فرماندار دوباره جلوی آزادی پیرو چارلز مانسون ، لزلی ون هوتن را گرفت


فرماندار کالیفرنیا ، گاوین نیوزون ، آزادی زودهنگام پیرو چارلز مانسون را لغو کرد لزلی ون هوتن، با اشاره به چهارمین باری که فرماندار مانع آزادی وی شد. ون هوتن که اکنون 71 ساله است ، جوانترین عضو فرقه قاتل مانسون بود.

لزلی ون هوتن
در این عکس در تاریخ 6 سپتامبر 2017 ، لزلی ون هوتن در جلسه دادرسی آزادی مشروط خود در موسسه زنان کالیفرنیا در کرونا ، کالیفرنیا شرکت می کند.

AP


در ماه ژوئیه ، کمیسیون کالیفرنیا برای ون هوتن ، که نزدیک به پنج دهه در زندان بود ، آزادی مشروط را توصیه کرد. Newsom قبلاً انتشار آن را یک بار معکوس کرد ، و سلف خود ، جری براون ، آن را دو بار مسدود کرد.

ریچ فایفر ، وکیل ون هوتن ، گفت که وی از تصمیم نیوزوم تجدید نظر خواهی خواهد کرد.

فایفر گفت: “این وارونه سازی به دادگاه ها نشان می دهد به هیچ وجه نیوزوم نمی تواند او را بیرون بگذارد. “بنابراین آنها باید قانون را اجرا کنند ، در غیر این صورت هرگز اجرا نمی شود.”

ون هوتن به دلیل کمک به مانسون و دیگران در کشتن بقال لس آنجلس ، لنو لبیانکا و همسرش رزماری در آگوست 1969 ، در حال گذراندن یک زندان حبس ابد است. از زن و شوهر روی دیوارها

روز قبل ، پیروان دیگر مانسون ، به استثنای ون هوتن ، شارون تیت بازیگر زن باردار و چهار نفر دیگر را کشتند.

نیوزوم در حکم خود گفت که “شواهد نشان می دهد در صورت آزادی از زندان در حال حاضر خطری غیر معقول برای جامعه به وجود می آورد”.

van-Houten-the the young.jpg
لسلی ون هوتن ، 19 ساله ، عضو “خانواده” چارلز مانسون متهم به قتل لنو و رزماری لبیانکا ، پس از خروج از دادگاه در لس آنجلس در 19 دسامبر 1969 توسط دو معاون کلانتر همراهی شد. دادرسی کوتاه در آن زمان او به عنوان یک وکیل جدید منصوب شد. دادگاه پس از آنکه وكیل سابق وی گفت وی و خانواده اش نمی توانند هزینه های وی را پرداخت كنند ، ماروین پارت را به عنوان وكیل خانم ون هوتن منصوب كرد. (عکس AP / جورج بریچ)

مطبوعات مرتبط


فایفر به دلیل بیماری همه گیر ویروس کرونا ، در ماه مه خواستار آزادی وی شد.

در سال 2017 ، ون هوتن در هنگام استماع آزادی مشروط ، درباره دوران کودکی خود صحبت کرد ، از جمله این واقعیت که او در 14 سالگی با طلاق والدینش بسیار ویران شد ، مواد مخدر استفاده کرد و با یک دوست پسر فرار کرد. در سن 17 سالگی او هنگام سفر در امتداد ساحل با مانسون ملاقات کرد.

مانسون در لبه لس آنجلس با “خانواده” ای که برای زنده ماندن در یک جنگ رقابتی که فکر می کرد باعث قتل های تصادفی و وحشتناک می شود ، استخدام کرد ، زندگی می کرد.

مانسون در حالی که به حبس ابد محکوم شده بود در سال 2017 در یکی از بیمارستان های کالیفرنیا به دلایل طبیعی درگذشت.


منبع: elitenews.ir

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*