فرماندار فیل مورفی می گوید ، بسته محرک فدرال “درجات بیشتری از آزادی” را برای یک قفل احتمالی فراهم می کند


هنگام بررسی اینکه آیا محدودیت های بیشتری در نیوجرسی اعمال کنید مانند ویروس کرونا موارد در حال بالا رفتن است ، گفت فرماندار فیل مورفی a بسته تشویقی فدرال “درجات بیشتری از آزادی” را فراهم خواهد کرد. فرماندار اظهار داشت كه بستن مشاغل بدون كمك دولت فدرال بسیار مضر است.

وی افزود: “اگر نمایشی را ببینیم ، اعم از اینكه نمایندگان فدرال از آن حمایت مالی كنند یا خیر ، اقدام خواهیم كرد ، اما اگر این یك تماس كوتاه باشد و شما دارای یك تشویق فدرال باشید كه می تواند به این صاحبان مشاغل كوچك ، صاحبان رستوران ، مردم كمك كند.” کسانی که بیکار هستند ، بدون شک درجه آزادی بیشتری به شما می دهد “، مورفی صبح امروز سه شنبه به سی بی اس گفت.

دموکرات ها و جمهوری خواهان در کنگره ماه ها به دلیل بسته محرک جدید در بن بست بوده اند و بسیاری از برنامه های امدادی همه گیر تمام شده اند یا در ماه دسامبر منقضی می شوند.

نیوجرسی ، مانند بسیاری از ایالت های سراسر کشور ، طی چند هفته گذشته شاهد افزایش شدید موارد بوده است. مورفی هفته گذشته محدودیت های جدیدی را اعلام کرد و جلسات داخل سالن را به 10 نفر و جلسات باز را برای 150 نفر محدود کرد. اما نظمی که در بهار وجود داشت ، زمانی که شیوع ویروس کرونا برای اولین بار افزایش یافت ، نظمی برای ماندن در خانه وجود ندارد.

مورفی گفت این ایالت “در بهار چاره ای ندارد.”

وی گفت: “این چیزی است که ما به عنوان یک ملت در مورد آن چیزی نمی دانستیم ، صادقانه بگویم به عنوان یک جامعه جهانی بهداشت. امروز این یک مزیت است. ما چیزهای بیشتری می دانیم”. “ما چند ماه خشن بوده ایم و باید امنیت خود را حفظ کنیم ، اما چیزهای بیشتری می دانیم. ما فرصت های بیشتری داریم و صحنه واکسن واقعی است. آنها می آیند. آنها ایمن خواهند بود. موثر خواهند بود. اما برای دو بعدی طی سه ماه ما در یک جنگ شدید هستیم. “

مورفی از مردم خواست تا برای تعطیلات آینده دور هم جمع نشوند.

وی گفت: “فقط در خانواده نزدیک خود جشن بگیرید و لطفاً این کار را با پدربزرگ و مادربزرگ انجام ندهید.”

استاندار همچنین به یک حادثه اخیر پاسخ داد که در آن او و خانواده اش اسکان داده شدند در حالی که بیرون غذا می خورید وی این حادثه را “ناگوار” خواند ، اما گفت که درک می کند سطح استرس زیاد است.

وی گفت: “من آدم بزرگی هستم. می توانم آن را تحمل كنم. همسرم می تواند آن را تحویل بگیرد. ترجیح می دهم مردم با مهربانی رفتار كنند و بچه های ما را از این امر كنار بگذارند ، اما من كاملاً استرس دارم.” “سطح استرس بسیار بالا است. شما شغل خود را از دست داده اید ، تجارت خود را از دست داده اید ، عزیزی را از دست داده اید. من نمی توانم مردم را به دلیل استرس سرزنش كنم. من فقط موعظه می كنم كه باید خم شویم و سعی كنیم راه های جمع شدن را پیدا كنیم.” این برای همیشه و همیشه نیست. ما چند ماه در پیش داریم ، اما این مشکل را پشت سر خواهیم گذاشت. فقط باید این کار را با هم انجام دهیم. “
منبع: elitenews.ir

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*