[ad_1]

لبرون جیمز ، ستاره NBA ، خواهان عدالت پس از تیراندازی مرگبار خواهر مدیر عامل کلیولند کاوالیرز در زادگاه جیمز شد. اریکا ویمس 37 ساله روز دوشنبه در خانه خود در آکرون ، اوهایو پیدا شد.

پلیس محلی گفت که افسران متوجه شدند ویمس در ساعت 3 بعد از ظهر روز دوشنبه پس از حاضر نشدن در خانه یکی از دوستانش ، با زخم های واضح به گلوله پاسخ نمی دهد. در صحنه حادثه مشخص شد كه او مرده است. دنیس دی ناپولی ، متخصص پزشکی Summit County ، مرگ او را به عنوان یک قتل اعلام کرد.

“خواهر برادرم آخر هفته گذشته در خانه خود کشته شد! خانواده برادرم نیاز به پاسخهایی دارند که چرا و توسط چه کسی. شهر من ، من به شما نیاز دارم که به محل کار خود بروید و بفهمید چه کسی این کار وحشتناک و شرم آور را انجام داده است. و چیزی نفرت انگیز برای چنین فرشته ای دوست داشتنی و دوست داشتنی ، “روز چهارشنبه در توییت جیمز نوشت.

جیمز دوست صمیمی ویمز و برادرش براندام ویمز ، مدیر اطلاعات کلیولند کاوالیرز است. براندون ویمس بازتوییت پست جیمز ، به اشتراک گذاری عشق او به جیمز و خواهرش را “خاص و محبوب همه” خواندن. در اینستاگرام ، وی احترام طولانی تری به خواهرش ارسال کرد. وی نوشت: “چرا کسی می خواهد این کار را با شما انجام دهد؟” “من خیلی عصبانی ، غمگین و دلشکسته ام. زندگی من بدون تو هرگز مثل گذشته نخواهد بود.”

ویمز توسط خانواده و دوستانش به عنوان زنی مهربان و سخاوتمند شناخته می شد که همیشه آماده کمک به دیگران بود. اریکا بنکس ، دوست قدیمی ویمز ، به CBS WOIO گفت که این زن “قلب طلا” دارد.

کوبی آلتمن ، مدیر کل کاوالیرز در بیانیه ای گفت که این سازمان از اطلاع از مرگ ویمز “بسیار ناراحت و ناراحت است”. “قلب ما به خاطر این عمل بی معنی سنگین و پر از درد است. ما عمیقاً به براندون ، تمام خانواده ویمز ، عزیزانشان و جامعه آکرون تسلیت می گوییم. ما در این دوران بسیار دشوار در کنار براندون خواهیم بود و کمک ها و منابع خود را ارائه می دهیم. برای یافتن عدالت برای اریکا. “

اگرچه پلیس هنوز مظنونان را شناسایی نکرده است ، تحقیقات همچنان ادامه دارد.[ad_2]

منبع: elitenews.ir

ایندکسر