[ad_1]

والمارت ، بزرگترین کارفرمای خصوصی کشور ، می گوید برای شش ماهه ویژه خود در ورمونت تقاضای کمک هزینه ویژه دولتی همه گیر برای کارگران نمی کند. ورمونت در اوایل سال جاری برنامه کمک هزینه ای را ترتیب داد تا کمک های مالی حداکثر 2000 دلار به کارمندان خط مقدم ایالت ، از کارکنان بهداشتی گرفته تا کارگران مواد غذایی ، کمک کند.

کمک های مالی که 1200 دلار برای کارگران نیمه وقت یا 2000 دلار برای کارمندان تمام وقت فراهم می کند از طریق صندوق های امداد ویروس کرونا به دولت پرداخت می شود و به حمایت مالی شرکت ها متکی نیستند. در بیانیه پنج سناتور ورمونت آمده است ، اما ایالت این برنامه را با الزام كارفرمایان به نمایندگی از كارگران خود ایجاد كرد ، تصمیمی كه برای “سادگی اداری” گرفته شد.

والمارت به CBS MoneyWatch گفت كه تصمیم گرفته است كه برای اعطای كمك مالی اقدام نكند زیرا خرده فروش قبلا بیش از 1.1 میلیارد دلار پاداش به بسیاری از افراد پرداخت كرده است. 1.5 میلیون کارگران در سراسر کشور به دلیل تلاش هایشان در همه گیر ویروس کرونا. وی گفت: هدف برنامه ورمونت “کمک به کارفرمایان کوچک و متوسط ​​در ایالت است که ممکن است قادر به پرداخت چنین پاداش نباشند” ، به گفته سخنگوی والمارت.

سناتورهای ورمونت تصمیم والمارت را “ظالمانه” خواندند. مایکل سیروتکین ، یکی از سناتورهایی که بیانیه را صادر کرد ، به CBS MoneyWatch گفت که این برنامه برای همه اندازه کارفرمایان است و او امیدوار است که والمارت در موقعیتی تجدید نظر کند که بیش از 1000 کارمند والمارت در ورمونت را از مزایای محلی محروم کند.

به گفته والمارت ، کارگر معمولی والمارت در ورمونت ساعت 14.48 دلار درآمد دارد.

وی گفت: “برای من شگفت آور است که آنها نمی خواهند با آن پول اضافی به کارمندان خود کمک کنند.” “این درست نیست.”

ورمونت درخواست هایی را از کارفرمایان برای اعطای کمک مالی تا 13 نوامبر یا تا زمانی که اعتبار دیگر در دسترس نباشد ، هر کدام که اول باشد ، می پذیرد.

موارد Coronavirus در ایالات متحده بیش از چهارشنبه به رکوردهای جدید رسیده است 102000 عفونت جدید ثبت شدند ، در حالی که تقریباً 122000 مورد جدید در روز پنجشنبه گزارش شد. بستری شدن در بیمارستانها در سراسر کشور نیز در حال افزایش است و حداقل 16 کشور رکورد زدند. به گزارش نیویورک تایمز ، گرچه ورمونت در اوایل ماه نوامبر ده ها مورد جدید را گزارش کرد ، اما در میان کمترین میزان سرانه در کشور است.

[ad_2]

منبع: elitenews.ir

ایندکسر

کولر گازی اقساطی