فروش آنلاین شکرگذاری به 5.1 میلیارد دلار رسید


به گفته Adobe Analytics ، مصرف کنندگان مبلغی رکوردی را صرف هدایای تعطیلات و سایر خریدهای شکرگذاری کردند و روز پنجشنبه 5.1 میلیارد دلار خرید آنلاین انجام دادند. این رقم جهش 22 درصدی نسبت به سال گذشته از مجموع 4.1 میلیارد دلار در روز است.

خرده فروشان کوچک و بزرگ هر دو از اولویت مصرف کنندگان نسبت به خریدهای داخل فروشگاه ، از هزینه های پایدار آنلاین بهره مند شده اند. به گفته Adobe ، در خلال شکرگذاری ، خرده فروشان بزرگ 233٪ افزایش فروش آنلاین را نسبت به میانگین فروش در ماه اکتبر گزارش کردند. خرده فروشان کوچکتر با درآمد 10 تا 50 میلیون دلار ، رشد 154 درصدی را تجربه کردند.

ویوک پاندیا ، مدیر ارشد دیجیتال برای گفت: “بسیاری از آنها هزینه های تعطیلات و همچنین هزینه های مهاجرت است. مردم می خواهند آنلاین خرج کنند تا مجبور به خرید نباشند و این می تواند رشد را تحریک کند.” Adobe Insights ، CBS MoneyWatch.


جنبش خرید ، متعلق به Black Friday در سیاه

04:43

برخی از مصرف کنندگان امید خود را برای معاملات بهتر حفظ می کنند جمعه سیاه، تجارت کوچک شنبه و دوشنبه سایبری.

ناتان بورو ، سردبیر معاملات وب سایت Wirecutter نیویورک تایمز ، که در حال تجزیه و تحلیل برنامه های خرده فروشان است ، به CBS Moneywatch گفت که مصرف کنندگان بسیاری از فروش های آنلاین را در فروشگاه ها پیدا می کنند.

وی گفت: “ما معتقدیم كه بیشتر موارد موجود در فروشگاه بصورت آنلاین در دسترس خواهد بود و این در تمام خرده فروشان عمده – Best Buy ، Target و Walmart وجود دارد.” “به نظر می رسد آنها سعی دارند رفتار خرید را به خرید آنلاین و خرید زودتر تشویق کنند ، به جای اینکه مردم را در همان روز به مغازه ها سوق دهند.”

Adobe منتظر است فروش جمعه سیاه تا به 10.6 میلیارد دلار برسد که 42٪ بیشتر از سال 2019 خواهد بود.

طبق گفته های Adobe Insights ، فرهنگ عامه منجر به برخی از روندهای فروش شگفت انگیز شده است. برای کاربرانی که به دنبال فعالیت در فضای باز هستند ، همراه با محبوبیت نمایشگاه Netflix ، Queen’s Gambit فروش اقلام مرتبط با شطرنج را 300 درصد نسبت به ماه قبل افزایش داد.


منبع: elitenews.ir

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*