لوازم ماسک N95 در COVID-19 کم می شود


برخی از مراکز بهداشتی درمانی در ایالات متحده به اندازه کافی ماسک صورت ندارند ، زیرا موارد COVID-19 در سراسر کشور در حال افزایش است و تولیدکنندگان برای افزایش تولید تجهیزات محافظت شخصی در حال اضافه کاری هستند.

روز چهارشنبه ، ایالات متحده حداکثر جدیدی را برای موارد روزمره ویروس کرونا ، v بیش از 100000 عفونت جدید و حداقل 16 کشور نیز رکورددار تعداد بیماران بستری شده در COVID-19 هستند. بیش از 120،000 مورد در روز پنجشنبه ثبت شد، 20٪ فقط در یک روز پرش می کنند.

تولیدکنندگان ماسکهای موسوم به N95 – که م theثرترین وسیله برای محافظت در برابر قطرات موجود در هوا محسوب می شوند – برای تأمین تقاضای بیمارستانها تلاش می کنند خانه های سالمندان و دیگر مراکز بهداشتی ، و همچنین مشاغل در بخشهای دیگر ، که اکنون آنها را ملزم به محافظت از کارگران و مردم می کند.

3M Company ، بزرگترین سازنده محلی ماسک های N95 که حداقل 95٪ از ذرات بسیار کوچک ، از جمله ویروس ها را فیلتر می کنند ، به CBS MoneyWatch گفت که “تقاضای PPE در ایالات متحده و سراسر جهان بیش از میزان عرضه برای کل صنعت است. “

سخنگوی شرکت گفت ، برخی از مشتریان بهداشت 3M 20 برابر مقدار PPE مورد نیاز خود را قبل از همه گیری استفاده می کنند. 3M همچنین از مشتریان جدیدی که قبلاً هرگز از آنها استفاده نکرده اند ، از دستگاه تنفس درخواست می کند. برخی از تأمین کنندگان از جهش فروش در کشورهایی که شیوع COVID-19 در حال افزایش است خبر می دهند.

حتما بخوانید:
باربری اثاث کشی بلوار تعاون

سخنگوی گفت ، تولید ماهانه دستگاه تنفس N95 فقط در ایالات متحده از 22 میلیون در سال 2019 به 95 میلیون در پایان سال 2020 افزایش می یابد. در سطح جهانی ، تا پایان سال 2020 ، این شرکت 2 میلیارد دستگاه تنفس تولید می کند.


ماموریت 2 نوجوان در کالیفرنیا برای دریافت PPE برای همه …

03:50

این هنوز کافی نیست: نه ماه پس از همه گیری ، تولیدکنندگان هنوز تعداد ماسک های قابل خریداری را محدود می کنند ، از جمله برای بیمارستان ها.

بازگشت به همان جایی که شروع کردیم

طبق گفته کارشناسان و برخی از ادارات بهداشتی دولتی ، در مراکز بهداشتی درمانی ، به طور معمول ، امکانات باید حداقل 90 روز ماسک داشته باشند. اما بسیاری نمی توانند.

MidMichigan Health ، یک سیستم بهداشتی غیرانتفاعی در میشیگان ، فقط ماسک هایی با ارزش حدود 30 روز در دست دارد.

“ما در این مرحله نمی توانیم به یک عرضه 90 روزه برسیم زیرا تقاضا در سراسر کشور در حال افزایش است ، که در واقع درست در فوریه پس از شروع همه اتفاق افتاد.” گفت جف واگنر ، معاون رئیس مدیریت مواد در MidMichigan Health.

با افزایش تعداد موارد ، عرضه سه ماهه ایده آل خواهد بود. واگنر گفت: “اگر بتوانیم به آنجا برویم ، می توانیم برای مدتی از طوفان خارج شویم. عرضه 90 روزه محصولات با كیفیت من را بسیار خوشحال خواهد كرد.”

اما تعداد روز افزون پرونده های قضایی در میشیگان می تواند امنیت کالا را دشوارتر کند. وی افزود: “این فقط سخت تر و سخت تر خواهد شد.”

MidMichigan ، با بیمارستان ها ، اقدامات پزشکی ، مراقبت های اورژانس و سایر مراکز سرویس دهنده 938،000 میشیگاندر ، با ضد عفونی ماسک های موجود ، با استفاده از نور ماورا UV بنفش برای افزایش مفید بودن ، این کمبود را برطرف می کند.

