[ad_1]

علی رغم تلاش های دولت ترامپ برای محافظت از خانه های سالمندان ، موارد ویروس کرونا در حال افزایش در امکانات در ایالت های آسیب دیده از آخرین حمله است. کووید -19.

تجزیه و تحلیل داده های فدرال از 20 ایالت برای آسوشیتدپرس نشان داد که وقایع جدید هفتگی در میان ساکنان از اواخر ماه مه تا اواخر اکتبر تقریباً چهار برابر شده است ، از 1083 به 4274. مرگ ساکنان بیش از 318 در هفته افزایش یافته است در 699 ، طبق مطالعه محققان بهداشت دانشگاه شیکاگو ، ربکا گوردز و تامارا کنتسکا.

کمتر از این موارد نگران کننده است که موارد هفتگی کارکنان خانه سالمندان در شیوع بیش از چهار بار ، از هفته 855th منتهی به 31 مه تا 4050 هفته منتهی به 25 اکتبر. ویروس وارد امکانات می شود. وقتی مثبت به نظر می رسند این کارمندان غیر ارادی ، از مراقبت های ساکنین خارج می شوند که فشار بر سایر کارکنان را افزایش می دهد.

دولت 5 میلیارد دلار به خانه های سالمندان اختصاص داده ، نزدیک به 14000 دستگاه تست سریع را برای تحویل هر مرکز تحویل داده و سعی کرده است تجهیزات تجهیزات محافظتی را جمع آوری کند. اما این داده ها طرح گسترده تری از بازی کاخ سفید را زیر سوال می برد ، که کشورها را مجبور به بازگشایی می کند ، در حالی که می گوید افراد آسیب پذیر حتی در صورت بازگشت ویروس به اطراف می توانند متورم شوند.

“نبرد گمشده”

Konetka ، یک متخصص مراقبت طولانی مدت که در سطح ملی شناخته شده است ، گفت: “تلاش برای محافظت از ساکنان خانه سالمندان بدون کنترل گسترش جامعه یک جنگ از دست رفته است.” “کسی باید از ساکنان آسیب پذیر خانه های سالمندان مراقبت کند و کسانی که از آنها مراقبت می کنند هر روز به خانه سالمندان نقل مکان می کنند و راهی آسان برای ورود ویروس فراهم می کنند.”

این کشور در حال ثبت رکوردهایی برای ویروس کرونا است که فصل هوای سرد را هدف قرار می دهد ، زمانی که بسیاری از کارشناسان انتظار دارند که ویروس سخت تر باشد. طبق گفته دانشگاه جان هاپکینز ، میانگین متحرک هفت روزه برای موارد جدید روزانه نزدیک به 104000 نفر در روز شنبه بود.

خانه های سالمندان و سایر مراکز مراقبت طولانی مدت حدود 1٪ از جمعیت ایالات متحده را تشکیل می دهند ، اما طبق پروژه ردیابی COVID ، 40٪ از مرگ ناشی از COVID-19 را تشکیل می دهند.


دکتر واکسن Pfizer COVID-19

06:17

در فورت داج ، یک مرکز تولید و حمل و نقل در شمال ایالت آیووا ، جولی تورسون گفت که او می دانست هفته بدی را پشت سر می گذارد ، وقتی دوشنبه گذشته چند کارمند در خانه سالمندان Friendship Haven مثبت بودند. تورسون به عنوان رئیس جامعه ارشد ، با بخش بهداشت شهرستان تماس گرفت. وی گفت: “آنها به طور كلی تعجب نمی كنند زیرا این اتفاق را در سراسر شهرستان می بینند.”

ساکنان همچنین آزمایشات مثبت را آغاز کردند. از روز جمعه ، 11 مورد جدید در میان ساکنان این مرکز وجود دارد.

وی گفت: “من تمام شب به این فکر کرده ام که چه چیزی بدتر است ، به او ضربه می زنم و نمی دانم که در چه چیزی قرار دارم ، یا آماده می شوم ، آماده می شوم و آماده می شوم ، و سپس او را می کوبم.”

“پیچیده و چندعاملی”

در پاسخ به یافته های این مطالعه ، مراکز فدرال خدمات Medicare و Medicaid با صدور بیانیه ای اظهار داشتند که “مهمترین مسئله این است که تأثیر همه گیری COVID-19 در خانه های سالمندان پیچیده و چند عاملی است.”

این آژانس به روشهای مختلفی که دولت برای کمک به خانه های سالمندان کار می کند اشاره کرد و گفت که هدف اصلی آن اکنون اطمینان از دسترسی “فوری” ساکنان و کارکنان به واکسن پس از تأیید است. اما همچنین افزود که این امکانات “مسئولیت اصلی محافظت از ساکنان خود را دارند”.

در این بیانیه آمده است: “بسیاری از اوقات دلایل احتمالی شیوع در خانه های سالمندان به سادگی خانه های سالمندان است که از قوانین اساسی کنترل عفونت پیروی نمی کنند.”

