[ad_1]

شکرگذاری امسال برای بسیاری از آمریکایی ها بسیار متفاوت از سالهای گذشته خواهد بود. اما روشهایی برای پیوستن به خانواده در هنگام پیگیری وجود دارد کووید -19 رهنمودها

همانطور که مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها متذکر می شوند ، گردهمایی با دوستان و خانواده برای روز شکرگذاری می تواند شانس دریافت یا انتشار ویروس کرونا را افزایش دهد و آژانس بهداشتی گفت که امن ترین راه برای جشن این است که فقط افراد در خانه خود را ببینیم. .

با این حال ، CDC دستورالعمل هایی را در مورد چگونگی ایمن سازی جشن ها در صورت مشاهده افراد خارج از خانه خود ارائه داده است.

CDC به شما توصیه می کند که غذا ، نوشیدنی ، بشقاب ، لیوان و ظروف خود را در مجالس به همراه داشته باشید. مردم همچنین باید از ورود و خروج به مناطقی که غذا تهیه یا فرآوری می شود خودداری کنند. در هنگام غذا نخوردن و آشامیدن ، باید فاصله های اجتماعی و ماسک را نیز رعایت کنید.

استفاده از پانسمان های یکبار مصرف ، بسته های ادویه و بشقاب ها و ظروف یکبار مصرف نیز توصیه می شود.

برای میزبانان ، CDC توصیه می کند تعداد میهمانان و غذا خوردن در بیرون را محدود کنید. دلیل این امر این است که شناخته شده است ویروس در محیط های داخلی نسبت به خارج از خانه به راحتی گسترش می یابد.

به همین دلیل ، جشن های داخلی نیز باید تعداد محدودی مهمان داشته باشد و پنجره ها باز باشد. CDC توصیه می کند که همه گردهمایی ها – نه فقط شکرگذاری – هر زمان ممکن در فضای باز برگزار شود. CDC می گوید: “اگر این امکان وجود ندارد ، از تهویه مناسب اتاق یا فضا اطمینان حاصل کنید.”

میزبانان همچنین باید با مهمانان خود در مورد انتظارات از جشن ها صحبت کنند و اطمینان حاصل کنند که مناطقی را که مرتباً لمس می شوند ، ضد عفونی کنند.

البته CDC همچنین به همه توصیه می کند که اقدامات اساسی ایمنی COVID-19 را ادامه دهند. علاوه بر پوشیدن ماسک و فاصله اجتماعی از دیگران ، مرتباً دستان خود را بشویید – مخصوصاً هنگام مسافرت.

بعضی از کشورها ممکن است محدودیت سفر یا قوانینی در مورد تعداد افرادی که می توانند جمع شوند داشته باشند. افراد باید قبل از شروع برنامه های شکرگذاری ، دستورالعمل های محلی خود را بررسی کنند.

CDC همچنین مردم را ترغیب می کند به جای مراجعه به فروشگاه های شلوغ جمعه سیاه ، برنامه های جایگزین آخر هفته شکرگذاری مانند شام های مجازی یا خرید آنلاین را در نظر بگیرند.

دکتر آنتونی فاوسی ، کارشناس برجسته بیماری های عفونی کشور ، در مورد خطر اجتماعات بزرگ خانوادگی ، به ویژه در داخل خانه هشدار داد.

“من فکر می کنم با توجه به ماهیت روان و پویای آنچه اکنون با شیوع و شیوع عفونت ها اتفاق می افتد ، فکر می کنم مردم باید درمورد اجتماعات اجتماعی بسیار محتاط و محتاط باشند ، خصوصاً وقتی اعضای خانواده در معرض آن قرار بگیرند. به دلیل سن یا شرایط اساسی در معرض خطر هستند ” ماه گذشته فاوسی گفت مصاحبه با مجری و سردبیر مجری CBS Evening News ، نورا اودانل.

وی گفت: “یعنی شما ممکن است مجبور شوید گلوله را گاز بگیرید و این اجتماع اجتماعی را فدا کنید ، مگر اینکه کاملاً مطمئن باشید افرادی که با آنها سروکار دارید آلوده نیستند.”

فاوسی گفت که شکرگذاری خود امسال بسیار متفاوت به نظر می رسد.

فاوسی گفت: “هنگامی که شما در مورد اقوامی صحبت می کنید که سوار هواپیما می شوند ، سوار هواپیما می شوند ، سوار هواپیما می شوند ، سپس از در عبور می کنید و می گویید” شکرگذاری مبارک “- باید در این مورد مراقب باشید.”

“دوست دارم آن را در کنار فرزندانم داشته باشم ، اما فرزندانم در سه ایالت جداگانه در سراسر کشور هستند و برای رسیدن به اینجا ، همه باید به فرودگاه بروند ، سوار هواپیما شوند و از وسایل حمل و نقل عمومی استفاده کنند.” او گفت.

[ad_2]

منبع: elitenews.ir