کسب دو رله طلا شد بازی های المپیک 2016 ریو و از آن زمان در دو مسابقات قهرمانی جهان در استخر 50 متر در مجموع 13 مدال طلا و دو نقره در یکی از بزرگترین ستارگان این ورزش شکوفا شده است.

Dressel ، یک CBS محلی قدیمی قبل از مسابقه در مجارستان ، گفت: “ما یک جنبه مردانه بسیار غالب داریم. من می خواهم نقش خودم را به بهترین شکل ممکن بازی کنم ، و کفشهایی را که می توانم پر کنم.” “اما این واقعاً مقایسه با افراد دیگر نیست. من فقط می خواهم به آنچه که احساس می کنم قادر به انجام آن هستم ، تحقق بخشم و توانایی های بالقوه خود را برآورده کنم.”
منبع: elitenews.ir

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*