[ad_1]

استارباکس فصل تعطیلات را زودتر آغاز کرد و از مجموعه عینک های خود که شامل چهار طرح تعطیلات است که از جمعه منتشر می شود ، رونمایی کرد. زنجیره قهوه همچنین فنجان کلکسیونی را اعلام کرد و گفت نوشیدنی های تعطیلات شرکت آن از 6 نوامبر در دسترس خواهد بود.

در چهار لیوان کاغذی از رنگ های قرمز و سبز سنتی به همراه نقوش منعکس کننده تعطیلات استفاده شده است. دو عینک موضوع امسال را نشان می دهد: “عینک های شاد را بپوش”. سالهای گذشته قهوه مبارک بود

در بیانیه این شرکت آمده است: “طراحی تعطیلات امسال از تمام عناصر شاد فصل تعطیلات در روبان های سبزیجات استارباکس و قرمز شاد به عنوان یک ژاکت دنج برای تعطیلات برخوردار است.”

starbucks-cup-Holiday-2020-b.jpg
استارباکس چهار طرح جام جدید را برای فصل تعطیلات سال 2020 نشان می دهد. این شرکت آنها را از چپ به راست نامیده است: “روبان” ، “نقطه” ، “زرق و برق” و “پوسته مارک”.

کانر سوردی / استارباکس / توزیع


روز جمعه ، استارباکس گفت که مشتریان هنگام خرید یک نوشیدنی فصلی دست ساز ، یک فنجان جمع کننده قابل استفاده مجدد قرمز دریافت می کنند. برخی از نوشیدنی های با مضامین جشن که در این فهرست وجود دارد ، شامل کارامل Brulee Latte ، Eggnog Latte ، Peppermint Hot Chocolate و Peppermint Mocha ، و سایر نوشیدنی ها است. این شرکت همچنین به چگونگی اقدامات احتیاطی مغازه ها برای اطمینان از سلامت كارگران و میهمانان خود در برابر پس زمینه اشاره كرد پاندمی ویروس کرونا.

starbucks-cup-cup-2020-c.jpg
فنجان قرمز قابل جمع شدن استارباکس ، که به گفته این شرکت باعث ایجاد یک ژاکت جشن می شود ، جمعه ، 6 نوامبر 2020 در دسترس خواهد بود.

کانر سوردی / توزیع استارباکس


استارباکس در سال 2015 هنگامی که به رهبری متهم شد مورد جنجال قرار گرفت “جنگ در کریسمس، “بعد از اینکه جام عادی تعطیلات قرمز امسال به تعطیلات اشاره نکرد. دونالد ترامپ ، نامزد انتخابات ریاست جمهوری در آن زمان ، به این موضوع پرداخت و به طرفداران خود پیشنهاد داد تحریم کردن زنجیره قهوه. دانه های برف ، صحنه های زمستانی و تزئینات درخت کریسمس در جام های سال های گذشته ارائه شده بود.

عینک تعطیلات استارباکس سالانه مرتباً ستایش و انتقاد را برمی انگیزد در شبکه های اجتماعی اولین لیوان تعطیلات آنها بنفش بود. دوم هم بود. استارباکس راه اندازی فنجان های تعطیلات را از سال 1997 آغاز کرد و از آن زمان به بعد ، طراحی های مختلف شامل همه چیز از دهکده ای ساخته شده از گلدان های قهوه گرفته تا مردی بود که با سگ با آن سورتمه سواری می کرد.

جف ویلکسون ، مدیر خلاق استارباکس ، در یک خبرنامه مطبوعاتی گفت: “فکر ما امسال در مورد عینک در مورد افرادی بود که آنها را به عنوان سفیران شادی در سراسر جهان اجرا می کنند.”

کیتلین اوکان در این گزارش همکاری داشته است.

[ad_2]

منبع: elitenews.ir