[ad_1]

مقامات شهرستان لس آنجلس سختگیری کردند کووید -19 محدودیت های قبل از شکرگذاری – و به ساکنان هشدار داد که اگر سرعت گسترش به سرعت کنترل نشود ، این شهرستان می تواند یک قانون منع رفت و آمد و یک دستور سه هفته در خانه را اعمال کند.

از روز جمعه ، این شهرستان سعی می کند با تشدید محدودیت های تجاری و اجتماعات ، گسترش COVID-19 را کنترل کند. شرکتهای غیر ضروری که در داخل خانه کار می کنند به ظرفیت 25٪ محدود می شوند. رستوران ها ، آبجوسازی ها و کارخانه های شراب سازی در فضای باز با 50٪ ظرفیت در فضای باز کار می کنند. اتاقهایی برای کارتها ، مینی گلف در فضای باز ، کارتهای کارتینگ و ودینگ با 50٪ ظرفیت فضای باز کار می کنند. و مشاغل مراقبت شخصی فقط باید با تعیین وقت قبلی کار کنند. خدماتی که نیاز به ارائه دهنده یا کاربر بدون ماسک باشد مجاز نخواهند بود.

رستوران ها ، آبجوسازی ها ، کارخانه های شراب سازی ، بارها و بازرگانان کالاهای غیرضروری از ساعت 22:00 تا 6:00 صبح تعطیل خواهند بود

افراد نیز با مقررات سختگیرانه تری روبرو خواهند شد. مقامات گفتند که از روز جمعه ، حداکثر 15 نفر از مجموع سه خانوار مختلف اجازه تجمع دارند و همه اجتماعات باید باز باشد.

اقدامات تشدید شده فقط یک روز پس از آن رخ داد که فرماندار کالیفرنیا ، گاوین نیوزوم ، اعلام کرد که این ایالت در حال حمله است “ترمز اضطراری” در مورد فعالیت اقتصادی به دلیل افزایش موارد COVID-19 در چندین شهرستان

اریک گارستتی ، شهردار لس آنجلس در توییتر خود نوشت که لس آنجلس “در وضعیت بسیار خطرناکی قرار دارد.”

گارستتی گفت: “ایالات متحده هر روز سوابق جدید آلودگی را می شکند و هر دقیقه به طور متوسط ​​بیش از یک مرگ ناشی از COVID-19 دارد.” “… من از هر آنجلنو می خواهم که برای نجات جان مردم و جلوگیری از شیوع این ویروس اقدام کند.”

این شهرستان گفت که انتظار دارد پرونده ها همچنان ادامه داشته باشد و مقامات گفتند که در صورت لزوم قصد دارند مقررات را بیشتر تشدید کنند.

اگر میانگین پنج روزه موارد COVID-19 به 4000 یا بیشتر برسد ، یا بستری شدن در بیمارستان به بیش از 1750 مورد در روز برسد ، شهرستان تمام مراکز غذا خوردن در فضای باز و داخلی را تعطیل می کند.

اگر میانگین پنج روزه موارد COVID-19 به 4500 یا بیشتر برسد ، یا میزان بستری شدن در بیمارستان به بیش از 2000 مورد در روز برسد ، شهرستان یک “سفارش امن تر در خانه” به مدت سه هفته معرفی می کند که فقط به کارگران اصلی و افرادی که به دنبال کار اساسی هستند اجازه می دهد خدمات برای ترک خانه های خود. همچنین این دستور نیاز به یک ساعت منع رفت و آمد از ساعت 10 شب تا 6 صبح دارد که فقط مهمترین کارگران آزاد می شوند.

روز سه شنبه ، شهرستان لس آنجلس 2،301 مورد جدید COVID-19 گزارش داد که در مجموع 344،500 شهرستان را آواره کرده است. از روز سه شنبه ، 1،126 نفر برای COVID-19 در لس آنجلس بستری شده اند. به طور متوسط ​​هفتگی مورد روزانه COVID-19 در اول نوامبر 1117 بود و طبق داده های شهرستان تا 14 نوامبر بیش از دو برابر شد و به 2406 رسید.

دکتر باربارا فرر ، مدیر بهداشت عمومی شهرستان ، گفت که شهرستان لس آنجلس “برای نجات جانها و محدود کردن شیوع COVID-19 در یک مقطع حساس قرار دارد.”

فرر گفت: “من از ساکنان ، مشاغل و رهبران جامعه خود می خواهم که به این هشدار توجه کنند و این اقدامات احتیاط آمیز را دنبال کنند تا دیگر محدودیتی اعمال نشود.” “ما آنقدر سپاسگزاریم که بسیاری از ساکنان ما از صورت خود استفاده می کنند ، از نظر جسمی خود را دور نگه می دارند و از ملاقات با افرادی که با آنها زندگی نمی کنند خودداری می کنند ، اما همه ما باید وظیفه خود را انجام دهیم و این اقدامات را دنبال کنیم. زندگی و معیشت در معرض خطر است. در صورت انجام کار صحیح ، کل جامعه ما تحت تأثیر اقدامات جمعی ما قرار خواهد گرفت. “

محدودیت های شدیدتر در شهرستان لس آنجلس همان روزی اعلام شد که پزشکان گروه ویژه کرونا ویروس به مایک پنس به معاون رئیس جمهور هشدار دادند ایالات متحده در وضعیت دشواری قرار دارد در مورد همه گیری دو مقام ارشد دولت به CBS News گفتند كه پزشكان معتقدند كه ایالات متحده فقط در مدت یك هفته می تواند 1500 مرگ در روز را ببیند. تا کریسمس ، آنها می ترسند که این تعداد روزانه به 2000 نفر برسد و از کارمندان می خواهند برای محدود کردن توزیع ، در داخل کافه ها و رستوران ها غذا خوردن را کنار بگذارند.[ad_2]

منبع: elitenews.ir