فرصت برای اعزام 3 میلیون زائر اربعین *سرخط نیوز


رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شورا گفت: برای اعزام 3 میلیون بازدیدکننده به عراق بودجه و تمهیدات لازم است و در این روزها می توانیم تا 5 میلیون بازدیدکننده داشته باشیم.

محمد صالح در گفت و گو با سرخات نیوز گفت: کمیسیون و شوراهای کشور جلسات متعددی در این خصوص با ستاد اربعین برگزار کردند. در این عربستان ربات حامل جرثقیل زیران شد و دری که در کیشی نصب شد.

تردد از طریق گذرگاه های مرزی انجام می شود

رئیس ATC کشور گفت: امکانات برای تردد زائران از طریق حمل و نقل زمینی و هوایی اندیشیده شده، اقدامات خوبی برای افزایش معابر مرزی انجام شده است. بر اساس هماهنگی های انجام شده در عکس های گرفته شده به دلیل گرمای هوا، بازدیدکنندگان در انتهای مرز و حتی با طرف عراقی تسهیل شده اند، بنابراین بازدیدکنندگان معلق شدند.

ظرفیت پارکینگ در دسترس بازدیدکنندگان است

نماینده مردم یزد در شورای اسلامی گفت: اقدامات خوبی برای تسهیل پارک خودروها در انتهای مرز و اقدامات خوبی برای تسهیل تردد زائران انجام شده است. عراق”. اتوبوس ها آماده بازگشت بازدیدکنندگان هستند تا بتوانند بازدیدکنندگان را بدون معطلی به مقصد برسانند.

جوکار در بین کرد کرد کرد: باتوک به کاریرین بهیکیده ظرفیت ناوگان هوایی، زمینی و ریلی برای خدمت رسانی به زائران و اعزام 3 میلیون زائر به عراق مشغول بوده است اما تا 5 میلیون زائر قابل دسترسی است. این روزها هم خواهد بود

انتهای پیام

حتما بخوانید:
جشنواره ملی تئاتر کودک و نوجوان «حفاظت مقدس» در گیلان در حال برگزاری است * صحت نیوز

Leave a Comment