شهردار شهر نیویورک هشدار داد که مدارس می توانند “از اوایل روز دوشنبه” با نزدیک شدن شهر به آستانه مثبت شدن ، تعطیل شوند


CBS نیویورک گزارش داد ، شهردار نیویورک روز جمعه به والدین هشدار داد که آنها باید آماده باشند “از اوایل روز دوشنبه به آموزش از راه دور برگردند.” این اعلام در حالی است که این شهر به سرعت در حال نزدیک شدن به آستانه 3٪ مثبت COVID-19 است که باعث بسته شدن مدارس می شود.

شهردار خاطرنشان کرد که “تعداد بسیار کمی” در مدارس نتایج مثبتی داده اند – طبق CBS نیویورک ، میزان مثبت در مدارس زیر 1٪ است. اما دبلازیو گفت که نرخ بالاتر در شهر به معنای “ما باید با احتیاط زیادی عمل کنیم”.

شهردار گفت: “از اوایل روز دوشنبه یک برنامه ، یک برنامه جایگزین داشته باشید” و افزود که اگر مدارس مجبور به تعطیلی شوند ، “هدف این است که آن را در اسرع وقت پس بگیریم.”

به گفته CBS نیویورک ، ریچارد کارانزا ، رئیس مدرسه ، روز پنجشنبه به مدیران گفت که او معتقد است “یک دوره کوتاه مدت آموزش کامل از راه دور در سراسر سیستم وجود خواهد داشت.”

کودکان مدرسه ای در نیویورک به کلاسهای خصوصی برمی گردند
مدیر اصلی آلیس هوم یک دانش آموز را به کلاس می برد تا در یک آموزش شخصی در مدرسه بال یونگ PS 124 در اول اکتبر سال 2020 در شهر نیویورک شرکت کند.

مایکل لوخیسانو / گتی ایماژ


اداره بهداشت این شهر اعلام کرد که میزان مثبت این شهر در حال حاضر 2.83 درصد است. آستانه بستن مدارس در نیویورک 9٪ است ، اما توافق با اتحادیه معلمان آستانه 3٪ را در نیویورک تحمیل می کند ، زیرا مدارس در آنجا شلوغ تر هستند.

برخی والدین از بازگشت احتمالی به یادگیری از راه دور ناامید شده اند. یکی از والدین به CBS نیویورک گفت: “شخصی بسیار تأثیرگذار و توانمندتر است. من نمی توانم کاری را که معلمان انجام می دهند انجام دهم.”

یکی دیگر از والدین به مگ الیور از CBS News گفت که یادگیری کاملاً از راه دور برای پسر 3 ساله اش که اوتیسم دارد بسیار دشوار خواهد بود. وی گفت: “او نمی تواند هر بار بیش از 10 دقیقه بنشیند. سپس او فقط ناامید شده و گریه می کند.” “واقعاً سخت بود.”

این بسته شدن بالقوه در حالی صورت می گیرد که جوامع در سراسر کشور محدودیت های جدیدی را برای مقابله با جهش مرگبار در موارد ویروس کرونا اعمال می کنند. سی بی اس نیوز روز پنجشنبه گزارش داد که تعداد موارد جدید گزارش شده هر روز در ایالات متحده فقط در عرض سه هفته دو برابر شده است و آمریکایی ها اکنون با سرعتی در حال مرگ هستند که از بدترین ماه های همه گیر مشاهده نشده است.


منبع: elitenews.ir

حتما بخوانید:
Pfizer از نهادهای نظارتی ایالات متحده می خواهد تا استفاده اضطراری از واکسن COVID-19 خود را تأیید کنند