[ad_1]

فرماندار ایلینوی ، جی بی پریتزکر روز پنجشنبه به ساکنانی که می خواهند یک گردهمایی شخصی شکرگذاری برگزار کنند ، گفت: قبل از تعطیلات قرنطینه را شروع کنند تا آخرین روند ویروس کرونا. پریتزکر همچنین تصمیم شهر شیکاگو را برای تحمیل تحسین کرد توصیه برای ماندن در خانه و یک درپوش داخلی / بیرونی از 10 نفر در تجارت.

فرماندار روز پنجشنبه در یک کنفرانس خبری گفت: “اگر تصمیم به سفر دارید ، اقدامات احتیاطی اضافی در هفته های آینده حتی مهمتر است.” “اگر تصمیم دارید کمی قدردانی شخصی داشته باشید ، بگذارید هر فرد بیش از دو هفته قبل از آنچه امروز است قرنطینه کند.”

پریتزکر همچنان از مردم این ایالت می خواست که اجتماعات را کوچک نگه دارند ، از مکان دور شوند و از بالشتک های صورت استفاده کنند. وی گفت: “ما از ایلینوی می خواهیم كه تا آنجا كه ممكن است در خانه بماند و فقط برای انجام فعالیت های اساسی مرخص شود.”

استاندار همچنین به تقاضای فزاینده برای آزمایش COVID-19 پاسخ داد و گفت بسیاری از سایت های آزمایش جامعه دولتی به ظرفیت خود رسیده اند. پریتزکر دوباره هشدار می دهد که یک رقم مثبت مثبت و دو رقمی وجود دارد – و جهش در COVID جدید عفونت و بستری شدن در بیمارستان از زمان آغاز همه گیر شدن بهار بدترین هستند.

پریتزکر از تصمیم شهردار شیکاگو لوری لایت فوت برای معرفی شورای اقامت در خانه که از روز دوشنبه آغاز می شود ، ستایش کرد و گفت: “این هرگز آسان نیست [decision] انجام شود ، اما این کار درست است. بگذارید این الگویی برای اقدام برای بقیه کشور باشد. “

مقامات بهداشت عمومی 12702 مورد تأیید شده یا احتمالی جدید COVID-19 را در ایلینوی روز پنجشنبه ، سومین روز متوالی ، گزارش کردند که روزانه در ایلینوی رکورد بالایی دارد. ایلینوی همچنین گزارش داد که بالاترین میزان آن بیش از 5200 مورد بستری شدن در ویروس کرونا است.

فرماندار هشدار داد که اگر اعداد در جهت نادرست حرکت کنند ، اقدامات شدیدتری ممکن است لازم باشد ، که می تواند شامل یک تعلیق در سرتاسر کشور مانند تعلیق در بهار باشد.

[ad_2]

منبع: elitenews.ir

ایندکسر