فاینشتین به دنبال رهبری کمیته دادگستری سنا نخواهد بود


وی روز دوشنبه اعلام کرد سناتور دایان فینشتاین ، ارشد حزب دموکرات در کمیته دادگستری سنا ، می گوید که در کنگره بعدی به دنبال موقعیت رهبری در کمیته قدرتمند نخواهد بود.

فاینشتاین در بیانیه ای گفت: “كالیفرنیا یك كشور عظیم است كه با دو تهدید موجود – آتش سوزی جنگل ها و خشك سالی ها مواجه است – كه فقط با تغییرات آب و هوایی تشدید می شوند. در كنگره بعدی ، من قصد دارم روی این دو موضوع اصلی تمرکز كنم.” “من همچنین معتقدم که شکست COVID-19 ، مبارزه با تغییرات آب و هوا و محافظت از دسترسی به مراقبت های بهداشتی از اولویت های مهم ملی هستند که حتی به تمرکز بیشتری نیاز دارند.”

با 87 سال ، فاینشتاین چهار سال رهبر برجسته دموکرات در امور قضایی بوده است. وی برخی انتقادات را از لیبرال ها برای برخورد با سیستم عدالت فعلی دریافت کرده است امی کونی بارت جلسات تأیید در سنا و همچنین جلسات تأیید قاضی برت کاوانو.

فاینستین همچنان به عضویت کمیته دادگستری سنا که سناتور جمهوری خواه لیندزی گراهام ریاست آن را بر عهده دارد ادامه خواهد داد. فاینشتین آخرین بار در سال 2018 به عنوان نماینده مجلس سنا انتخاب شد و این به این معنی است که دوره وی تا سال 2025 است.

در گذشته ، فاینشتاین رئیس و نایب رئیس کمیته اطلاعات سنا و رئیس کمیته قوانین سنا بود.


منبع: elitenews.ir

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*