قطع برق در کالیفرنیا در حالی که ادیسون جنوبی کالیفرنیا 88000 مشتری را در مورد تهدید آتش سوزی در جنگل هشدار می دهد


فرشتگان – شرایط خطرناک آتش سوزی ، ادیسون ، کالیفرنیای جنوبی را بر آن داشت تا بیش از 88000 مشتری را در پنج شهرستان شکرگذاری قطع برق کند.

از اوایل صبح روز پنجشنبه ، ادیسون خاموشی را گزارش نکرد ، اما با توجه به خطر آتش سوزی ناشی از خطوط برق آسیب دیده از باد ، این شرکت حدود 1.8 درصد از 5 میلیون مشتری خود را هشدار داد که هشدارهای پرچم قرمز در مورد خطر شدید آتش سوزی می تواند برنامه ها را خنثی کند. آنها را برای وعده غذایی عالی

پیش بینی کنندگان هوا گفتند که انتظار می رود بادهای سانتا آنا در بیشتر روز در بیشتر جنوب کالیفرنیا توسعه یابد. طبق اعلام سرویس ملی هواشناسی ، این هوا در منطقه از شمال غربی لس آنجلس تا مرز مکزیک در آخر هفته تحت تأثیر قرار خواهد گرفت ، هوا و قدرت بستگی به موقعیت مکانی دارد.

باد سانتا آنا از داخل کشور به ساحل می وزد و شرایط مهار آتش سوزی را با ترکیبی از گیاهان خشک ، رطوبت کم و وزش های شدید هوا ، به ویژه در زیر گردنه های کوه و دره ها ایجاد می کند.

بادها معمول در پاییز ، اما در زمان های دیگر نیز ممکن است ، آتش سوزی فاجعه بار جنگل ها را شعله ور می کند.

وب سایت قطع برق ادیسون در جنوب کالیفرنیا خسوف حدود 39000 مشتری را در سن سن برناردینو ، بیش از 21000 نفر را در شهرستان لس آنجلس ، حدود 15000 نفر را در ونتورا و همچنین تعداد بیشتری را در این شهرستانها نشان داد. کنار رودخانه ، کرن و نارنجی.


آتش سوزی جنگل های بادآلود خواستار تخلیه است

02:28

صفحه دیگری در وب سایت شرکت انرژی پیوندهایی به تعداد معدودی از هتل های جنوب کالیفرنیا را ارائه می دهد که گفته می شود قیمت های “مشتریان طولانی مدت” ادیسون جنوبی را با تخفیف ارائه می دهند.

کالیفرنیا پیش از این یک سال فاجعه بار آتش سوزی در جنگل ها را تجربه کرده است که منجر به کشته شدن 31 نفر و آسیب دیدن یا تخریب 10400 سازه شده است.

علی رغم خطر ، CBS لس آنجلس گفت برخی از ساکنان از احتمال تعطیلات آخر هفته شکرگذاری ناراضی هستند.

شهردار آکوآنتا وارن از فواره در منطقه سن برناردینو گفت: “من امروز با افراد زیادی صحبت کردم و آنها خسته شده اند.” “این بسیار ناامید کننده بود … من احساس ساکنان را درک می کنم. من آن را احساس می کنم. ما واقعاً باید روش بهتری ارائه دهیم.”

وی به CBS Los Angles گفت كه آبنما غالباً بادی و در نتیجه خاموشی های قبلی تحت تأثیر قرار می گیرد ، و می گوید كه شركت انرژی “هرگز نمی دانست چه مدت قطعی برق ادامه دارد.”

وب سایت جنوب کالیفرنیا ، ادیسون ، می گوید این شرکت به دنبال روشن کردن چراغ برای تمام مشتریان در مناطق آسیب دیده است ، “به محض اینکه شرایط آب و هوایی اجازه می دهد ، و خدمه خطوط برق را بررسی کرده اند تا تأیید کنند که برای بازگرداندن برق ایمن نیست.”


منبع: elitenews.ir

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*