برای بدتر کردن وضعیت ، هزاران خانه سالمندان هنوز دستکش ، ماسک N95 ، لباس و سایر تجهیزات محافظتی شخصی برای محافظت از کارکنان و ساکنان در برابر شیوع ویروس کرونا ندارند ، بر اساس گزارشی که این هفته توسط گروه تحقیقاتی ایالات متحده منتشر شد. منافع عمومی

PIRG ایالات متحده داده هایی را که داوطلبانه از مه تا آگوست از خانه های سالمندان در اختیار مسئولان بهداشت فدرال قرار گرفته است ، بررسی کرد. طبق گفته نزدیک به 3000 خانه سالمندان ، آنها گفتند که PPE در کمتر از یک هفته در دسترس دارند.

اطلاعات منتشر شده توسط بنیاد خانواده قیصر در این هفته نشان می دهد که خانه های سالمندان بیش از 40٪ از کل مرگ ناشی از COVID-19 را تشکیل می دهند. این بنیاد همچنین دریافت که تعداد مرگ و میر در خانه های سالمندان سیاه پوستان و لاتین بیشتر است.

تجهیزات با کیفیت بالا ، به همان اندازه آسیب پذیر

اما کونتزکا گفت که تحقیقات وی نشان داد که کیفیت خانه های سالمندان با تکیه بر گسترش جامعه تأثیر قابل توجهی در موارد و مرگ و میر ندارد. وی گفت: “این طور نیست كه موسسات با كیفیت بالا چگونگی بهبود اوضاع را درك كرده باشند.” سایر کارشناسان دانشگاهی نیز به همین نتیجه رسیده اند.

توسط مدیکر ، St. طبق صفحه فیس بوک وی ، خدمات پاول سالمند در Caucauna ، ویسکانسین ، 72 مورد COVID-19 در میان ساکنان و 74 مورد در بین کارکنان دارد. سوندرا نوردر ، رئیس مرکز گفت: اولین مورد در میان ساکنان در 19 اوت بود و 15 نفر درگذشتند.

نوردر گفت: “نتایج در اینجا خیلی متفاوت از نتایج اوایل بیماری همه گیر در نیویورک نیست.” “این ماشین کشتار کامل برای افراد مسن ، به ویژه کسانی که در شهرداری زندگی می کنند ، نامیده می شود.” Kaukauna شهری کوچک در حدود 100 مایلی شمال میلواکی است.


موانع اولین شیوع COVID در ایالات متحده

01:36

این مطالعه ، بر اساس داده های گزارش شده توسط خانه های سالمندان دولت ، نگرانی های دیگری را ایجاد کرده است:

– برای هفته منتهی به 25 اکتبر ، از هر 6 خانه سالمندان در کشورهای در حال انفجار ، از هر 1 نفر گزارش نکرده اند که در هفته گذشته کارکنان خود را چک کرده اند. الزامات دولت مستلزم این است که حداقل هفته ای یک بار کارکنان در مناطقی که ویروس در حال گسترش است آزمایش کنند.

– در همان دوره ، تقریباً 1 از 5 خانه سالمندان کمبود تجهیزات اولیه محافظتی مانند ماسک و لباس را گزارش کرده اند.

– تقریباً از هر 4 مرکز 1 نفر از کمبود نیرو در پرستار خبر داده اند.

بیشتر کشورهای مورد مطالعه در لایه های میانی و شمالی کشور هستند.

Commons ، یک جامعه سالخورده در Enid ، اوکلاهما که شامل یک خانه سالمندان است ، در کانون ویروس کرونا قرار دارد. قطب نفت و گاز با نزدیک شدن به 18 درصد درصد مثبتی دارد. استفان واکینگ استیک ، مدیرعامل The Commons گفت ، مأموریت ماسک محلی دو بار برداشته شده است.

مداخله دولت لازم است

واکینگ استیک گفت: “متاسفانه ، از نظر من ، یک ماموریت لازم است.” “من نمی خواهم دولت درگیر شود ، اما شواهد نشان می دهد که ما داوطلبانه این کار را نمی کنیم.”

والیستیک گفت كه او معتقد است ایالات متحده در نجات جان بیماران COVID-19 بهبود یافته است ، اما نه در محافظت از ویروس در خانه های سالمندان.

تورسون ، رئیس تاسیسات فورت داج ، گفت که تلاش زیادی برای جلوگیری از گسترش ویروس و از بین بردن روحیه ویروس برای دیدن ویروس انجام شده است.

وی گفت: “ما را فراموش نکنید ، زیرا ما هنوز در اینجا هستیم و در روستا بهترین تلاش خود را می کنیم.”

20 کشور مورد تجزیه و تحلیل در این مطالعه آلاسکا ، آرکانزاس ، آیووا ، آیداهو ، ایندیانا ، کانزاس ، کنتاکی ، مینه سوتا ، میسوری ، مونتانا ، نبراسکا ، نیومکزیکو ، داکوتای شمالی ، اوهایو ، اوکلاهما ، داکوتای جنوبی ، یوتا ، ویسکانسین ، غرب ویرجینیا و وایومینگ. آنها انتخاب شدند زیرا اکنون بالاترین سطح بستری شدن در بیمارستان COVID-19 را مشاهده می کنند.

[ad_2]

منبع: elitenews.ir

ایندکسر