علی رغم ممنوعیت فدرال ، مستاجران همچنان در حال نقل مکان هستند


ممنوعیت اخراج مردم در سرتاسر کشور برای محافظت از مستاجرانی مانند توواندا مورمون بود که ماه گذشته مجبور به ترک آپارتمان دو خوابه خود در کلیولند شد.

مورمون 46 ساله در ماه آگوست به دلیل ویروس کرونا در بیمارستان بستری شد و به دلیل مشکلات روحی قادر به کار نیست. وی گفت که ماهانه 500 دلار اجاره خود را پشت سر می گذارد زیرا برای پرداخت غذا به پول نیاز داشت. هنگامی که او در ماه اکتبر برکنار شد ، مورمون گفت که او از دستور رئیس جمهور دونالد ترامپ اطلاع ندارد ، در ماه سپتامبر اجرا شده است از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها ، که به طور کلی از مهاجرت تا پایان سال 2020 جلوگیری می کند.

مورمون که از زمان اخراج خود در کنار دوستان و اقوام به سر می برد ، گفت: “این کار دشوار بود. من مجبور شدم همه چیزهایم را ترک کنم.” “من نه مبلمان دارم و نه چیز دیگری.”

با منقضی شدن اکثر ممنوعیت های تخلیه ایالتی و محلی ، این بخشنامه ملی به عنوان بهترین امید برای جلوگیری از تخلیه بیش از 23 میلیون مستاجر در میان بن بست برای کنگره برای ده ها میلیارد دلار کمک اجاره ای تلقی می شود. همچنین به عنوان راهی برای مبارزه با ویروس کرونا اعلام شده است. مطالعات نشان می دهد که مهاجرت می تواند ویروس را گسترش دهد و منجر به افزایش عفونت شود.

“چرخه ها و مشکلات”

در حالی که دستور CDC از موج اخراج جلوگیری می کرد ، اما مدافعان خانه می گویند که مستاجر به طور فزاینده ای از شکاف سقوط می کنند.

اندرو اوراند ، معاون تحقیقات در ائتلاف ملی برای مسکن با درآمد کم ، به CBS News گفت: “داشتن مهلت قانونی CDC و همچنین مهلت قانونی ایالتی و محلی بسیار مهم است ، زیرا آنها از مستاجران محافظت می کنند.” به زودی. هنوز هم ، او گفت ، “در مورد مهلت قانونی CDC خلا loها و مشکلات زیادی وجود دارد.”

وکلای مستاجر گفتند که برخی از قضات در کارولینای شمالی و میسوری از پذیرش این دستورالعمل خودداری کرده اند. این دستور متناقض اجرا شد و برخی از مستاجرانی که وکالت قانونی نداشتند چیزی در مورد آن نمی دانستند. موجر در چندین ایالت نیز با استدلال اینکه این امر موجب مشکلات اقتصادی آنها شده و حقوق مالکیت آنها را نقض می کند ، بدون موفقیت شکایتی را برای لغو این دستور مطرح کردند.

امیلی بنفر ، استاد حقوق دانشگاه ویک فارست و رئیس کمیته انجمن وکلای آمریکا گفت: “ما در حال حاضر شاهد تغییراتی در نحوه اجرای حکم CDC توسط دادگاه ها هستیم و همچنین کمبود دانش در بین مستأجران و صاحبان املاک را می بینیم.” COVID-19 برای تخلیه. “وکلا برای آگاهی دادن به حقوق مستاجران طبق دستور CDC ، اضافه کار می کنند و در بسیاری از مناطق اخراج ها ادامه دارد.”


اخراج چگونه می تواند بر دانشجویان تأثیر بگذارد

05:54

در فرمونت ، نبراسکا ، دانا ایموس در این ماه به دادگاه رفت تا پس از تاخیر اجاره ، از بیرون رانده نشود. مادر 41 ساله 41 فرزند در ماه مارس به دلیل بیماری همه گیر شغل خود را به عنوان اپراتور لیفتراک از دست داد و نتوانست یکی دیگر را بدست آورد – بخشی از آن به دلیل خرابی ماشین است.

