[ad_1]

بهترین متخصص بیماریهای عفونی کشور ، دکتر آنتونی فاوسی ، روز دوشنبه گفت که COVID-19 همچنان تهدید کننده زندگی خواهد بود مگر اینکه “اکثریت قریب به اتفاق” واکسن استفاده کند. وی همچنین گفت اگر آمریکایی ها می خواهند “بخشی از راه حل” همه گیری باشند باید واکسینه شوند.

فوزی ، مدیر انستیتوی ملی آلرژی و بیماری های عفونی و عضو گروه کاری ویروس کرونا در کاخ سفید ، در جریان پخش مستقیم در فیس بوک با مدیر عامل عظیم رسانه های اجتماعی ، مارک زاکربرگ ، مردم را به واکسیناسیون علیه COVID فراخواند. 19 در اسرع وقت.

فائوسی گفت: “بنابراین اگر می خواهید بخشی از راه حل باشید ، واکسیناسیون کنید و بگویید ،” من قرار نیست یکی از افرادی باشم که گامی به سوی ویروس برای رفتن به شخص دیگری باشد ، من یک بن بست ویروس خواهم بود. ”

با دکتر فاوسی ، بهترین متخصص بیماری های عفونی کشور زندگی کنید تا درمورد پیشرفت واکسن Covid و اینکه چگونه می توان شیوع ویروس را در این تعطیلات کاهش دهیم ، بحث کنید.

ارسال شده توسط مارک زاکربرگ در دوشنبه ، 30 نوامبر 2020

این اظهارات زمانی بیان شد که سرلشکر پاول استرووسکی ، مدیر تهیه ، تولید و توزیع عملیات Warp Speed ​​به MSNBC گفت که “100٪ آمریکایی هایی که واکسن می خواهند تا ژوئن واکسن بزنند”.

“ما مدتی قبل بیش از 300 میلیون دوز در دسترس عموم مردم آمریکا خواهیم داشت [then]گفت استروسکی.

به همین ترتیب ، فاوسی انتظار دارد این واکسن در دسترس مردم با اولویت کمتری باشد که می خواهند واکسینه شوند ، “تا آوریل و مه”.

باید دید ، با این حال ، چند نفر حاضر به انجام این کار هستند. آخرین مطالعه گالوپ نشان می دهد 58 درصد آمریکایی ها واکسن دریافت می کنند ، جهشی 50 درصدی در ماه سپتامبر. اما این مطالعه در ماه اکتبر ، قبل از رونمایی سازندگان واکسن Moderna و Pfizer ، انجام شد امیدوار کننده نتایج آزمون نهایی ماه گذشته.

در حالت ایده آل ، فاوتی به زاکربرگ گفت که مایل است 75 تا 85 درصد افراد برای دستیابی به مصونیت گله واکسینه شوند.

“اگر به این مرحله برسیم ، مارك … در پایان سه ماهه دوم سال ، شما می توانید در این كشور از حفاظت كافی برخوردار باشید كه همه گیری ، همانطور كه ​​می دانیم در زیر نقطه خطر خوب ، بسیار مهار خواهد شد.”

فائوسی گفت ، اگر بیشتر افراد در سه ماهه دوم 2021 واکسینه شوند ، عموم مردم می توانند در اواخر سال جاری به محل کار و تحصیل خود برگردند.

“بنابراین وقتی وارد فصل پاییز می شویم ، کودکان می توانند از بازگشت به مدرسه احساس امنیت کنند ، معلمان می توانند مطمئن باشند که آلوده نخواهند شد ، ما به یک اقتصاد پایدار برمی گردیم ، رستوران ها می توانند با ظرفیت کامل – این چیزی است که من دوست دارم ببینم ، “او گفت.

وی افزود: “شما نمی بینید مگر اینکه اکثریت قریب به اتفاق مردم واکسینه شوند.” “بنابراین ، از این نظر ، من دوست دارم مردم زودتر از این که واکسینه شوند تمایلی ندارند. اگر آنها می خواهند یک یا دو ماه صبر کنند ، خوب است … اما من نمی خواهم شش تا هشت صبر کنم. تا نه ماه “


یک سال از کشف علائم COVID در ووهان

03:27

در همین حال ، حدود 40 میلیون دوز واکسن ویروس کرونا در حال حاضر تولید می شود. به محض تأیید سازمان غذا و دارو ، آنها حمل و نقل در سراسر کشور را آغاز می کنند. وی به وزیر بهداشت و خدمات انسانی الکس هازارد گفت “CBS امروز صبح” در صورت تصویب ، واکسن ها می توانند قبل از کریسمس در ایالات متحده موجود باشند و استانداران تصمیم می گیرند که کدام گروه از مردم اولین صف دریافت این واکسن ها باشند.

ایالات متحده گزارش بیشتری داده است موارد ابتلا به کووید 19 در ماه نوامبر بیش از اکثر کشورها در طول سال داشته اند. کارشناسان بهداشت عمومی هشدار می دهند که ایالات متحده همچنان شاهد رکورد تعداد ماه گذشته سال 2020 خواهد بود.

[ad_2]

منبع: elitenews.ir