فرماندار نوادا آزمایشات مثبتی را برای COVID-19 انجام می دهد


استیو سیسولاک ، فرماندار نوادا ، روز جمعه اعلام کرد که آزمایش وی مثبت است ویروس کرونا در طی یک آزمایش سریع معمول. سیسولاك اظهار داشت كه انتظار نتایج آزمایش PCR را دارد و هیچ علائمی ندارد.

دفتر فرمانداری در بیانیه ای گفت: سیسولاک آخرین بار در دفتر خود در کارسون سیتی روز پنجشنبه ظاهر شد. کلیه کارمندان وی به عنوان احتیاط موقتاً از خانه کار خواهند کرد و سیسولاک در محل زندگی خود منزوی است. او قبلاً در 2 و 6 نوامبر تست منفی داد.

سیسولاک گفت که اوایل هفته احساس خستگی می کند ، اما گفت که این کار را به یک برنامه کاری طاقت فرسا نسبت می دهد.

سیسولاک در بیانیه خود از ساکنان نوادا خواست “تا آنجا که می توانند در آن زمان” در خانه بمانند.

از تاریخ 12 نوامبر ، آخرین داده های موجود ، میانگین نرخ مثبت 14 روزه در این کشور 14.9 درصد خیره کننده است. طبق گفته های وابسته CBS KLAS ، 116،737 مورد تایید شده COVID-19 در نوادا وجود دارد که 93،073 مورد آن از شهرستان کلارک ، خانه لاس وگاس است.

سیسولاک از معدود مدیرانی است که آزمایشات مثبتی را برای ویروس انجام داده است. فرمانداران میسوری ، ویرجینیا و اوکلاهما نیز نتایج مثبت را اعلام کردند.

حتما بخوانید:
سدان مد بزرگ‌ترین فروشگاه اینترنتی تجهیزات پزشکی

پیام سیسولاک به عنوان موارد روزمره ویروس کرونا گزارش می شود رو به افزایش در 50 کشور رهبران محلی با نزدیک شدن به فصل تعطیلات اقدامات جدید شدیدی را برای محدود کردن شیوع ویروس در دست اجرا دارند.
منبع: elitenews.ir