[ad_1]

ساکن واشنگتن ، جین دیکسون در غم مرگ دختر 19 ساله اش بود ، وقتی کلاهبردارانی که خود را به عنوان پرورش دهنده سگ معرفی می کردند ، از غم و اندوه او برای هزاران دلار باج دهی کردند.

بر اساس گزارش جدید دفتر بهتر تجارت ، شکایات مربوط به کلاهبرداری حیوانات خانگی نسبت به سال گذشته تقریباً دو برابر شده است و آمریکایی ها بیش از 2 میلیون دلار ضرر کرده اند. کلاهبرداران از افرادی که تنها یا ناامید هستند بهره می برند و نه تنها خسارت مالی به بار می آورند یک شکستگی واقعی قلب.

دیکسون ، یکی از بسیاری از آمریکایی های گرفتار شده ، در حال جستجو بود همراه سگ برای کنار آمدن با از دست دادن شارلین 19 ساله که پس از جراحی زانو در سال 2019 درگذشت.

1606924249590.png
ژان دیکسون به دنبال توله سگی از نیوفاندلند بود تا از عهده از دست دادن دخترش شارلین 19 ساله برآید که پس از جراحی زانو در سال 2019 درگذشت.

اخبار CBS


دیکسون به آنا ورنر ، محقق CBS News گفت: “شارلین قصد تغییر جهان را داشت. او دختری زیبا ، زیبا ، دوست داشتنی ، شیرین بود.”

دیکسون گفت دخترش همیشه یک توله سگ نیوفاندلند می خواست.

وی گفت: “من به دنبال یک توله سگ بودم که میراث شارلین را ارج نهاده و به او بگویم چقدر او را دوست دارم.”

در ماه ژوئن ، دیکسون یک وب سایت تبلیغاتی موجود را به عنوان یک پرورش دهنده نیوفاندلند در تولسا ، اوکلاهما پیدا کرد. او یک توله سگ به نام بن را انتخاب کرد ، که به گفته مدیر پرورش دهنده ، او ثبت و توسط دامپزشک بررسی می شود.

وی گفت که آنها به توافق 950 دلار رسیده اند ، اما پس از ارسال مبلغ اولیه ، دیکسون گفت که به او گفته شده “پول نیامده است”.

به گفته دیکسون ، سپس به او گفته شد که پول را به یک دستگاه خودپرداز برده و آن را در حساب بانکی خود قرار دهد ، که این کار را کرد.

دیکسون گفت: “من به خانه رفتم و منتظر توله سگ شدم.”

سپس پرورش دهنده در متنی به او گفت كه باید 1500 دلار اضافی برای آنچه آنها “حق بیمه قابل بازپرداخت” می نامند بپردازد كه او نیز پرداخت كرد.

او یادآوری می کند: “و من منتظر هستم ، منتظرم ، منتظر توله سگم هستم.”

دیکسون پس از دریافت ایمیل دیگری از به اصطلاح شرکت حمل و نقل پرورش دهنده ، به وی گفت که باید 2600 دلار دیگر برای جعبه جعبه ترموستات و واکسن تحت فشار بپردازد.

دیکسون گفت: “آن وقت بود که فهمیدم فریب خورده ام.”

کاترین هات از دفتر تجارت بهتر گفت کلاهبرداران در شنود و بهره برداری از احساسات قربانیان خود بسیار هوشمندانه عمل می کنند.

هات گفت: “این یکی از مواردی است که واقعاً آن را غمگین می کند.” “این فقط یک کلاهبرداری نیست که در آن ضرر می کنید. این یک کلاهبرداری است که در آن قلب شما می شکند.”

گروه وی تخمین می زند که بیش از سه چهارم وب سایت هایی که توله سگ را برای فروش تبلیغ می کنند واقعی نیستند.

پل امنیت ، امنیت آنلاین گفت پاندمی ویروس کرونا برای “غیر منتظره” است کلاهبرداران.

وی گفت: “این طوفان مناسب برای کلاهبرداری توله سگها بود.”

بردی وب سایتی به نام PetScams.com را اداره می کند که تولیدکنندگان تقلبی را رصد می کند. وی گفت: کلاهبرداری معمولاً توسط کشورهای خارجی مانند آفریقای جنوبی ، سنگاپور و کامرون انجام می شود.

بردی گفت: “این کلاهبرداری ها در مقیاس صنعتی کار می کنند ، مانند یک باند واقعی در یک صف قرار گرفته اند.” “اگر در کامرون باشید پول ساده ای است ، زیرا بازده نسبی بسیار بالایی است.”

نزدیک به 4000 نفر از ژانویه تا نوامبر شکایات خود را به اداره تجارت بهتر ارائه کردند ، قربانیان ادعا کردند که مقداری از 900 تا 6200 دلار برای حیوانات خانگی متقلب را از دست داده اند.

بردی گفت: “آنها تا زمانی که شما تصمیم به توقف پرداخت پول نگیرید ادامه خواهند داشت.”

ژان دیکسون متوقف شد ، اما تنها پس از آن که بیش از 2400 دلار از دست داد و توله سگ فکر کرد به او کمک می کند تا از دست دادن دخترش کنار بیاید.

دیکسون گفت: “من خودم را مقصر می دانم زیرا این کار احمقانه بود.” “باور اینکه من می توانم برای شخصی ناشناس پول ارسال کنم و از این بابت راحت باشم احمقانه بود.

CBS News سعی کرد با وب سایت سگ های نیوفاندلند تماس بگیرد و شرکت حمل و نقل Dixon صحبت کرد ، اما هیچ کس پاسخ نداد.

[ad_2]

منبع: elitenews.ir