یکی از نکات حیاتی در تنظیم نرم افزار حسابداری ارزش این نرم افزارها می‌باشد که بسته به امکانات و خصوصیت هایی که نرم افزارها در اختیار ما می گذارند غالبا بها اون متغییر هست. در همین صفحه برای شما جدیدترین لیست قیمت نرم افزار سپیدار رو فراهم کردیم که می‌توانید نسبت به قیمت بسته های متفاوت نرم افزار سپیدار آگاه بشید.

نرم افزار حسابداری شرکتی سپیدار همکاران

سیستم نرم افزار حسابداری شرکتی سپیدار همکاران سیستم، شامل چهار بسته‌‌ی تولیدی، خدماتی، بازرگانی و پیمانکاری، برای نظارت سریع‌تر شرکت‌های کوچک طراحی شده است و متناسب با نیازهای این کسب‌وکارها، کاربری بسیار ساده‌ای دارد. سپیدار؛ بخش‌های عملیاتی حسابداری و مالی، تامین و خرید کردن و فروش و مشتریان را پوشش می‌دهد. نرم افزار حسابداری سپیدار همچنین شامل 10  سیستم می باشد.

خرید کردن نرم افزار سپیدار 

نرم افزار حسابداری سپیدار به عنوان یکی از بهترین و قوی ترین نرم افزارهای حسابداری در ایران مدام تلاش در حل مشکلات مدیریتی کسب و کارها داشته بنابراین یکی از نرم افزارهای حسابداری محبوب در ایران به شمار می‌رود.

مزیت کلیدی نرم افزار حسابداری سپیدار ماژولار بودن این نرم افزار است که مشتریان میتوانند با اعتنا به نیاز خودشان، خدماتشان رو اخذ کنند و این باعث میشه که با توجه به نیازشان هزینه بپردازند. همین باعث شده خرید کردن نرم افزار سپیدار برای همه مشاغل به صرفه باشد.

قیمت سپیدار 

به طور معمول برای فعالیت های کوچک علاوه بر امکانات و ویژگی نرم افزارهای حسابداری، قیمت این نرم افزارها هم از اهمیت ویژه ای برخوردار هست.  

کمپانی سپیدار سیستم همیشه برای کسب و کارها چه بزرگ چه کوچک بها خاصی قائل بوده است. از همین رو همیشه تلاش داشته که کمترین بها رو به جهت نرم افزارهاش در نظر بگیرد تا کل کسب و کارها در هر وسعتی بتوانند از ویژگی ها و امکانات همین نرم افزار بهره لازم را ببرند.اگر کسب و کار شما جزو مغازه ها می‌باشد بایستی از نرم افزار دشت به کار ببرید.

لیست قیمت نرم افزار سپیدار سیستم 

غالبا ارتقاء بها کمپانی سپیدار سیستم در اوایل هر سال هست. لیست قیمتی که ما به جهت شما آماده کردیم مربوط به خرداد سال ۱۴۰۰ می‌باشد. همین لیست همیشه در حال آپدیت شدن است و مدام می‌توانید بروز ترین لیست قیمت سپیدار را در این صفحه بازدید بکنید.

با استفاده از لینک بالا، لیست کاملی از امکانات و قیمت نرم افزار سپیدار را برای شما آماده کرده ایم و در انتها هم می‌توانید با فردی سازی و تعیین ویژگی های مورد نظرتان از بها نرم افزار حسابداری سپیدار به طور کامل اطلاع پیدا بکنید.

نرم افزار سپیدار شامل بخش های سیستم اصلی، زیر سیستم ها و امکانات جانبی می‌باشد که می‌توانید با اعتنا به نیاز و بودجه مد نظرتان امکانات متفاوت رو انتخاب کرده و خریداری کنید.

ایندکسر

کولر گازی اقساطی