[ad_1]

دو مدیر پمپ بنزین در کالیفرنیا در حال تغییر نگاه آمریکایی ها به جامعه غالباً فراموش شده هستند. این زوج ، پسر عموی فرسنو ، برای خودشان در شبکه های اجتماعی ستاره شدند فیلم های TikTok ارائه بی خانمان محلی به جهان.

این فیلم ها آنقدر محبوب شده اند که این دو نفر جعبه و جعبه های کمک مالی و پول را برای کمک به پیش پرداخت جمع کرده اند.

اکرم محسین به ولادیمیر داتی از CBS News گفت: “در آغاز ، همه چیز سرگرم کننده و سرگرم کننده بود.” “در پایان ، پیروان می خواستند که بقیه را کمی بهتر بشناسند.”

اکرم محسین و محسن علاقواری TikToks را با مشتریان بی خانمان در برج گاز و مینی مارت در فرسنو منتشر می کنند. این فیلم ها بیش از 39 میلیون بازدید دارند – تبدیل مدیران پمپ بنزین به شبکه های اجتماعی احساسات ظاهری آنها در ارتباط با مواردی است که معمولاً مورد غفلت قرار می گیرند.

فیلم ها استعداد ، رنج مردم و از همه مهمتر – انسانیت آنها را نشان می دهد.

در یک ویدئو ، محسین 40 دلار به مردی به نام کریس می دهد تا در فروشگاه خرج کند. صورتش روشن شد و یک کلیپ بعدی نشان داد که او با غذاهای مختلف روی پیشخوان است.

کریس با خوشحالی گفت: “من سیر خواهم شد ، همه مواد مغذی ام را مصرف کرده ام.”

محسن گفت تلاش آنها برای انجام کار درست است.

وی گفت: “مردم وارد اینجا می شوند و می گویند چقدر برای ما ارزش قائل هستند ، اما ما فقط می گوییم كه همه تلاش خود را می كنیم و فقط سعی می كنیم به جامعه برگردیم.”

مردم در سراسر جهان بسته ها و صدها دلار می فرستند ، بنابراین محسین و آلاکوری همسایگان بی خانمان می تواند مواد غذایی و سایر ملزومات را در فروشگاه خریداری کند.

بینندگان حتی موارد دلخواه طرفداران را ایجاد کرده اند. یکی از آنها فیل است ، مردی که هشت سال ثروت خود را به دست آورده است. بینندگان برای او لباس ، پتو و حتی یادداشت های ویژه می فرستند.

“آلاكواری” گفت: “فیل یك شخص واقعی است كه فقط می خواهد كمك كند. هر وقت اینجا است ، مثل اوه ، آه ، آیا می توانم به شما كمك كنم ، سطل زباله بیرون بیاورید.” “او فقط می خواهد صحبت کند و پاتوق بگذارد.”

کمک پسر عموها در Tik Tok و همچنین در فروشگاه بسیار قدردانی می شود.

محسن گفته بود هنگامی كه كریس به او در انجام مأموریت بدنی خود در دانشگاه كمك كرد ، به زندگی این افراد و اینكه آنها قبل از از دست دادن خانه خود بودند فكر كرد. محسین گفت وقتی کریس به او کمک کرد تا برخی از مفاهیم پیچیده ریاضی را بشکند ، تلاش کرد.

پسر عموها امیدوارند که فیلم هایشان به جای اجتناب از نیازمندان ، باعث شود دیگران انسانیت مشترک مردم را در نظر بگیرند.

[ad_2]

منبع: elitenews.ir

ایندکسر

کولر گازی اقساطی