[ad_1]

واشنگتن – کریس کربس ، یک مقام ارشد سابق امنیت سایبری در دولت ترامپ که پس از انتخابات نوامبر از قدرت برکنار شد ، روز یکشنبه گفت که “مدت زیادی است” که رهبران جمهوریخواه نتیجه رقابت های ریاست جمهوری را بپذیرند و جو بایدن را به عنوان منتخب تشخیص دهند. رئیس جمهور ، حتی همانطور که رئیس جمهور ترامپ ادعا می کند انتخابات علیه او تقلب شده است.

خربس ، رئیس آژانس امنیت سایبری و امنیت زیرساخت (CISA) ، در روبرو شدن با ملت گفت: “نتیجه انتخابات 2020 مشخص است.” کشورهای مهم مطمئناً در چند روز گذشته گواهینامه گرفته اند و در جلسه آینده کالج انتخابات در 14 دسامبر گواهینامه خود را ادامه می دهند. اما این مسابقه تمام شده است. ما باید برای 20 ژانویه و دولت بعدی آماده شویم. “

کربس مقامات جمهوری خواه را بخاطر ابراز مخالفت با ادعاهای آقای ترامپ مبنی بر پیروزی واقعی وی در انتخابات ریاست جمهوری ستود و گفت: “این کار درستی است”.

وی گفت: “من فکر می کنم سایرین باید تصدیق کنند که سیستم انتخاباتی قانونی بوده و به ویژه در پارلمان آنها نتایج و رقابت های خود را پذیرفته اند.” “من هیچ تفاوتی بین انتخابات ریاست جمهوری نمی بینم. مدتهاست که همه رهبران جمهوری خواه باید نتیجه این رقابت را بپذیرند و ادامه دهند و قبول کنند که جو بایدن رئیس جمهور منتخب است.”

پیش بینی می شد آقای بایدن در انتخابات ریاست جمهوری 7 نوامبر پیروز شود و در هفته های آینده ایالت ها نتایج انتخابات خود را تأیید کردند. روز جمعه وقتی کالیفرنیا نتایج انتخابات ریاست جمهوری را تأیید کرد ، بایدن 270 رأی انتخاباتی مورد نیاز وی را برای انکار دوره دوم آقای ترامپ پاک کرد.

رئیس جمهور منتخب همچنین شروع به شکل گیری تیم های امنیت ملی ، سیاست خارجی ، اقتصاد و مراقبت های بهداشتی ، معرفی نامزدها برای کابینه های منتخب و انتصابات کاخ سفید کرده است.

تدارکات مداوم آقای بایدن برای تصدی سکانداری دولت فدرال مانع از پافشاری آقای ترامپ بر ادعاهای بی اساس در مورد تقلب گسترده رای دهندگان و ادعاهای بی اساس وی در ایالت هایی که واقعاً از دست داده است ، نشده است. اختلافات حقوقی در مورد نتایج انتخابات که توسط مبارزات انتخاباتی آقای ترامپ برانگیخته شده است ، توسط دادگاه های فدرال و ایالت تا حد زیادی رد شده است ، قضات هیچ مدرکی برای اثبات ادعاهای مبارزات انتخاباتی پیدا نکردند.

كربس گفت حملات آقای ترامپ علیه تمامیت انتخابات ، از جمله انتخابات رالی در گرجستان روز شنبه “دموکراسی” را از بین می برند.

“هدف انتخابات ، همانطور که مقامات انتخاباتی اغلب می گویند ، تلاش برای متقاعد کردن بازنده است که آنها از دست داده اند. اما برای انجام این کار ، شما باید شرکت کنندگان مشتاق واسطه ای صادق داشته باشید. و ما فقط الان چنین چیزی را نمی بینیم. “

كربس گفت كه رهبران GP و مقامات ارشد امنیت ملی باید “بایستند تا نتایج را بپذیرند و پیش روند.”

وی گفت: “ما نمی توانیم اجازه دهیم این روند ادامه یابد ، قطعاً نه بعد از 20 ژانویه ، مطمئناً برای چهار سال آینده.” “هر جنبش” از دست رفته “به سادگی برای دموکراسی بسیار مخرب خواهد بود.”

به عنوان مدیر CISA ، كربس تلاش های امنیت سایبری را در انتخابات رهبری می كند. در بیانیه ای پس از انتخابات نوامبر ، CISA این مسابقه را “امن ترین مسابقه در تاریخ آمریکا” خواند و گفت که “هیچ مدرکی مبنی بر پاک کردن یا از دست دادن رای گیری ، تغییر آرا یا به خطر افتادن رای در هر سیستم رأی ندارد”.

به دنبال این بیانیه ، آقای ترامپ در توییتر خود خبر از اخراج كربس داد و گفت كه این بیانیه “بسیار نادرست” است.

[ad_2]

منبع: elitenews.ir

ایندکسر

کولر گازی اقساطی