فاوسی قبل از شکرگذاری “آخرین درخواست” خود را از آمریکایی ها می کند


باقیمانده یک روز قبل از اینکه آمریکا تعطیلات بزرگ خانوادگی را جشن بگیرد ، دکتر آنتونی فوزی “آخرین درخواست” خود را از آمریکایی ها برای پیروی از دستورالعمل های COVID-19 در این روز شکرگذاری مطرح کرد. بهترین متخصص بیماری های عفونی در کشور گفت که چیزی کمتر باعث جهش مجدد موارد می شود.

فوزی روز شنبه ، جورج استفانوپولوس ، یکی از بنیانگذاران Good Morning America ، گفت: “جمع ها را تا حد ممکن کوچک نگه دارید.” “همه ما می دانیم که این چقدر دشوار است زیرا این یک تعطیلات سنتی بسیار زیباست. اما با انجام این فداکاری ، از آلوده شدن مردم جلوگیری خواهید کرد.”

بیش از 85000 آمریکایی با ویروس کرونا در بیمارستان بستری شده اند و رکورد جدیدی را برای چهاردهمین روز متوالی به ثبت رسانده اند و بر اساس پروژه ردیابی COVID ، این بیماری روزانه بیش از 1500 آمریکایی را می کشد. توزیع در سراسر کشور نشان داد که هیچ جامعه ای از تبدیل شدن به نقطه داغ بعدی مصون نیست.

فاوسی گفت که مردم باید از ملاقات با افراد نزدیک که بخشی از زندگی روزمره آنها نیستند اجتناب کنند. وی گفت: “اگر افرادی را وارد خانه كنید كه بخشی از خانه فوری نیستند ، خطر وجود دارد.”

وی گفت: “ما به طور قطع می دانیم كه افراد بدون علامت ، بی گناه – بدون هیچ گونه بی احتیاطی – به مهمانی می روند یا به یك گردهمایی می روند ، در داخل خانه جمع می شوند ، شما نگهبان خود را ترك می كنید ، بدیهی است كه اگر من غذا بخورم یا بنوشم باید ماسك خود را بردارید” “سعی کنید تا حد ممکن از این کار اجتناب کنید.”

بر اساس گزارش جدید وزارت بهداشت و خدمات انسانی ایالات متحده ، در حال حاضر بیش از 1000 بیمارستان در سراسر کشور با کمبود جدی کارکنان وجود دارد. دکتر حسن طاها از Stormont Vail Health در Topeka ، کانزاس ، گفت اخبار شبانه CBS روز چهارشنبه که بیمارستان وی هیچ تختی برای مقابله با پرش جدید نداشت.

وی گفت: “آنچه من را نگران کرده بعد از دو هفته شکرگذاری است و موارد زیادی دارم که در نهایت به ما یا بیمارستان های دیگر می آیند و هیچ تختی وجود ندارد.” ظرفیت Stormont Vail بیش از 100 بیمار مبتلا به COVID-19 است.

فاوسی از مردم خواست که در تمام طول فصل تعطیلات اقدامات احتیاطی COVID را دنبال کنند تا ایالات متحده بتواند محدودیت ها را پس از تهیه واکسن کاهش دهد.

الکس هازارد ، وزیر بهداشت و بشردوستانه روز سه شنبه گفت ، توزیع واکسن می تواند “بلافاصله پس از” جلسه 10 دسامبر سازمان غذا و دارو برای بررسی درخواست فایزر برای مجوز استفاده اضطراری آغاز شود. واکسن Pfizer که به نظر می رسد 95٪ موثر باشد ، در جلسه جلسه توسط کمیته مشورتی FDA در مورد واکسن ها و محصولات ارگانیک مرتبط ارزیابی می شود.

گروه های اصلی مانند مراقبت های بهداشتی و کارگران اصلی ، ایمن سازی را در اولویت قرار می دهند. هازارد گفت دولت انتظار دارد كه عموم مردم بتوانند “تا سه ماهه دوم سال آينده” واكسن بزنند.

فاوسی روز چهارشنبه گفت: “واکسن ها در افق هستند.” “اگر بتوانیم کمی بیشتر معطل بمانیم و کارهای ساده ساده ای را که مدام درباره آنها صحبت می کنیم ادامه دهیم: ماسک ، فاصله گرفتن ، جلوگیری از ازدحام جمعیت ، به خصوص در داخل خانه. اگر این کارها را انجام دهیم ، بر آن غلبه خواهیم کرد.” بنابراین این آخرین درخواست من قبل از تعطیلات است. “


منبع: elitenews.ir

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*