[ad_1]

فرشتگان – بازیگر Michael B. Jordan توسط مجله People به عنوان جنسترین مرد سال 2020 شناخته شد. جردن ، معروف به بازی تحسین شده خود در “ایستگاه Fruitvale Station” ، “Creed” و “Black Panther” ، سه شنبه شب در “جیمی کیمل زنده” به عنوان برنده امسال شناخته شد! در ABC

این بازیگر در شو گفتگوی اواخر شب ظاهر شد ، و برای پوشیدن خطرات بیولوژیکی لباس زرد پوشیده بود. وی پس از برداشتن کلاه ایمنی که چهره ای خندان داشت هویت خود را فاش کرد. او گفت که در هنگام تماس با روابط عمومی هنگام رانندگی با یکی از دوستانش در مورد افتخار آگاهی یافت.

کیمل در حالی که آینه به جردن داده شد تا بتواند نگاه کند ، گفت: “او سکسی است ، او زنده است.”

قبل از افشاگری بزرگ ، کیمل طرفداران را مجاب کرد تا از “بله یا خیر” س askال کنند تا بفهمند چه کسی ممکن است باشد – و یک نفر درست حدس زد.


جیمی کیمل جنسی ترین مرد زندگی خود را فاش کرد از جانب
جیمی کیمل زنده در یوتیوب

جوردن روز جمعه به مجله گفت كه افتخار “احساسی جالب” است.

وی گفت: “می دانید ، همه همیشه مثل مایک شوخی می کردند ، این چیزی است که احتمالاً به آن دست نخواهید یافت.” “اما باشگاه خوبی برای عضویت در آن است.”

از دیگر برندگان اخیر می توان به جان لجند ، دواین جانسون ، کریس همسورث ، ادریس البا ، آدام لوین ، چانینگ تاتوم و دیوید بکهام اشاره کرد.

جردن سی و پنجمین سلبریتی است که از زمان آغاز کار سالانه در سال 1985 ، زمانی که مل گیبسون این عنوان را دریافت کرده است ، این افتخار را دریافت می کند ، یادداشت ETOnline می گوید. وی 29 ساله بود. جانی دپ در سال 2003 و 2009 ، جورج کلونی در 1997 و 2006 ، برد پیت در 1995 و 2000.

جوردن ، 33 ساله ، گفت که زنان خانواده اش “قطعاً به این موضوع افتخار می کنند”. او به تمام خانواده خود اعتراف می کند که طی سالهای گذشته از او حمایت کرده است.

جردن گفت: “مادربزرگ من وقتی زنده بود ، چیزی را جمع می كرد و سپس مادرم آن را زیاد می خواند و عمه های من نیز همین طور.” “این همان چیزی است که آنها قطعاً جایگاه ویژه ای برای آن خواهند داشت.”

ظهور مداوم اردن با حضور پررنگ تلویزیون در “سیم” و “چراغ های شب جمعه” حاصل شد. او در این فیلم به عنوان تیراندازی پلیس به اسکار گرانت قربانی در “ایستگاه Fruitvale Station” ، بوکسور آدونیس کرید در دنباله های “Rocky” دنباله های “Creed” و “Creed II” همراه با کار ستاره ای خود به عنوان Erik Killmonger در ضبط “پلنگ سیاه” ، در این فیلم نقش آفرینی کرد. “

جوردن همراه با تلاش های بازیگری اش ، از پشت صحنه هالیوود حمایت می کند. او شرکت تولیدی خود را با نام Outlier Society Productions تاسیس کرد که در میان اولین کسانی بود که سوار ورود را پذیرفت و قول جستجوی انواع بازیگران و تیم ها را پذیرفت.

اردن فعالانه در جنبش زندگی سیاه مشارکت دارد و در مورد ثبت نام برای رای گیری زودهنگام برای انتخابات امسال صحبت می کند.

وی به مردم گفت: “من فکر می کنم برای همه چیز مکان و زمان وجود دارد.” “من لحظاتم را انتخاب می کنم تا بیشترین تأثیر را داشته باشم. همه ما می توانیم – کوچک یا بزرگ – برای کمک به ایجاد تغییری که می خواهیم ببینیم اقدام کنیم.”

پس از 10 سال ، جردن امیدوار است بیش از ایفای نقش های بازیگری کارگردانی و تولید کند.

بازیگر بازیگر نقش سابق سیا كه به سیا تبدیل شده و در توبه بدون توبه تام كلنسی بازی كرد ، گفت: “من تازه بزرگ می شوم ، هر تحول بعدی كه باشد.” “امیدوارم که تا آن زمان ، خانواده من آن را به جهان پرتاب کنند. من می خواهم فقط در نقشی که بازی می کنم در سراسر جهان تأثیر بگذارم.”

[ad_2]

منبع: elitenews.ir

ایندکسر