Aui Federgruen ، یک متخصص مدیریت تولید و زنجیره تأمین و استاد دانشکده بازرگانی دانشگاه کلمبیا در نیویورک ، گفت: “روش های ایمنی برای ضد عفونی ماسک وجود دارد ، اما زمان زیادی طول می کشد. این به هیچ وجه راه حل ایده آل نیست.”

مکان باریک در تولید

برخی از دلایل مشکلات در تولید از فرآیند پیچیده ای که ماسک های دارای گواهینامه N95 تولید می کنند ناشی می شود. اگرچه قیمت ها بسته به مقادیر خریداری شده متفاوت است ، اما به گفته فروشندگان ، خریداران انتظار دارند بین 50 سنت تا یک دلار برای دستگاه تنفس پرداخت کنند.

فدرگروئن گفت: “این یک عنصر بسیار دشوار برای تولید است ، به ویژه فیلتر اصلی. این به ماشین آلات تخصصی نیاز دارد که بسیار گران هستند.”

برایان والین ، که وقتی در ابتدای شیوع بیماری همه گیر مجبور به ماندن در خانه شد ، کار خود را به عنوان یک متخصص جراحی خشک کرد ، در تلاش است تا نیازهای ماسک در بیمارستان ها را برآورده کند. از ماه اوت ، شرکت وی ، Protective Health Gear در پترسون ، نیوجرسی ، ماسک های N95 مورد تایید CDC را تولید و فروش می کند.

این شرکت اکنون می تواند تا 1.4 میلیون ماسک در ماه ایجاد کند و قصد دارد تولید خود را تا پایان سال افزایش دهد.

والین گفت: “ما احساس می كنیم كه تماس های تلفنی و نامه های الکترونیكی با از بین رفتن شماره پرونده ها تشدید می شود.” “ما هنوز فروخته نشده ایم ، اما باید تولید را افزایش دهیم.”


پرستار می گوید دسترسی PPE به ترامپ “پراکنده” است

02:37

بر اساس گزارشی از وال استریت ژورنال ، مقامات بهداشتی در مونتانا ، نیومکزیکو و وایومینگ نیز انتظار دارند در هفته های آینده با افزایش موارد و افزایش تقاضا برای ماسک ، منابع مورد نیاز برای مواد سفت و سخت شود.

اضافی ، هزاران خانه سالمندان بر اساس گزارش اخیر گروه منافع عمومی آمریکا ، کمبود PPE ، از جمله ماسک را ذکر می کند. گروه حمایت از مصرف کننده.

بر اساس این گزارش ، در ماه آگوست ، هفت ماه پس از همه گیری ، 20٪ از خانه های سالمندان کمتر از یک هفته یک یا چند نوع PPE تأمین کرده اند. که با توجه به استانداردهای صنعت کمبود اساسی است.

ترزا موری و جیمی فریدمن از گروه Frontier ، نویسندگان مشترک این گزارش ، PIRG آمریکایی ، نوشتند: “این بسیار مهم است زیرا شیوع آن می تواند منابع آنها را در طی یک یا دو روز از بین ببرد.”

سطح “ناخوشایند” سازمان

Federgruen از کلمبیا می گوید که بخشی از این مشکل مقایسه منابع PPP با تقاضا در ایالات متحده است. “سطح سازمان از نظر دانستن اینکه مردم کجا هستند و با چه کسانی می توانیم در سراسر جهان قرارداد بگیریم ، ناخوشایند است. هنوز در ابتدای راه است. شروع کردن

مایک بوون ، نایب رئیس Prestige Ameritech ، که مقادیر زیادی ماسک N95 را به توزیع کنندگان بیمارستان می فروشد ، از جمله تامین کننده هایی است که در واقع مازاد در دست دارد ، کارکنان خود برای افزایش تولید ماسک بیش از سه برابر کرده است.

وی گفت: “ما به دنبال بیمارستانهای بیشتری هستیم كه دچار مشكل شده باشند. اگر بیمارستانهایی وجود داشته باشد كه به شدت به ماسك تنفسی احتیاج دارند ، آنها را در اختیار داریم. ظرفیت مازاد N95 و سپرهای چهره داریم.”


منبع: elitenews.ir