[ad_1]

فرشتگان – بازیگر Michael B. Jordan توسط مجله People به عنوان جنسترین مرد سال 2020 شناخته شد. جردن ، مشهور به بازی تحسین شده خود در “ایستگاه Fruitvale Station” ، “Creed” و “Black Panther” ، سه شنبه شب در “جیمی کیمل زنده” به عنوان برنده امسال شناخته شد! در ABC

این بازیگر در شو گفتگوی اواخر شب ظاهر شد ، و لباس زرد را برای خطر بیولوژیکی پوشیده بود. وی پس از برداشتن کلاه ایمنی که چهره ای خندان داشت هویت خود را فاش کرد. او گفت که در هنگام تماس با روابط عمومی هنگام رانندگی با یکی از دوستانش در مورد افتخار آگاهی یافت.

کیمل در حالی که آینه به جردن داده شد تا بتواند نگاه کند ، گفت: “او سکسی است ، او زنده است.”

قبل از افشاگری بزرگ ، کیمل طرفداران را مجاب کرد تا از “بله یا نه” س askال کنند تا بفهمند چه کسی ممکن است باشد – و یک نفر درست حدس زد.


جیمی کیمل از جنسی ترین مرد زندگی اش رونمایی کرد از جانب
جیمی کیمل زنده در یوتیوب

جوردن روز جمعه به مجله گفت كه افتخار “احساسی جالب” است.

وی گفت: “می دانید ، همه همیشه مثل مایک شوخی می کردند ، این چیزی است که احتمالاً به آن دست نخواهید یافت.” “اما باشگاه خوبی برای عضویت در آن است.”

از دیگر برندگان اخیر می توان به جان لجند ، دواین جانسون ، کریس همسورث ، ادریس البا ، آدام لوین ، چانینگ تاتوم و دیوید بکهام اشاره کرد.

جردن سی و پنجمین سلبریتی است که از زمان آغاز کار سالانه در سال 1985 ، زمانی که مل گیبسون این عنوان را دریافت کرده است ، این افتخار را دریافت کرده است. وی 29 ساله بود. جانی دپ در سال 2003 و 2009 ، جورج کلونی در 1997 و 2006 ، برد پیت در 1995 و 2000.

جوردن ، 33 ساله ، گفت که زنان خانواده اش “قطعاً به این موضوع افتخار می کنند”. او به تمام خانواده اش اعتراف می کند که طی این سالها از او حمایت کرده است.

جردن گفت: “مادربزرگ من وقتی زنده بود ، چیزی را جمع می كرد و سپس مادرم آن را زیاد می خواند و عمه های من نیز همین طور.” “این همان چیزی است که آنها قطعاً جایگاه ویژه ای برای آن خواهند داشت.”

ظهور مداوم اردن با حضور پررنگ تلویزیون در “سیم” و “چراغ های شب جمعه” حاصل شد. او در این فیلم به عنوان شلیک پلیس به قربانی اسکار گرانت در “ایستگاه Fruitvale Station” ، بوکسور آدونیس کرید در دنباله های “Rocky” “Creed” و “Creed II” همراه با کار ستاره ای خود به عنوان Erik Killmonger در ضبط پلنگ سیاه ، نشان خود را در این فیلم نشان داد. . “

جوردن همراه با تلاش های بازیگری خود ، از پشت صحنه هالیوود حمایت می کند. او شرکت تولیدی خود را با نام Outlier Society Productions تاسیس کرد ، که اولین کسی بود که سوار ورود را پذیرفت و قول جستجوی انواع بازیگران و تیم ها را پذیرفت.

اردن فعالانه در جنبش زندگی سیاه مشارکت دارد و در مورد ثبت نام برای رای گیری زودهنگام در انتخابات امسال صحبت می کند.

وی به مردم گفت: “من فکر می کنم برای همه چیز مکان و زمان وجود دارد.” “من لحظاتم را انتخاب می کنم تا بیشترین تأثیر را داشته باشم. همه ما می توانیم – بزرگ یا کوچک – برای کمک به ایجاد تغییری که می خواهیم مشاهده کنیم ، اقدامی انجام دهیم.

پس از 10 سال ، جردن امیدوار است بیش از ایفای نقش های بازیگری کارگردانی و تولید کند.

این بازیگر که در نقش “سابقه پشیمانی تامی کلنسی” بازی نمی کند ، گفت: “این فقط رشد می کند ، هر تکامل بعدی من.” “امیدوارم که تا آن زمان ، خانواده ام او را به جهان پرتاب کنند. من می خواهم فقط در نقشی که بازی می کنم در سراسر جهان تأثیر بگذارم.”

[ad_2]

منبع: elitenews.ir

ایندکسر