[ad_1]

یک عروسی بزرگ که در واشنگتن برگزار شده حداقل با 17 عروسی همراه است کووید -19 مقامات گرانت در واشنگتن گفتند که این موارد و دو شیوع بعدی است. بر اساس اعلامیه مطبوعاتی Grant County Health (GCHD) ، بیش از 300 نفر در این مراسم شرکت کردند که در 7 نوامبر در یک “مکان خصوصی” در نزدیکی ریتزویل ، یک شهر کوچک حدود 1600 نفری برگزار شد.

GCHD اکنون از افراد حاضر می خواهد تا برای COVID-19 آزمایش شوند و تا روز شنبه خود را قرنطینه کنند.

در اعلامیه مطبوعاتی آمده است: “با توجه به تأثیر چند آژانس این رویداد مهم ، GCHD اطلاع رسانی به مردم را ضروری دانست. “GCHD در تلاش است تا مخاطبان را در مورد مواجهه احتمالی آگاه کند ، اما از آنجا که بیش از 300 نفر از بسیاری از جوامع در این مراسم عروسی شرکت می کنند ، بعید است حوزه های قضایی محلی به همه آنها برسد.”

دپارتمان بهداشت آن را یک وضعیت در حال تغییر نامید. مدیر منطقه ترزا آدکینسون گفت که او “از کسانی که برای آزمایش آمده و در خانه مانده اند” سپاسگزار است ، که باعث می شود ویروس به افراد بیشتری منتقل نشود.

GCHD گفت: “برگزارکنندگان عروسی تشویق می شوند که دفتر خاطرات حاضران در هر سرویس را نگه دارند و این دفترچه خاطرات را حداقل برای دو هفته نگه دارند.” “اگر شیوع رخ دهد ، این اطلاعات می تواند برای نجات جان افراد حیاتی باشد.”

این بخش همچنین به افرادی که در رویدادهای مهم شرکت می کنند توصیه می کند در صورت بروز علائم ، آزمون COVID-19 را پنج تا هفت روز بعد یا زودتر انجام دهند.

هیئت مسافرتی واشنگتن همچنین توصیه می کند که قرنطینه ای 14 روزه برای کسانی که پس از سفر مجدداً وارد ایالت می شوند و کسانی که علائم COVID-19 را تجربه می کنند ، آزمایش شود.

طبق GCHD ، از روز دوشنبه ، شهرستان گرانت 3،754 مورد ویروس کرونا و 28 مورد مرگ داشته است. براساس وزارت بهداشت ، ایالت واشنگتن 131 هزار و 532 مورد و 2548 مورد مرگ داشته است.

این هفته ، فرماندار جی اینسلی محدودیت های جدیدی را اعلام کرد که تا روز دوشنبه ، 14 دسامبر برای همه شهرستانهای واشنگتن اجرا می شود.

تحت این محدودیت های جدید ، اجتماعات اجتماعی سرپوشیده با افراد از خانواده های مختلف مجاز نیست ، مگر اینکه مهمانان 14 روز قبل از اجتماع اجتماعی قرنطینه کنند یا 7 روز قبل قرنطینه شوند و آزمایش COVID-19 منفی دریافت کنند.

همایش های عمومی در فضای باز اکنون به پنج نفر در خارج از خانه محدود شده است ، رستوران ها و بارها برای صرف شام در داخل بسته است و فعالیت های بدنسازی داخل سالن نیز تعطیل است.

از جمله محدودیت های دیگر در سراسر کشور ، برگزاری مراسم عروسی به بیش از 30 نفر محدود نیست و پذیرایی ، بیداری یا اجتماعات مشابه در داخل خانه مجاز نیست.

طبق اعلام استانداری ، محدودیت های جدید پس از ایالت بیش از 2،000 مورد در روز در آخر هفته اعمال می شود. در دو هفته گذشته نیز میانگین موارد روزانه در واشنگتن دو برابر شده است.

این بخشی از روند ملی است. طبق مرکز تحقیقات ویروس کرونا ویروس دانشگاه جان هاپکینز ، تقریباً در هر ایالت شاهد افزایش موارد روزانه در این هفته نسبت به هفته گذشته بوده ایم.

عروسی در ایالت های دیگر نیز به عنوان “فوق العاده گسترده” دسته بندی می شود. در اکتبر ، یک عروسی و تولد در لانگ آیلند ، نیویورک حداقل منجر به این شد 56 نفر با آزمایش مثبت برای ویروس. مقامات گفتند که از نزدیک به 300 نفر از حاضران خواسته شد قرنطینه شوند.

در ماه سپتامبر ، مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری ماین گفتند که یک جشن عروسی در ماه آگوست در میلینوکت ، مین به بیش از 175 مورد تایید شده از ویروس مسئولین همچنین گفت حداقل هفت نفر در ارتباط با شیوع بیماری جان خود را از دست داده اند.

[ad_2]

منبع: elitenews.ir

ایندکسر