شهردار لس آنجلس به ساکنان دستور داد تا در هنگام نزدیک شدن به “نقطه عطف ویرانگر” در خانه بمانند


شهرستان لس آنجلس ، پرجمعیت ترین کشور با 10 میلیون نفر جمعیت ، محدودیت های سختگیرانه تری را برای ماندن در خانه و 3 هفته ممنوعیت غذا خوردن در رستوران ها را به دلیل آنچه باربارا فرر ، مدیر بهداشت شهرستان “افزایش وحشتناک تعداد” خواند ، اعمال کرده است. ویروس کرونا امور چهارشنبه شب ، اریک گارستتی ، شهردار لس آنجلس ، دستورالعمل شهری را صادر کرد که در آن هنگام که به مردم دستور می داد در خانه های خود بمانند ، با لحن آخرالزمانی صحبت می شود.

در دستور شهردار آمده است که “LA” اکنون در نزدیکی یک نقطه عطف ویرانگر است که می تواند سیستم بیمارستان را تحت الشعاع خود قرار دهد ، “به نوبه خود خطراتی را برای مرگ و غیر ضروری به خطر می اندازد.”

این دستور همچنین جمع آوری افراد خارج از خانه های نزدیک را به استثنای برخی موارد ممنوع می کند و برای پر کردن فرم آنلاین به مسافران ورودی از خارج از کشور نیاز دارد. با این حال ، این به خرده فروشان اجازه می دهد تا برای خرید شخصی باز بمانند ، البته به شرطی که منع رفت و آمد از قبل برقرار باشد.

سخنگوی شهر به سی بی اس لس آنجلس گفت که دستوری صادر شده است که سفارش محلی در لس آنجلس را مطابق با آخرین دستور این شهرستان انجام دهد. یک نسخه از سفارش و یک لیست کامل از فعالیت های معاف را می توانید به صورت آنلاین پیدا کنید.

گارستي همچنين از بخش پليس و دادستان شهر خواست كه اين دستور را كه مجازات تخلفات را پيش بيني مي كند ، رعايت كنند.

حتما بخوانید:
لیکرز هواداران را برای شروع فصل قبول نمی کند. این جایی است که تیم های دیگر COVID-19 ایستاده اند.

در همین حال ، فرماندار کالیفرنیا در حال بررسی قرنطینه تقریباً از 40 میلیون ساکن این ایالت تحت یک دستور سخت گیرانه در منزل است ، زیرا این نگرانی وجود دارد که هجوم خیره کننده ویروس کرونا می تواند طی چند هفته سیستم بیمارستان را تحت فشار قرار دهد.

کالیفرنیا بیش از 20،000 مورد جدید ویروس کرونا را در روز چهارشنبه گزارش داد و رکورد قبلی یک روزه ایالت را شکست. رکورد 8500 نفر در بیمارستان بستری هستند ، از جمله بیش از 2000 نفر در بخش مراقبت های ویژه ، کمتر از 2000 تخت مراقبت ویژه در این ایالت باقی مانده است.

فرماندار گاوین نیوزوم – که پس از قرار گرفتن در معرض ویروس سه فرزندش در خانه باقی مانده است – این هفته هشدار داد که در صورت عدم بهبود تعداد “اقدامات جدی” انجام خواهد داد. این ممکن است شبیه محاصره آن در اواسط ماه مارس باشد ، که باعث بسته شدن بسیاری از مشاغل و ممنوعیت خروج افراد از خانه شد ، به غیر از کارهای اساسی مانند تهیه مواد غذایی.

نیوزوم پیش از این محدودیت هایی را – از جمله منع رفت و آمد شبانه – در 51 شهرستان از 58 شهرستان این کشور اعمال کرده است که تقریباً کل جمعیت ایالت را تحت پوشش قرار داده است.

دیگر مقامات محلی اقدامات شدید خود را اعمال می کنند. در سانتا آنا ، شهری با بیش از 300000 نفر ساکن در اورنج کانتی در جنوب کالیفرنیا ، شورای شهر رأی داد که یک قانون اجباری ماسک صورت و پلیس برای اجرای آن مجاز است.

حتما بخوانید:
"اخبار شبانه CBS" عناوین سه شنبه 24 نوامبر 2020

در کل ، کالیفرنیا بیش از 1.2 میلیون مورد COVID-19 و بیش از 19300 مرگ را گزارش کرده است. روز چهارشنبه ، ایالت 20،759 مورد جدید را گزارش کرد ، که از حداکثر قبلی 18،350 هفته گذشته پیشی گرفت.

مقامات بهداشت عمومی گفتند که آمارهای کنونی شامل عفونت های COVID-19 نیستند ، که احتمالاً از سفرهای تعطیلات و رویدادهای شکرگذاری ناشی می شود که اقدامات فاصله اجتماعی را نادیده می گیرند.

برد پولاک ، معاون علوم بهداشت عمومی در دانشگاه کالیفرنیا ، دانشکده پزشکی دیویس ، گفت: این موارد احتمالاً از حدود کریسمس در بیمارستان ها شروع می شود.


منبع: elitenews.ir