هنگامی که وی اظهاراتی را به صاحب خود ارائه داد مبنی بر اینکه وی مجاز به مهلت قانونی فدرال است ، گفت که او به او اشتباه گفته است که نبراسکا آن را تصدیق نکرده است. وی همچنین سعی کرد 400 دلار از اجاره 1000 دلاری اکتبر به صاحبخانه خود بپردازد ، اما وی نپذیرفت. در عوض ، او از پول برای پرداخت با ماشین استفاده کرده و اکنون پولی برای اجاره ندارد.

وی گفت: “این یک مبارزه بود.” “این استرس زا است. اما من به خدا اعتماد دارم ، بنابراین منظورم این است که خیلی نگران آن نیستم. من می دانم که اخراج نخواهم شد زیرا به خدا ایمان دارم.”

کسانی که از مهلت قانونی CDC اطلاع ندارند شامل شارلین ووتوویچ است که معتقد است پس از پرداخت سه ماه از بازپرداخت غیر انتفاعی و بازپس گیری صاحبخانه خود ، از اخراج از خانه دو خوابه خود در کلیولند جلوگیری کرد. او می خواهد. این هفته ، صاحبخانه از مادر 33 ساله سه فرزند خواسته 455 دلار را که برای ماه نوامبر بدهکار است پرداخت کند.

ووتوویچ ، که کار خانگی جدید خود را پس از دریافت COVID-19 در تابستان امسال از دست داد ، گفت: “من نگران این هستم که من و فرزندانم به خیابان ها بیاییم.” “من یک مادر تنها هستم و سه فرزند دارم که بیشتر تلاش می کنم. اینطور نیست که من نمی خواهم به این مرد پول بدهم.”

موارد اخراج در حال خزیدن است

اعلامیه های اخراج به چندین کشور سرازیر شد. آزمایشگاه جابجایی پرینستون دریافت که شهرهای کارولینای جنوبی ، اوهایو ، فلوریدا و ویرجینیا جهش بزرگی را در ماه اکتبر انجام دادند. به گفته مدافعین مستاجر ، عاملی جهت CDC مربوط به دستور ماه گذشته است كه به مالكین اجازه می دهد مراحل تخلیه را آغاز كنند.

اریک دون ، مدیر دعاوی طرح ملی قانون مسکن در ریچموند ، ویرجینیا ، گفت: “این کاملا نگران کننده است که هنوز تعداد زیادی از اخراج ها در حال تشکیل است.” وی گفت ، این عمل تخلیه می تواند باعث شود مستاجران قبل از جلسه از ترس ترس از سو record پیشینه اخراج از اجاره آپارتمان دیگری خارج شوند.

وی گفت: “از آنجا كه مستاجرها اغلب توانایی خود را در اجاره منازل دیگر به غیر از اقامت در یك ملك خاص ارزیابی می كنند ، این واقعیت كه چنین دعاوی در حال طرح شدن است ، احتمالاً اثرات سرسام آور بر مستأجرانی خواهد داشت كه در غیر این صورت مهلت قانونی را اجرا می كنند.” “مستاجرانی که اخطارهای تخلیه را دریافت می کنند به جای ماندن در خانه های خود ، از ایجاد سابقه تخلیه اجتناب می کنند.”

اوراند از ائتلاف ملی مسکن کم درآمد گفت: “ما شاهد بوده ایم که مالکان هنوز درخواست اخراج می کنند.” وی گفت: “موجر همچنان می تواند از تهدید پرونده استفاده كند و سعی دارد از آن برای ترساندن مستأجر و جابجایی مستأجر استفاده كند.”

ماه گذشته CDC همچنین گفت كه صاحبان خانه حق دارند از صحت اظهارات مستاجر مبنی بر احراز شرایط مهلت قانونی اعتراض كنند. اگر مشخص شود كه یك مستأجر ادعای كذب كرده است ، ممکن است به دلیل دروغ گفتن تحت تعقیب قرار گیرد و وكلاى صاحبخانه از این زبان برای اعتراض مستاجر در دادگاه استفاده كرده اند.

