[ad_1]

CBS News روز جمعه تأیید کرد ، رئیس ستاد کاخ سفید مارک میدوز آزمایش COVID-19 مثبت است. مشخص نیست چه زمانی تشخیص داده شده است.

تشخیص میدوز کمی بیشتر از یک ماه پس از آن رخ داد که بیش از دوازده نفر از افراد مرتبط با کاخ سفید با COVID-19 بیمار شدند ، از جمله رئیس جمهور ترامپ ، ملانیا ترامپ بانوی اول و فرزندشان بارون.

علی رغم آتش سوزی شدید در کاخ سفید ، این کارزار همچنان رویدادهای کاملی را برگزار کرد. از علفزارها با آقای ترامپ در روز انتخابات در ستاد انتخاباتی ترامپ در آرلینگتون ، ویرجینیا عکس گرفته شد.

در روزهای پایانی مبارزات ریاست جمهوری ، تعدادی از افرادی که با معاون رئیس جمهور پنس در تماس بودند ، از جمله رئیس ستاد وی و مشاور عالی سیاسی ، COVID-19 را امضا کردند ، اما او برنامه مبارزات شخصی خود را حفظ کرد. دفتر وی گفت که او “دستورالعمل CDC را برای پرسنل اصلی دنبال می کند”.

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل در ماه اکتبر گفت که او ماهها از کاخ سفید بازدید نکرده است زیرا آنها در مورد اقدامات ایمنی شخصی که باید برای جلوگیری از شیوع COVID-19 انجام شود ، اختلاف نظر دارند.

“من واقعاً از 6 آگوست به کاخ سفید نرفته ام ، زیرا برداشت من این بود که روش آنها در مورد چگونگی برخورد با من متفاوت است و آنچه من اصرار داشتم در سنا انجام دهیم ، یعنی استفاده از ماسک و تمرین تعیین فاصله از سایر افراد در جامعه، “

در اواخر ماه اکتبر ، به نظر می رسید که میدوز تأثیر مک کانل را تأیید کرد وقتی او به CNN گفت: “ما همه گیری را کنترل نخواهیم کرد. ما این واقعیت را که واکسن ، درمانگر و سایر مناطق تخفیف دریافت می کنیم کنترل خواهیم کرد.”

ویجیا جیانگ در تهیه گزارش همکاری داشت.

[ad_2]

منبع: elitenews.ir