[ad_1]

بسیاری از خانواده ها خاطرات خود را در آلبوم های عکس نگهداری می کنند. لئونارد لودر خود را در بایگانی شرکت نگهداری می کند. لودر گفت: “این برای من مانند یک خط حافظه است.” “همه آنچه که ما تا به حال داشته ایم و انجام داده ایم در اینجا یک یا دو نمونه است.”

leonard-lauder-1280.jpg
لئونارد لودر ، رئیس افتخاری و مدیر عامل سابق Estée Lauder.

اخبار CBS


در سن 87 سالگی ، لودر رئیس افتخاری و مدیر عامل سابق شرکت های Estée Lauder ، یک امپراتوری زیبایی 90 میلیارد دلاری است. لنارد با خنده گفت: “من به مردم می گویم من فروشنده رژ لب هستم.” “من چیزهای فروشی را دوست دارم.”

او هست به معنای واقعی کلمه یک صنعت را شکل می دهد

خبرنگار آلینا چو پرسید ، “شکلی از رژ لب که استفاده می کنم ، آن را ایجاد کردی؟”

“من کردم!” او پاسخ داد. “همه رژ لب گلوله ای استاندارد داشتند. بنابراین ، من یک تیغه ژیلت بلو گرفتم ، آن را برش دادم تا متناسب با لب های زن باشد.”

همه چیز 74 سال پیش با مادر نمادین او Este آغاز شد. لئونارد گفت: “یادم می آید که روی صندلی بلند آشپزخانه نشسته بودم و می دیدم که او روی کوره های اجاق را مخلوط می کند.

estee-lauder-1280.jpg
استی لادر.

اخبار CBS


وی به اصطلاح “کوزه های امید” خود را ابتدا در سالن های زیبایی در نیویورک فروخت و زنان را با نمونه های رایگان وسوسه کرد و به مدت سه دقیقه تغییر داد.

لئونارد گفت: “من هرگز ندیده ام کسی دوست داشته باشد زنان را به زیبایی خودش زیبا کند.” “این در خون او بود.”

این یک تجارت خانوادگی شد. شوهرش ، جوزف ، كتاب ها را نگه داشت و لئونارد جوان جعبه های گرد و غبار و روغن تمیزكننده را بسته بندی كرد. “ما یک کارخانه کوچک کوچک داشتیم و من می خواستم بعد از مدرسه ساعت 25 سنت به آنجا بروم و قصد کار داشتم.”

لودر پس از دانشگاه در نیروی دریایی ثبت نام کرد و در سال 1958 به این شرکت پیوست و با مادرش دفتر مشترک داشت. وی گفت: “من از طریق تلفن به او گوش می دادم و می فهمیدم.”

او در کتاب زندگی خود ، “شرکت من نگه می دارم: زندگی من در زیبایی” (تجارت هارپر) ، زندگی نامه ، تجارت و ادای احترام به مادرش ، در مورد درس های زندگی می نویسد.

لودر در خارج از کشور گسترش یافت. وی کلینیک را ایجاد کرد ، اقدامی پر خطر برای رویارویی با رقبا: “من گفتم که هرچه بزرگتر شویم ، رقابت بیشتری خواهیم داشت. من گفتم ،” چرا منتظر می مانیم شخص دیگری این کار را انجام دهد؟ ” خودم انجامش دادم. “

کار کردن امروزه این شرکت بیش از 25 مارک تجاری (از جمله Aramis ، DKNY ، لوازم آرایشی Donna Karan ، Michael Kors Beauty ، Origins و Tommy Hilfiger) را در اختیار دارد.

استه یک زندگی پر زرق و برق داشت. اما هر چه بزرگتر می شد ، این مبارزه شخصی او را پنهان می کرد. استه نیز مانند مادر و خواهرش به بیماری آلزایمر مبتلا شد. وی در سال 2004 ، در سن 97 سالگی درگذشت.

estee-lauder-office-620.jpg
خبرنگار آلینا چو با لئونارد لودر در دفتر مادرش ، استی لودر.

اخبار CBS


چو پرسید ، “چقدر سخت بود که به عنوان یک پسر تماشای مادرت که خیلی حیاتی است ، شروع به بدتر شدن کند؟”

“این کار بسیار دشواری بود. اما به یاد دارم که در کنار او بودم و همسرم ایولین وارد اتاق شد و گفت:” خوب ، ما در دفتر دلتنگ شما هستیم. “او به ایولین نگاه کرد و گفت:” من هم دلم برایت تنگ شده است. “

لودر میلیون ها دلار برای مبارزه با بیماری آلزایمر اهدا کرد ، این فقط یکی از دلایل معروف وی است. لودر گفت ، تمام درآمد او از این كتاب به امور خیریه اهدا خواهد شد.

the-company-i-keep-cover-harper-business-620.jpg

تجارت هارپر


“به ندرت من فقط به مردم پول می دهم و می گویم” تو این کار را می کنی “. من می خواستم کاری کنم که انسان دوستی ما چیزی را دگرگون کند. ”

این مجموعه دار هنری در طول عمر خود خبرهای امیدوار کننده آثار میلیارد دلاری کوبایی را در موزه هنر متروپولیتن نیویورک منتشر کرده است.

گالری: موزه هنر متروپولیتن یک میلیارد دلار هدیه هنری دریافت می کند

عشق لودر به هنر او را در یافتن عشق دوباره یاری کرد. پس از درگذشت همسر اول او ، اِولین ، در سال 2011 ، او با عکاس جودی گلیکمن ، دوست خانوادگی دیرینه ای که به تازگی شوهرش ، آل را از دست داده بود ، تماس گرفت.

جودی خندید ، “او هر روز صبح پیشنهاد می دهد.”

چو پرسید ، “لئونارد ، چرا این مسئله برای شما مهم است؟”

وی پاسخ داد: “زیرا من می خواهم هر روز عشقم را نسبت به او تقویت کنم.”

آنها در سال 2015 ازدواج کردند. او 76 ساله بود و او 81 ساله.

مدتی طول کشید تا “اوه ، واقعاً همین است؟ چه اتفاقی می افتد؟ گفت جودی “اوه ، خدای من ، آیا من واقعاً زندگی دیگری را شروع می کنم؟” “

چو گفت: “برخی ممکن است بگویند ،” می دانید ، نباید دوباره ازدواج می کردی؟ ”

لئونارد پاسخ داد: “من باید زندگی خود را با کسی تقسیم می کردم.”

جودی افزود: “این یک مرحله متفاوت از زندگی است.” “به همان اندازه هیجان انگیز و چالش برانگیز ، اما فقط به روشی کاملاً متفاوت و بسیار خاص.”

که در خود زندگی خاص ، لئونارد لودر می گوید که آخرین درس را آموخته است: همه چیز در موفقیت نیست.

چو پرسید ، “اگر مجبور شوید آن را بجوشانید و پیامی را در بطری بگذارید ، این چه چیزی است که می خواهید به خاطر بیاورید؟”

لئونارد پاسخ داد: “او گوش داد. همین.” “و او خوب بود! بله.”

“این است؟”

“این است.”


کارشناس را بخوانید:
داستان منشا Estée Lauder ، از “شرکتی که من پشتیبانی می کنم”


برای اطلاعات بیشتر:


داستانی به تهیه کنندگی میشل کسل. ویراستار: چاد کاردین.

[ad_2]

منبع: elitenews.ir

ایندکسر