[ad_1]

گری هربرت ، فرماندار یوتا ، یکشنبه شب وضعیت اضطراری را اعلام کرد و دستور داد که در سراسر کشور برای ماسک به منظور پایان دادن به سن ، حکم صادر کند. ویروس کرونا بستری شدن در بیماران ، که ظرفیت بیمارستان های کشور را آزمایش می کند. هربرت و دپارتمان بهداشت یوتا دستورات اجرایی و بهداشت عمومی را صادر کرده اند که از ساکنان خواسته شده در محل کار ، محل کار و در فاصله 6 متری از افرادی که در خانه هایشان زندگی نمی کنند ، از پوشش صورت استفاده کنند.

چندین بزرگترین ایالت قبلاً به ماسک احتیاج داشتند ، اما هربرت ، جمهوری خواه ، علی رغم دو ماه هجوم پرونده ، در برابر گسترش قانون به کل ایالت مقاومت کرد.

هربرت یکشنبه شب در یک سخنرانی تلویزیونی گفت که زمان بحث در مورد ماسکها به پایان رسیده است ، در حالی که گفته است دستورات وی مانع اقتصاد نخواهد شد.

فرماندار یوتا ، گری هربرت ، وضعیت اضطراری و محدودیت های جدید COVID-19 را در سالت لیک سیتی ، یوتا اعلام کرد
فرماندار یوتا ، گری هربرت ، در این تصویر ثابت که از یک ویدیوی رسانه های اجتماعی در 8 نوامبر سال 2020 گرفته شده است ، وضعیت اضطراری جدید و محدودیت COVID-19 را در سالت لیک سیتی ، یوتا ، ایالات متحده اعلام کرد.

دفتر فرماندار ، UTA


مجموعه قوانین جدید آن نیز به شرط رعایت دستورالعمل های تست زنی و مسافت های اجتماعی ، به استراحت دو هفته ای برای فعالیت های فوق برنامه ، از جمله مسابقات ورزشی ، به استثنای مسابقات دبیرستان و مسابقات ورزشی درون مدرسه ای نیاز دارد. هربرت همچنین محدودیت هایی را در “اجتماعات گاه به گاه اجتماعی” فقط برای اعضای خانواده اعمال کرد.

این سفارشات از ساعت 13:00 به وقت محلی (MST) روز دوشنبه اجرا می شوند و تا 23 نوامبر ادامه دارند.

تا تاریخ 1 ژانویه ، کلیه دانشجویان دانشگاه های دولتی و خصوصی که حداقل یک کلاس در هفته به صورت حضوری شرکت می کنند ، باید از نظر COVID-19 هفتگی آزمایش شوند.

مقامات دولتی روز یکشنبه با ساکنان ایالات متحده تماس تلفنی با تلفن هایشان انجام دادند تا آنها را از آدرس تلویزیونی هربرت در توصیف دستورات مطلع کنند.

در اوایل روز یکشنبه ، مقامات بهداشتی یوتا خبر از بالاترین میزان در تعداد بستری شدن در ویروس کرونا و همچنین 2،386 مورد دیگر COVID-19 با افزایش همه گیر دادند. طبق گزارش وزارت بهداشت یوتا ، حدود 424 نفر روز یکشنبه با COVID-19 در بیمارستان بستری شدند. در روز جمعه ، تعداد بستری در بیمارستان 395 بیمار مبتلا به COVID-19 بود.

دفتر هربرت روز یکشنبه در بیانیه ای گفت که مأموریت استفاده از ماسک پس از 23 نوامبر “برای آینده قابل پیش بینی” تمدید خواهد شد.

میانگین موارد روزانه موارد جدید روزانه در یوتا به رکورد 2290 رسیده است. طبق آمارهای دولت ، در دو هفته گذشته میانگین مثبت بودن یوتا – درصد آزمایشات مثبت ویروس کرونا – از 18.5٪ به 20.6٪ رسیده است. حداقل 659 نفر در اثر ویروس کرونا جان خود را از دست داده و بیش از 132000 نفر به این ویروس آلوده شده اند.

یوتا همچنین تلاش خود را برای پیگیری تماس ها و آزمایش افراد جوانتری که معمولاً علائم ویروس کرونا ندارند ، از جمله آزمایش در دانشگاه ، آزمایش برای دانشجویانی که مشغول فعالیت های فوق برنامه هستند و در نهایت آزمایش در محل کار برای افراد افزایش می دهد. دفتر هربرت گفت در سن 35 سالگی و کمتر. وی گفت ، کارکنان گارد ملی یوتا به ردیابی تماس ها کمک خواهند کرد.

استاندار در بیانیه ای گفت: “برای ایجاد تفاوت واقعی در کاهش سرعت گسترش COVID-19 و تغییر وضعیت وحشتناک در بیمارستان های خود ، همه ما باید کارهای بیشتری انجام دهیم.” “این یک فداکاری برای همه ما است. اما هرچه سرعت گسترش را کاهش می دهیم ، برای کارگران بهداشتی که بیش از حد کار می کنند و به شدت به کمک ما نیاز دارند ، از اهمیت بالایی برخوردار خواهد بود.”

این خبر پس از آن صادر شد که بزرگترین اتحادیه معلمان یوتا روز جمعه خواستار فرماندار شد تا کلیه دبیرستانهای دولتی را به مناطقی منتقل کند که ویروس کرونا در آنها از راه دور زیاد است.

انجمن آموزش یوتا همچنین از هربرت خواست که تمام فعالیتهای فوق برنامه را که نمی توانند با دستورالعملهای فاصله اجتماعی در مناطق تسلیم بالا از شکرگذاری در طول تعطیلات زمستانی مطابقت نداشته باشند ، متوقف کند.

هربرت گفت که او نگران است که مردم از بیماری همه گیر خسته شده باشند و از ساکنان یوتا خواست تا شرایط استتار و فاصله اجتماعی را دنبال کنند.

ویروس کرونا برای بیشتر افراد علائم خفیف یا متوسط ​​ایجاد می کند ، اما برای برخی به ویژه افراد مسن و افرادی که از قبل با مشکلات سلامتی روبرو هستند ، می تواند باعث بیماری جدی یا مرگ شود.

[ad_2]

منبع: elitenews.ir