مادربزرگ 75 ساله و نوه اش با هم از دانشگاه فارغ التحصیل می شوند


بسیاری از مراسم فارغ التحصیلی در زمان متفاوت به نظر می رسد کووید -19. اما از نظر ملودی اورموند ، او به دلیل همکلاسی ای که در کنارش فارغ التحصیل شد ، متفاوت به نظر می رسید: مادربزرگش ، پت اورموند ، 75 ساله.

هر دو به دانشگاه تنسی در چاتانوگا رفتند – و با هم فارغ التحصیل شدند.

پت به CBS News گفت که او قبلاً به دانشگاه رفته بود ، اما فقط چند اعتبار زیر کمرش بود. در سال 2017 ، او بازنشسته شد و باید خسته شود. آن زمان بود که ملودی به او پیشنهاد داد در مدرسه ثبت نام کند.

ormond1-2.jpg
پت و ملودی در مراسم تحلیف جمعه 20 نوامبر سال 2020 در دانشگاه تنسی در چاتانوگا قدم زدند.

آنجلا فاستر / دانشگاه تنسی در Chattanooga


“او همیشه دوست داشت که درس بخواند. من فقط فکر کردم ، با من به دانشگاه بیایید!” ملودی به CBS News گفت. این جوان 22 ساله اکنون به عنوان دانشجوی دبیرستان به دانشگاه تنسی نقل مکان کرده است و از آنجا که پت همچنین دارای برخی از اعتبارات بود ، آنها در همان سطح هستند.

ملودی گفت: “من مثل این بودم که” خوب ، ما در همان زمان کار را تمام خواهیم کرد ، این عالی است “. پات کمی قانع کننده تر طول کشید تا سوار شود.

نوه گفت: “بخشی از اینكه من او را متقاعد كردم این بود كه به او گفتم كه به عنوان مادر سالار ، او وظیفه دارد برای همه ما ، سایر زنان خانواده الهام بخش باشد.”

بعد از اینکه پت متوجه شد در دسترس است ، تصمیم گرفت که ثبت نام کند. او همیشه به باستان شناسی علاقه داشت ، بنابراین انتخاب کرد که یک انسان شناس باشد.

ملودی روانشناس بود ، بنابراین این دو در دانشگاه خیلی با هم کنار نمی آیند. اما پت دوستانی پیر و جوان پیدا کرد.

وی افزود: “برخی از تازه واردانی که دبیرستان را بلافاصله رها می كنند و از من می پرسند چرا به مدرسه می روی؟” وی گفت: “از دانش آموزان مسنی که حسابرسی را انجام داده اند.” “البته ، من سعی کردم به آنها تأکید کنم ،” شما در حال حاضر فرصتی برای تحصیل دارید.

پت گفت که او به عنوان یک انسان شناس ، سفرهای زیادی را انجام می داد و در طی آن همکلاسی ها به او کمک می کردند تا حرکت کند.

ملودی گفت هر وقت فرصتی پیدا کرد درباره مادربزرگش در دانشگاه صحبت می کند. وی گفت: “من همیشه می دانستم که به دانشگاه می روم ، همیشه امیدوارم که فارغ التحصیل شوم. اما هرگز انتظار نداشتم نانا آنجا باشد و کنار من باشد.”

البته بسیاری از دانش آموزان به سفر آموزشی پت علاقه مند بودند. آنها از من سال می کردند ، “خوب ، فکر می کنی مادرم می تواند به دانشگاه برگردد؟” من می گفتم ، “خوب ، می دانید ، اگر توانایی پرداخت این هزینه را داشته باشد ، دلیلی ندارد که این کار را نکند.”

patmelody7.jpg
پت و ملودی با هم مدرسه را شروع کردند و به موازات فارغ التحصیل شدند.

پت اورموند


مادربزرگ گفت چندین سالخورده در دانشگاه وجود دارد. این به این دلیل است که دانشگاه تنسی برای دانشجویان 65 سال به بالا در هر ترم فقط 70 دلار هزینه می کند. از نظر پت ، كه گفت كه او همیشه در اولویت قرار دادن فرزندان و نوه های خود بوده است ، این باعث تغییر بازی شده است.

پس از بیش از سه سال کار سخت ، پت و ملودی فارغ التحصیل شدند. این مدرسه ماه گذشته مراسم فارغ التحصیلی از راه دور اجتماعی را برگزار کرد و میهمانان به طور حضوری مجاز نبودند. خوشبختانه برای پت و ملودی ، آنها هرکدام از اعضای خانواده خود را برای جشن گرفتن داشتند – یکدیگر.

در فارغ التحصیلی و زندگی ، مادربزرگ و نوه کنار هم هستند. پت گفت که او بدون ملودی نمی تواند این کار را انجام دهد. وی گفت: “او وقتی به آن احتیاج داشتم به من انگیزه می داد.”


منبع: elitenews.ir

حتما بخوانید:
دکتر می گوید که مصونیت گله COVID-19 هنوز آماده نیست زیرا ایالات متحده برای توزیع واکسن آماده می شود