[ad_1]

طوفان گرمسیری اتا ، که زمانی بود طوفان ویرانگر، باران سیل آسا را ​​در کارولیناس و ویرجینیا می بارید. خانه ها و جاده ها دچار آبگرفتگی ، پلها تحریف شده ، حداقل چهار نفر کشته شدند ، ده ها نفر باید نجات داده شوند و چندین نفر مفقود شدند.

سیل در یک کمپینگ بسیار سریع و شدید بود ، بالا آمدن آب سه کشته برجای گذاشت و حداقل 31 نفر به دام افتادند که باید نجات یابند. در بعضی از مناطق کارولینایا 3 تا 7 اینچ باران می بارد.

نجاتگران در حال مسابقه با ساعت هستند و در جستجوی چندین فرد مفقود شده هستند که ممکن است توسط سیلاب غرق شده باشد ، از جمله یک کودک یک ساله.

باران شدید و سیل کشور را فرا گرفت ، پل ها را با ماشین های رها شده شستشو داد ، باعث ایجاد لغزش و حوادث جاده ای شد و خانواده ها را در مضیقه قرار داد. در یك مورد ، یك گزارشگر خبری WJZY مستقیماً مقابل دوربین بود كه پلی كه در آن بود فرو ریخت.

آب خیلی سریع بالا آمد ، اتومبیل های یک مدرسه ابتدایی کارولینای شمالی کاملاً غرق شد و 143 نفر مجبور به تخلیه شدند.

داگ گیلسپی ، مدیر خدمات عمومی شهرستان گفت: “تقریباً 50 جاده در شهرستان توسط چهار پل شسته شده به خطر افتاده است. ما تعدادی کارگر نجات سریع آب داریم.”

اتا در اوایل این هفته آمریکای لاتین و میامی جنوبی و تامپا را یک شبه زد ، جایی که طوفان قایق ها را به ساحل شست.

اگرچه این قوی ترین طوفان امسال نبود که به ایالات متحده برخورد کرد ، اما اتا هنوز هم تأثیر عمده ای در جنوب داشت و حداقل یک کشته در منطقه خلیج تامپا داشت.

با زمان بسیار کمی برای آماده سازی یا هشدار نسبت به نیروی طوفان ، خانواده های گرفتار در اتا آینده ای نامشخص را پشت سر گذاشتند.

یکی از ساکنان کارولینای شمالی گفت: “این به شما حمله می کند که شخصی وجود دارد که او را دوست دارید و او در آب گم می شود.”

© 2020 CBS Interactive Inc. کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

منبع: elitenews.ir

ایندکسر