شهرستان لس آنجلس برای مبارزه با ویروس کرونا ویروس خصوصی را محدود می کند


وعده های غذایی در رستوران ها ، آبجوسازی ها ، کارخانه های شراب سازی و بارها از چهارشنبه در راستای تغییر دستور بهداشت عمومی در شهرستان لس آنجلس محدود می شوند ، موارد ویروس کرونا CBS لس آنجلس گزارش داد که همچنان رو به افزایش است.

“به منظور کاهش احتمال ازدحام جمعیت و امکان برگزاری نمایشگاه در رستوران هایی که مردم لباس های خود را نمی پوشند ، رستوران ها ، کارخانه های آبجوسازی ، کارخانه های شراب سازی و بارها فقط خدمات حذف ، رانندگی و تحویل را ارائه می دهند. شرابخانه ها و کارخانه های آبجو سازی می توانند با رعایت پروتکل های فعلی به فعالیت های خرده فروشی خود ادامه دهند. “

طبق CBS لس آنجلس ، حداقل سه هفته آینده ناهار خوری خصوصی مجاز نخواهد بود.

این تغییرات اعلام شده است زیرا میانگین فعلی برای پنج روز 4097 مورد جدید ویروس کرونا در شهرستان لس آنجلس است. این شهرستان همچنین از ساعت 22:00 تا 6:00 در حالی که از ساعت 22:00 تا 5:00 ممنوع المنوع است مقررات حکومت نظامی وخاموشی در ساعت معین شب برای جلوگیری از شیوع موارد در هنگام اجتماعات در اواخر شب در جای خود باقی می ماند.

اگر مدت پنج روز به طور متوسط ​​از 4500 مورد بیشتر باشد یا بستری شدن در بیمارستان بیش از 2000 مورد در روز باشد ، نصب دیگری از سفارش امن تر برای مدت سه هفته صادر می شود که خروج از خانه برای فعالیت های غیر ضروری را محدود می کند.


موارد COVID قبل از شکرگذاری مطرح می شود

02:34


منبع: elitenews.ir

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*