برای واجد شرایط بودن برای محافظت ، مستاجران باید 198000 دلار یا کمتر برای زوج هایی که با هم پرونده می شوند ، یا 99،000 دلار برای بایگانی های مجرد درآمد کسب کنند. نشان می دهد که آنها برای پرداخت اجاره به دنبال کمک دولتی بوده اند. اعلام کنند که به دلیل مشکلات COVID-19 قادر به پرداخت پول نیستند. و تأیید کنید که در صورت اخراج احتمالاً آنها بی خانمان هستند.

هانا آدامز ، وكیل در خدمات حقوقی جنوب شرقی لوئیزیانا ، گفت: “حالا ما باید هر بار كه به دادگاه مراجعه می كنیم جایی كه مستأجر برای ارائه اظهارنامه كافی نیست ، باید این نبرد را انجام دهیم.” “اکنون آنها باید توضیح دهند که هر سکه چک ماهیانه آنها کجا می رود ، یا حتی اگر چک دریافت می کنند. این بار بیشتر از آنچه در ترتیب اصلی پیش بینی شده بود ، بر دوش مستأجرها می آورد.”

همچنین ، انگیزه اخراج این است که این دستور فقط در مورد عدم پرداخت اجاره بها اعمال می شود. وکلای مستاجر گفتند ، در نتیجه ، موجرها به طور فزاینده ای تلاش می کنند تا با تخلیه مستأجر برای تخلفات جزئی در اجاره ، از جمله سر و صدای زیاد یا زباله ، یا به سادگی عدم تمدید اجاره ، این دستور را دور بزنند.

به گفته کیتلین تسدفلدت ، وکیل کمک حقوقی نبراسکا ، این همان اتفاقی است که برای ایموس می افتد. حتی قبل از اینکه قاضی روز دوشنبه حکم صلاحیت وی برای توقف فدرال را صادر کند ، صاحبخانه وی برای او اخطار آزادی جدیدی ارسال کرده و ادعا می کند که در محل زندگی خود رفتار مجرمانه ای داشته است.

چادفلد در ایمیلی گفت: “صاحبخانه امروز گم كرد ، اما من فكر می كنم كه آنها با اخطارهایی مانند آنچه در تلاش برای دور زدن دستور فدرال است ، او را دنبال می كنند.”


بحران اخراج به عنوان طبقه بعدی COVID-19 در حال ظهور است …

02:57

34 میلیارد دلار اجاره

چالش دیگر این است که هر پیروزی قانونی می تواند کوتاه مدت باشد. دستور CDC قرار است در تاریخ 31 دسامبر منقضی شود ، درست همانطور که افزایش موارد ویروس تهدید به تضعیف بیشتر اقتصاد می کند. بسیاری از مستاجران ماهها اجاره خود را بدهکار هستند. بانک سرمایه گذاری جهانی و شرکت مشاوره Stout تخمین می زنند که مستاجران تا ژانویه 34 میلیارد دلار بدهی داشته باشند.

همانطور که وکلای مستاجر اصرار دارند مشخص نیست که آیا مهلت قانونی مجازات تمدید خواهد شد. بعلاوه ، بسته امداد ویروس کرونا ، که می تواند ده ها میلیارد دلار اجاره و کمک وام مسکن را شامل شود ، به نظر نمی رسد که راه به جایی ببرد. برنامه های پشتیبانی اجاره ایالتی و محلی برخی از تخفیف ها را ایجاد کرده است ، اما مدافعان می گویند بودجه مورد نیاز خیلی دور است.

وکلا در حال حاضر به رئیس جمهور منتخب جو بایدن فشار می آورند تا در اولین روز توقف گسترده و جدید ملی اخراج ها را امضا کند. آنها می خواهند که بایدن در 100 روز اول با کنگره همکاری کند تا بسته کمکی را شامل شود که حداقل 100 میلیارد دلار کمک اضطراری برای مستاجر و صاحبخانه و منابع برای افراد بی خانمان در بر داشته باشد.

دایان ژنتل ، رئیس ائتلاف ملی مسکن کم درآمد گفت: “تا زمانی که رئیس جمهور منتخب بایدن از 20 ژانویه روی کار خود را آغاز کند ، اگر در این زمینه اقدامی انجام نشود ، ممکن است در بحران تخلیه تاریخی قرار بگیریم.”


منبع: elitenews.ir

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*