[ad_1]

سئول – قانونگذاران کره جنوبی روز سه شنبه لایحه ای را تصویب کردند که به احتمال زیاد به ستاره های بزرگ پاپ این امکان را می دهد که خدمات اجباری ملی خود را به تعویق بیندازند ، و تصمیم دولت قبلی را که تهدید به محروم کردن بزرگترین صادرات فرهنگی کشور بود ، تغییر دهد. این خبر خوشآمد برای سپاهیان هفت نفره یک گروه پاپ از طرفداران سخت کوش در سراسر جهان است که روز سه شنبه موقعیت بی سابقه این گروه را در بالای جدول بیلبورد جشن گرفتند.

از آنجا که این کشور از نظر فنی هنوز در حال جنگ با کره شمالی است ، جنوب قوانینی دارد که معادل آنچه آمریکایی ها درباره یک پروژه نظامی تصور می کنند برابر است. همه مردان سالم کره جنوبی قبل از 28 سالگی باید حداقل 18 ماه در ارتش خدمت کنند.

استثناهایی برای افراد در مشاغل خاص وجود دارد ، از جمله ورزشکاران حرفه ای و حتی نوازندگان از ژانرهای غیر پاپ ، که سهم آنها برای کشور با ارزش است. همچنین برای متخصصان مجاز پزشکی و پزشکی تخفیف در نظر گرفته شده است. اما از این به بعد از تصمیمی که حدود یک سال پیش گرفته شده است از وزارت دفاع ، ستاره های پاپ پاس دریافت نمی کنند.

با این حال ، لایحه ای که روز سه شنبه توسط اکثریت قریب به اتفاق قانونگذاران کره جنوبی تصویب شد – فقط 2 نفر از 270 رای مخالف قانون – به این معنی است که پادشاهان “کی پاپ” به زودی می توانند خدمات ملی خود را به 30 سالگی موکول کنند. رئیس جمهور مون جه این در عرض چند هفته لایحه را امضا می کند.


تمرین های BTS برای “Boy With Luv” تمرین رقص و کوروگرافی را انجام می دهد

03:34

طبق این قانون ، معافیت از به تعویق انداختن به نوازندگان موسیقی پاپ برنده جوایز تعلق می گیرد و بنابراین واجد شرایط دریافت توصیه رسمی از وزارت فرهنگ ، ورزش و گردشگری هستند.

اگرچه تعطیلات 18 ماهه شغلی ناچیز به نظر می رسد ، اما برای پسران کره جنوبی این نکته در نام است: آنها پسر هستند ، نه مرد. نشاط جوانی بخشی از تصویری است که K-pop با موفقیت باورنکردنی – و رو به رشد – در سراسر جهان فروخته است.

سربازی اجباری برخی از معاصران BTS را محکوم کرد. سوپر جونیور ، پسری 13 ساله ، در حالی که تمام اعضای آن در سنین مختلف به تعهدات ملی خود عمل می کردند ، 10 سال تحصیل را رها کرد. همه آنها سال گذشته به خدمت خود پایان دادند ، اما 13 نفر به دلایل مختلف به 10 نفر تقلیل یافتند و رعد و برق قبلی آنها ناپدید شد.

BTS اجرا می کند
BTS در 15 مه 2019 در نیویورک در “Good Morning America” ​​اجرا می کند.

نوام گالی / گتی


شکی نیست که پسران به طور پیش فرض تاریخ انقضا دارند ، بنابراین بسته بندی چنین موفقیت مستمری قبل از رسیدن اعضا به 30 یک هدف منطقی است. این قطعاً همان کاری است که BTS انجام می دهد.

در صورت عدم اجرای قانون جدید حداقل یک عضو این گروه ، ژن 27 ساله ، باید از امسال لباس های ابریشمی خود را با لباس های ارتش جایگزین کند.

اهمیت این گروه برای تصویر و اقتصاد کره جنوبی بسیار دشوار است. این در مورد نمایندگانی که روز سه شنبه با تصویب قانونی که آنها به طور غیررسمی “لایحه BTS” نامیده اند رأی دادند ، از دست نرفت.

Noh Woong-rae ، نماینده حزب حاکم دموکرات ، ماه گذشته خاطر نشان کرد که اولین موفقیت گروه در بزرگترین نمودار موسیقی جهان ، Billboard Hot 100 ، در ماه اوت حدود 1.7 تریلیون بوی بد (1.5 میلیارد) را به ارمغان آورده است. دلار) در اقتصاد کره جنوبی.

پسران BTS همچنین باعث افتخار همکاران کره ای خود به روش مادی کمتری شدند. روز دوشنبه ، آنها سومین بیلبورد شماره 1 خود را منتشر کردند و این اولین آهنگی بود که با آواز ، که بیشتر به کره ای خوانده می شود ، به آن رتبه رسیده است.

بیلبورد خاطرنشان کرد که BTS “به نتیجه رسید اولین سه شماره 1 سریعتر از هر اقدامی بعد از بیتلز ، که سه نمودار اول خود را فقط در دو ماه و سه روز ارائه دادند.

آخرین شماره 1 آنها روز سه شنبه ، همراه با تصویب لایحه توسط قانونگذار ، توسط یکی دیگر از اعضای حزب پیشرو حزب دموکرات ، وونگ-ری رو ، که در یک پست فیس بوکی اشاره کرد که BTS “همچنین حکم فرهنگ هوگوان را دریافت کرد شایستگی در سال 2018 … که اکنون امکان به تعویق انداختن خدمت سربازی آنها را فراهم می کند. “

اکنون انتظار می رود که پسران BTS مجاز باشند خدمات خود را در ارتش به تعویق بیندازند و تحت فرماندهی طرفداران خود که از قضا معروف به ارتش هستند ، باقی بمانند.

گزارش Tucker Reals از CBSNews.com در لندن در این ماجرا سهیم است.

[ad_2]

منبع: elitenews.ir