[ad_1]

و طوفان گرمسیری چهارشنبه بعد از ظهر آماده شد تا از منطقه پرجمعیت تامپا خلیج فلوریدا عبور کند و در ساعات آینده در جایی از شمال ساحل خلیج فارس به ساحل سقوط کند. طبق مرکز ملی طوفان در میامی ، حداکثر باد پایدار این طوفان حدود 70 مایل در ساعت در ساحل غربی فلوریدا باقی مانده است.

با نزدیک شدن اتا به ساحل کاهش وزن بیشتر امکان پذیر بود.

پیش بینی کنندگان ساعتی از طوفان را برای یک مسافت 120 مایل که شامل تامپا و سن پترزبورگ بود ، منتشر کردند – اما بعداً متوقف کردند. اتا صبح روز چهارشنبه برای مدت کوتاهی از طوفان به قدرت رسیده بود اما بعد از آن وزن کم کرد. متعاقباً برای همان منطقه مشترک هشدار طوفان گرمسیری صادر شد.

طوفان از زمانی که روز یکشنبه در جنوب فلوریدا رخ داد ، در خلیج مکزیک است. مرکز طوفان گفت ، ساعت 4 بعد از ظهر چهارشنبه ، اتا حدود 65 مایلی غرب-جنوب غربی سن پترزبورگ است و با سرعت 12 مایل در ساعت به سمت شمال حرکت می کند.

منطقه خلیج تامپا بیش از 3.5 میلیون نفر در پنج شهرستان ساحلی زندگی می کند. تخلیه اضطراری بلافاصله دستور داده نشد ، اما مقامات شروع به باز کردن پناهگاه برای هر کسی که به آنها نیاز داشته باشد ، کردند. بلافاصله خسارت جدی یا جاری شدن سیل گزارش نشده است.

طوفان
توفان اتا در یک عکس ماهواره ای که در ساعت 8:31 صبح بامداد 11 نوامبر سال 2020 گرفته شده ، در خلیج مکزیک ظاهر شد.

NOAA


جین کاستور ، شهردار تمپا گفت که پناهگاه ها برای محافظت از مردم در برابر مراقبت های ویژه مراقبت می کنند ویروس کرونا، مانند فاصله اجتماعی ، و پیشنهاد کرد که افراد ماسک خود را بزنند.

کاستور گفت: “همه کارها برای اطمینان از امنیت همه ساکنان ما انجام خواهد شد.”

این پیش بینی مسئولان مدارس را در شهرستانهای پینلاس و پاسکو از جمله سن پترزبورگ ترغیب کرد دانش آموزان خود را اوایل چهارشنبه به خانه بفرستند. هر دو شهرستان اعلام کردند که مدارس روز پنجشنبه بسته خواهند ماند ، همانطور که همسایه هیلزبورو نیز بود.

یک گشت بزرگراه در فلوریدا پل Sunshine Skyway Bridge را که به دلیل وزش شدید باد شهرستانهای پینلی و ماناتی را به هم متصل می کند ، بسته است. فرودگاه بین المللی تامپا در توییتر خود اعلام کرد که فعالیت خود را در ساعت 3 بعد از ظهر چهارشنبه متوقف می کند.

در شهرستان پاسکو ، مقامات چهار مکان را برای ساخت خود ایجاد کرده اند تا مردم بتوانند کیسه های شن را پر کنند. در تامپا ، پارک موضوعی Busch Gardens اعلام کرد که روز چهارشنبه تعطیل است و چندین رویداد روز جانبازان در این منطقه لغو شده اند.

ران دسانتیس ، فرماندار فلوریدا ، اعلامیه اضطراری گسترده ای را شامل می شود كه شامل 13 شهرستان در امتداد یا نزدیكی ساحل خلیج فارس است و آنها را به شهرستانهای فلوریدا جنوبی اضافه می كند. DeSantis همچنین درخواست دستور اضطراری از آژانس مدیریت اضطراری فدرال برای آزاد کردن منابع مورد نیاز برای مقابله با طوفان داد.

سایت آزمایش ویروس کرونا در زمینه Tropicana نیز روز چهارشنبه بسته شد.

مرکز طوفان گفت: “طوفان زودرس تهدید کننده زندگی” اوایل روز پنجشنبه ممکن است و پیش بینی کنندگان به ساکنان توصیه می کنند که به هشدارهای محلی توجه کنند. در اواخر روز چهارشنبه وزش باد شدید همراه با طوفان گرمسیری پیش بینی می شود.

پیش بینی ها به بارش بیشتر از سیستم طوفان بر روی بخشهایی از فلوریدا جنوبی که قبلاً در آن سیلاب شده است ، نیاز دارد.

آنتونی لایاس ، که از سال 1996 در محله فورت لودردیل سیل زده خود زندگی می کند ، گفت: “من این را هرگز ندیده ام ، هرگز نه خیلی عمیق”. او شایعه ای مبنی بر برخورد آب و بقایای خانه را در شب هنگام طوفان توصیف کرد. از فلوریدا عبور کرد.

طوفان ابتدا نیکاراگوئه را لرزاند به عنوان طوفان دسته 4 و دست کم 120 نفر را در آمریکای مرکزی و مکزیک کشته و دهها نفر دیگر مفقود شدند. سپس اوایل روز دوشنبه به خلیج مکزیک منتقل شد ، در نزدیکی محل دیدار Everglades با دریا ، با حداکثر باد ثابت 50 مایل در ساعت.

جایی برای عبور آب از بیشتر فلوریدا جنوبی نبود ، که در اکتبر تقریباً 14 اینچ باران را تجربه کرده بود.

اتا اواخر روز یکشنبه هنگامی که بر فراز ماتکومب پایین ، در میان زنجیره ای از جزایر کوچک که کلیدها را تشکیل می داد ، به زمین برخورد کرد ، اما خشم مردم را در مناطق پرجمعیت شهرهای میامی-داد و بوروارد تحمل کرد.

در اوایل سال جاری ، CBSN Originals بررسی کرد که چگونه لطیف سازی اوضاع تهدید می کند آخرین جیب های میامی در مسکن ارزان قیمت.Rising Tide: قیمت در میامی. “


Rising Tide: قیمت ها در میامی

26:57

اتا بیست و هشتمین طوفان در فصل شلوغ طوفان های آتلانتیک بود و رکورد 2005 را برای طوفان های نامگذاری شده شکست. و اواخر دوشنبه ، طوفان 29 به دنبال – تیتا.

مرکز طوفان گفت که تتا در سال 2005 رکورد 28 نام طوفان را شکست. تتا بعد از ظهر چهارشنبه در حدود 670 مایلی جنوب غربی آزور متمرکز شد ، در حالی که این سیستم با بالاترین سرعت باد 60 مایل در ساعت همراه بود. با سرعت 10 مایل در ساعت به سمت شرق-شمال شرقی حرکت می کنیم.

[ad_2]

منبع: elitenews.ir

ایندکسر