شهردار دنور ، که از ساکنان خواست “تا آنجا که می توانید در خانه بمانید” ، برای دیدار با خانواده اش برای شکرگذاری به خارج از ایالت سفر می کند


شهردار دنور روز چهارشنبه با عذرخواهی به دلیل سفر به خارج از ایالت برای دیدار با خانواده اش برای شکرگذاری ، در همان روز در بیانیه ای از ساکنان خواست “تا آنجا که می توانید در خانه بمانند”. کارشناسان بهداشت آنها بارها پرسیده اند آمریکایی ها نباید برای تعطیلات سفر کنند ، هشدار می دهند که این می تواند منجر به جهش جدی در موارد ویروس کرونا شود و بیشتر بر سیستم بهداشتی که قبلاً متراکم است ، سنگین شود.

مایکل هانکوک ، شهردار دموکرات در توییتر خود نوشت: “من به اشتراک گذاشتم که چگونه خانواده ام برنامه های ما را برای جشن شکرگذاری سنتی برای چندین خانوار لغو کردند.” “چیزی که من به اشتراک نگذاشتم ، اما باید چنین می شد ، این بود که همسر و دخترم در می سی سی پی بودند ، جایی که دخترم اخیراً کار خود را انجام داده بود. با نزدیک شدن به تعطیلات ، من تصمیم گرفتم که سفر برای من ایمن تر باشد. برای دیدن آنها بیش از دو نفر از اعضای خانواده برای بازگشت به دنور. ”

وی افزود: “من اعتراف می كنم كه تصمیم من بسیاری را ناامید كرده است كه معتقدند بهتر است شكرگذاری را به تنهایی سپری كنیم.” “به عنوان یک مقام دولتی که رفتار او به درستی برای پیامی که برای دیگران می فرستد در نظر گرفته شده است ، من از مردم دنور که فکر می کنند تصمیم من با دستورالعمل ماندن در خانه برای همه سفرهای ضروری مغایرت دارد ، عذرخواهی می کنم.”

هنكوك گفت كه او به عنوان “شوهر و پدر” تصميم گرفت و از مردم خواست كه او را براي تصميمات “كه از قلب من است نه از سر من” ببخشند.

دفتر هانکوک به CBS دنور گفت که “همانطور که او به اشتراک گذاشت ، شهردار امسال شام بزرگ خانوادگی خود را برگزار نمی کند ، بلکه در عوض به تنهایی سفر می کند تا به همسر و دخترش بپیوندد ، جایی که این سه نفر روز را جشن می گیرند. به جای اینکه آنها را به دنور برگردانند ، از سپاسگزاری در محل اقامت خود. پس از بازگشت ، وی از تمام دستورالعمل های بهداشتی و ایمنی و قرنطینه ای پیروی خواهد کرد. ”

به گزارش CBS دنور ، دفتر گفت كه او در حال رفتن به هيوستون در حال رفتن به مي سي سي پي بود.

در همان روزی که اعلامیه خود را اعلام کرد ، هانکوک رای دهندگان خود را تشویق کرد “تا آنجا که می توانید در خانه بمانید” ، “به جای شام های خصوصی اجتماعات مجازی ترتیب دهید” و “اگر می توانید از سفر بپرهیزید”.

همانطور که قبلا توسط CBS News گزارش شده بود ، هانکوک روز جمعه پیشنهاد خرید بوقلمون کوچک برای شکرگذاری را داد و از مردم خواست فقط در کنار کسانی که با آنها زندگی می کنند جشن بگیرند.

وی روز جمعه گفت: “من می دانم که این کار سخت است. من می دانم که از آن متنفر هستی. من از آن متنفرم.” وی افزود: “اما ما همه تلاش خود را می كنیم تا از تعطیلی كامل اقتصاد خود جلوگیری كنیم و همانطور كه ​​روز گذشته فرماندار ما گفت ، اختلال فاجعه باری در سیستم بیمارستان ما است. ما تمام تلاش خود را برای محافظت از زندگی و محافظت از معاش خود انجام می دهیم.”

هفته گذشته مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها با اشاره به امکانات بی شمار انتقال ویروس هنگام مسافرت یا در کنار خانواده های نزدیک ، از آمریکایی ها خواستند تا در طول روز شکرگذاری سفر نکنند.

CDC در بیانیه ای گفت: “ملاقات با خانواده و دوستانی که با شما زندگی نمی کنند ممکن است احتمال ابتلا به آن یا آنفولانزا را افزایش دهد.” “مسافرت می تواند شانس دریافت و توزیع COVID-19 شما را افزایش دهد. به تعویق انداختن سفر و ماندن در خانه بهترین راه برای محافظت از خود و دیگران در سال جاری است. “

با این وجود ، AAA انتظار دارد تا 50 میلیون آمریکایی برای تعطیلات سفر کنند ، که تنها 5 میلیون کمتر از سال 2019 است. در “آخرین درخواست” از ملت قبل از روز شکرگذاری ، بهترین متخصص بیماری های عفونی ، دکتر آنتونی فاوسی آمریکایی ها را فراخواند هنگام جشن گرفتن تعطیلات ، از دستورالعمل های COVID-19 پیروی کنید.

دنور یکی از 15 شهرستان کلورادو بود که هفته گذشته به دلیل افزایش موارد ویروس کرونا به سطح قرمز تغییر وضعیت داد. این سطح “خطر جدی” را نشان می دهد و زیر بالاترین سطح در کشور ، “خطر شدید” است. طبق گزارش وزارت بهداشت عمومی و محیط زیست بیش از 210،000 نفر در کلرادو به ویروس آلوده شده و بیش از 2500 نفر درگذشتند.
منبع: elitenews.ir

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*