[ad_1]

فلوریدا روز سه شنبه به سومین ایالت ایالات متحده تبدیل شد که بیش از 1 میلیون مورد تایید شده COVID-19 دارد. این درست یک روز پس از آن برگزار شد که ران دسانتیس ، فرماندار فلوریدا ، کنفرانس مطبوعاتی را محکوم کرد و مأموریت ماسکها را محکوم کرد و از مدارس خواست که برای یادگیری شخصی باز بمانند.

بر اساس اطلاعات دانشگاه جان هاپکینز و وزارت بهداشت فلوریدا ، ایالت سانشاین پس از گزارش روز هشت شنبه 8،800 مورد جدید ، به سنگ بنای تاریک رسید. فلوریدا بیش از 18،600 مورد مرگ را ثبت کرده است که چهارمین مورد در این کشور است.

تگزاس و کالیفرنیا دو ایالت اول هستند که به 1 میلیون مورد رسیده اند. این دو کشور در حال حاضر بیش از 1.2 میلیون مورد تایید شده دارند.

DeSantis ، یک جمهوری خواه ، مخالف پنهان کردن دستورات و تعطیل کردن مشاغل در همه گیر همه گیر ، حتی با جهش تعداد COVID-19 در کشور است. فلوریدا یکی از اولین کشورهایی بود که در اولین موج همه گیری و DeSantis بیشتر مشاغل را افتتاح کرد حاضر به بازگشت نیست وقتی پرونده ها مطرح شد

هفته گذشته ، دسانتیس دستوری را تمدید کرد که مانع جریمه مقامات محلی برای افرادی می شود که از ماسک زدن خودداری می کنند و توانایی آنها در محدود کردن ظرفیت در بارها و رستوران ها را محدود می کند.

فرماندار اولین کنفرانس مطبوعاتی خود را پس از نزدیک به یک ماه دوشنبه برگزار کرد. وی گفت که تعطیلی مدارس به دلیل ویروس کرونا “بزرگترین اشتباه بهداشتی در تاریخ مدرن آمریکا” است و او هنوز از این دستورات حمایت نخواهد کرد.

دسانتیس گفت: “من با دوره ها مخالف هستم.” “من فکر نمی کنم آنها کار کنند.” او گفت که هرگونه جریمه یا استثنا اضافی “کاملاً از میز خارج است”.

CDC و کارشناسان برجسته بهداشت عمومی گفتند که ماسک می تواند باشد موثرترین راه برای جلوگیری از شیوع COVID-19 – حتی بیش از یک واکسن احتمالی.

برخی از فرمانداران جمهوری خواه که در ابتدا با این مجوزها مخالفت می کردند ، از جمله کیم رینولدز از آیووا و گری هربرت از یوتا ، در نوامبر وقتی ایالات متحده این را دید ، دستورات سراسری را صادر کردند. بدترین ماه تا کنون برای موارد COVID-19 و مرگ و میر.

[ad_2]

منبع: elitenews.ir