[ad_1]

مردی که بخاطر نقش خود در یک طرح پونزی ادعا شده 35 میلیون دلاری تحت تعقیب قرار گرفت ، روز دوشنبه پس از مخفی شدن از مأموران FBI هنگام شنا در بزرگترین مخزن کالیفرنیا با “روروک مخصوص بچه های دریا” دستگیر شد. ، دادستان های فدرال گفتند. CBS ساکرامنتو گزارش داد ، متیو پیرس حدود 25 دقیقه را در دریاچه خنک شستا گذراند و از یاماها 350Li غوطه ور استفاده کرد ، تا اینکه سرانجام از سطح خارج شد و با دستبند بسته شد.

وقتی مأموران برای دستگیری پیرس رفتند ، او به یک وانت پرید و آنها را در تعقیب و گریز که در ساحل دریاچه ای در شمال ردینگ ختم شد ، هدایت کرد.

دادستان های فدرال در اسناد دادگاه نوشتند ، پیرس خطر پرواز را نوشت: “سپس پیرس کامیون خود را در نزدیکی حاشیه دریاچه شستا رها کرد ، چیزی را از آن بیرون کشید و به دریاچه شستا شنا کرد.” “پیرس مدتی را خارج از دید در زیر آب گذراند ، جایی که نیروی انتظامی فقط حباب می دید.”

بعداً كارگزاران دریافتند كه پیرس یك اسكوتر دریایی دارد ، وسیله ای موتوری كه مصرف كنندگان را با سرعت حدود 4 مایل در ساعت به زیر آب می كشاند. CBS ساکرامنتو گزارش داد ، فیلم آموزشی یاماها “اسکوتر دریا” را به عنوان یک درایو زیر آب توصیف می کند که به کاربران امکان می دهد تا عمق 100 فوت زیر سطح سفر کنند.

وکیل جاش کوه مشتریانی دارد که گفته می شود قربانی شده اند.

Cons به سی بی اس ساکرامنتو گفت: “می دانید ، شما هرگز نمی دانید چه کسی هنگام تحت تعقیب FBI از سر او عبور می کند.” “و ما مدام تحقیق می کردیم ، و ناگهان امروز او سعی دارد با استفاده از یک غواص به دریاچه فرار کند.”

هفته گذشته ، یک هیئت منصفه عالی پیرس و شریک تجاری وی کنت وینتون ، 67 ساله ، از اوروویل را متهم کرد. بلافاصله مشخص نشد که آیا این مرد 44 ساله وکیل دارد یا خیر.

پیرس متهم شده است که سرمایه گذاران را مجبور به دادن 35 میلیون دلار به شرکت های خود ، Family Wealth Legacy و Zolla کرده است ، وعده داده است که با استفاده از “افزایش صندوق” ، که گفته می شود یک صندوق الگوریتمی برای تجارت با یک داستان موفقیت است ، بازدهی تضمین شده را ارائه می دهد. دادستان ها

دادستان گفت که ادعا می شود پیرس در خلوت خود به یاری خود اعتراف كرده بود كه بودجه ای برای جمع آوری وجود ندارد. پیرس در ابتدا وینتون را به عنوان سرمایه گذار استخدام کرد ، اما سرانجام وینتون مسئولیت های مدیریت را در زولا به عهده گرفت.

آنها از پول برای سرمایه گذاران برای هزینه های مختلف شغلی و شخصی ، از جمله دو ملک مسکونی و یک قایق خانه استفاده کردند. دادستان گفت ، در صورت وجود ، دارایی های نقدینگی اندکی برای پرداخت سرمایه گذاران باقی مانده است.

پیرس با اتهاماتی از جمله کلاهبرداری ، کلاهبرداری از طریق پست ، پولشویی و جعل شاهدان روبرو است. بازداشت وی قرار است روز سه شنبه برگزار شود. وینتون ، که متهم به توطئه برای ارتکاب کلاهبرداری است ، روز پنجشنبه در دادگاه حضور یافت.

در صورت محکومیت ، هر دو وینتون و پیرس 20 سال زندان و صدها هزار دلار جریمه نقدی محکوم می شوند.

وکیل وینتون ، آدام جی گاسنر ، به بی گفت که موکلش “منتظر محاکمه است ، که واقعیت اینجا را روشن می کند.”

[ad_2]

منبع: elitenews.ir

ایندکسر