[ad_1]

حداقل چهار تیم NBA اجازه نمی دهند طرفداران ماه آینده به میادین برگردند زیرا ویروس کرونا در ایالات متحده به شدت افزایش می یابد. NBA پیغام فرستاده شد یادداشت چهارشنبه با پروتکل به 30 تیم دارای بازارهای واجد شرایط برای میزبانی از هواداران.

این یادداشت نیاز به تیم ها دارد تا در 30 فوت زمین دادگاه هوادار داشته باشند تا آزمایش ویروس کرونا ویروس منفی را ثبت کنند دو روز قبل از بازی یا یک آزمایش سریع در روز بازی انجام دهند ، Athletic Sham Charania چهارشنبه اعلام کرد. تیم ها واجد شرایط حضور در 50٪ طرفداران خواهند بود اگر همه آنها تست منفی داشته باشند – یا اگر سطح مثبت در منطقه 3٪ یا کمتر باشد و تعداد هفت روز متوسط ​​موارد جدید به ازای هر 100،000 نفر 10 یا کمتر باشد. ، به گفته چارانیا.

چارانیا افزود: همه طرفداران بالای دو سال باید ماسک بزنند ، فاصله اجتماعی داشته و از نظر علائم معاینه شوند. تیم ها این فرصت را دارند که پلکسی گلاس را پشت نیمکت ها نصب کنند.

بعداً لس آنجلس لیکرز اعلام کرد که “تا اطلاع ثانوی” هنگام بازگشت فصل NBA در 22 دسامبر ، به طرفداران نخواهد رفت. قهرمانان حاکم در NBA آنها با استناد به دستورالعمل های مقامات بهداشتی ایالتی و محلی عجله کردند و این ایده را بستند.

“سلامتی و ایمنی طرفداران ، بازیکنان ، کارکنان و جامعه از اولویت های اصلی ما است و ما به همکاری با مقامات دولتی و محلی ادامه خواهیم داد تا طرحی را برای استقبال ایمن هواداران از مرکز STAPLES مطابق با دستورالعمل های محلی ، ایالتی و محلی ارائه دهیم. از NBA ، “تیم گفت.

فینال NBA لیکرز
لیکرز یازدهم اکتبر سال 2020 را جشن می گیرد.

مارک J. Terrill / AP


به همین ترتیب ، بروکلین نت روز پنجشنبه به CBS News گفت که آنها از دستورالعمل های دولتی پیروی می کنند که به هواداران یا مخاطبان زنده اجازه نمی دهد در اماکن ورزشی حضور یابند ، حتی اگر در فضای باز باشند. سخنگوی مدیسون اسکوئر گاردن ، عرصه ای که نیویورک نیکس در آن بازی می کند ، گفت آنها نیز همین کار را می کردند.

Portland Trailblazers به ​​CBS News گفت که آنها همچنین به هواداران مرکز Moda اجازه نمی دهند فصل را در NBA شروع کنند. تیم گفت: “ما به رهبری خود ادامه خواهیم داد و خوشبین هستیم که با پیشرفت فصل شرایط بهبود می یابد.” .

برخی از تیم ها در نظر دارند هواداران را در میادین قرار دهند. اورلاندو مجیک ، گلدن استیت واریورز و کلیولند کاوالیرز به CBS News گفتند که هنوز تصمیمی یا اعلامی ندارند.

اسکات توملین ، مدیر ارتباطات بسکتبال در دالاس ماوریکس ، به CBS News گفت: “ما در حال بررسی همه سناریوها هستیم ، در حالی که امنیت بازیکنان ، کارکنان و هواداران اولویت اصلی ما است.”

پادشاهان در بیانیه ای گفتند كه “اوضاع ویروس کرونا را كه به سرعت در حال تحول است ، از نزدیك رصد می كنند”.

“ما همچنین با مقامات بهداشت عمومی محلی و محلی و متخصصان پزشکی در حال کار هستیم تا پروتکل های ایمنی و بهداشتی را به منظور استقبال هواداران برای حضور در مرکز طلایی 1 برای فصل آینده به محض اجازه تدارکات بهداشت ایالتی و شهرستانها ، تهیه کنیم.” گفت تیم.

اوکلاهما سیتی تندر در اوایل هفته جاری اعلام کرد که تعداد محدودی طرفدار در Chesapeake Energy Arena اجازه می دهد. اقداماتی که باید انجام شود شامل فاصله شش فوت بین گروه مهمان ، ماسک صورت لازم ، اسکن بلیط های سلف سرویس و روش های ضد عفونی در سراسر ساختمان است.

فصل آینده رویکردی متفاوت از NBA در طی همه گیر شدن خواهد بود. لیگ به اصطلاح سازماندهی می کند حباب در دنیای والت دیزنیکه بسیاری آن را موفقیت آمیز دانستند زیرا هیچ بازیکنی تست مثبت نداد و موفق به گذراندن ماه ها بازی در بسکتبال شد عملا نه وقفه ها این لیگ اکنون با تصمیمات سختی روبرو است زیرا این کشور شاهد کشته شدن تقریباً یک چهارم میلیون آمریکایی توسط ویروس کرونا بوده است و بیش از 10.000.000 مورد در ایالات متحده وجود دارد.[ad_2]

منبع: elitenews.ir

ایندکسر