مادربزرگي كه به طور اتفاقي نوجواني را كه نمي دانست به شام ​​شكرانه دعوت كند ، پنجمين سالگرد تولد خود را پس از از دست دادن همسرش به COVID-19 با او جشن مي گيرد.


مادربزرگ به طور اتفاقی یک نوجوان را برای شکرگذاری به شام ​​دعوت کرد چهار سال پیش و از آن زمان بعید است که دوستان تعطیلات را با هم تقسیم کنند. اما امسال ، به دلیل همه گیری ویروس کرونا ، این زوج کمی متفاوت جشن گرفتند – و یک میز خالی روی میز بود.

در سال 2016 ، واندا دنچ سعی کرد نوه های خود را در جریان برنامه های آینده خانواده برای تعطیلات قرار دهد و سعی کرد برای نوه خود پیامکی ارسال کند. اما جمال هینتون ، که در آن زمان دانش آموز 17 ساله دبیرستان بود و كاملاً با دنچ غریبه بود ، متن را دریافت كرد.

بعد از اینکه دو نفر از اهالی آریزونا متوجه این اشتباه شدند ، هینتون پرسید که آیا می تواند “هنوز هم بشقاب را بگیرد” عکسهای صفحه ای که او در توییتر منتشر کرد. دنچ پاسخ داد ، “مطمئناً شما می توانید. این همان کاری است که مادربزرگ ها انجام می دهند … آنها به همه غذا می دهند.”

هینتون گفتگوی شیرین را در شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشت و ماجرا به سرعت ویروسی شد. از آن زمان ، آنها جشن شکرگذاری را با هم برگزار می کنند ، همیشه عکس گرفتن و فیلم برداری، به لذت بسیاری ، دنبال داستان خود.

امسال ، این سنت سالانه فاقد یک فرد بسیار مهم است – شوهر دنچ ، لونی. KPHO-TV وابسته به CBS گزارش داد که او در بهار امسال از ویروس کرونا درگذشت. وی افزود: واندا در آخرین لحظات خود موفق شد با او باشد.

هینتون در توییتر اعلام کرد در اول آوریل که لونی و واندا آزمایش COVID-19 مثبت داشتند. در آن زمان ، او گفت كه لوني “در بيمارستان است كه با COVID و ذات الریه مبارزه می كند.” یک هفته بعد ، هینتون در توییت خود نوشت “لونی شکست خورد”.

به گزارش نیویورک تایمز ، دنچ و هینتون خطرات برگزاری شکرگذاری را در یک بیماری همه گیر در نظر گرفتند ، با توجه به اینکه آیا آنها می توانند راهی برای اتحاد روز قبل از دیدار با خانواده های خود بیندیشند. به گفته نیویورک تایمز ، در پایان ، آنها نتیجه گرفتند که خطر بسیار زیاد است.

به گزارش KPHO ، به احترام لونی ، دوستان در عوض جمعه گردهمایی کوچکی برگزار کردند. دنچ ، نوه واقعی او ، دخترش ، هینتون و دوست دخترش ، میکائلا ، برای یک وعده غذایی زودهنگام شکرگذاری جمع شدند. این رویداد بود کنتراست تیز از جشنهای بزرگتر سالهای گذشته.

دنچ به KPHO گفت: “من نمی خواستم شکرگذاری را با جمال از دست بدهم.” “امسال قطعاً با تمام سالهای گذشته متفاوت است.”

به احترام لونی ، یک صندلی خالی و یک شمع روشن بالای میز گذاشته بودند. شوهر محبوب همیشه قبل از جشن ضیافت می گفت ، بنابراین امسال دنچ نماز را هدایت کرد.

دنچ در حالی که همه دور میز نشسته بودند گفت: “از همه نعمت ها متشکرم و از اینکه لونی را در زندگی من داشتم بسیار سپاسگزارم.” “دلم برای او تنگ شده است ، اما می دانم که او مکان خوبی است. به همین دلیل من شما را برای همه در اینجا دوست دارم و یک شکرگذاری عالی دارم. آمین.”

هینتون همچنین می خواست طی آن پیامی برای لونی ارسال کند جشن هاوی گفت: “من فقط می خواهم به شما تبریک بگویم ، متشکرم که از روز اول با آغوش باز از من در خانه استقبال کردید.”

CDC در روز پنجشنبه از آمریكایی ها خواست كه در طول تعطیلات به دلیل افزایش ویروس كرونا ، مسافرت نكنند. توصیه های به روز شده آژانس می گوید که امن ترین راه برای گذراندن روز “خانه در کنار افرادی است که با آنها زندگی می کنید”.

این راهنما اضافه کرد: “ملاقات با خانواده و دوستانی که با شما زندگی نمی کنند ممکن است احتمال ابتلا به آن یا آنفولانزا را افزایش دهد.” “مسافرت می تواند شانس دریافت و توزیع COVID-19 شما را افزایش دهد. به تعویق انداختن سفر و ماندن در خانه بهترین راه برای محافظت از خود و دیگران در سال جاری است.


CDC اصرار دارد که برای تعطیلات سفر نکند

03:46
منبع: elitenews.ir

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*